روز شنبه, مارس 9, مینه سوتا لژیون آمریکایی اعلام کرد که لغو 2020 فصل با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“ایمنی همواره مهم در لژیون آمریکایی بیس بال” شیدا Schaub مدیر مینه سوتا آمریکا لژیون بیس بال گفت: در آزادی مطبوعات. “تا آنجا که ما می خواستیم به بازی در این سال ما می توانیم شانس با بازیکنان و مربیان و طرفداران ما نظارت کند.”

این تصمیم طی یک شنبه صبح ویدئو کنفرانس.

مینه سوتا کمیته بیس بال در اصل ملاقات در آوریل 11 و تصمیم به تاخیر لغو 2020 فصل امیدوار است که همه گیر محدودیت ممکن است سست می شود.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

برج دیده بانی Hjelle سر لژیون مربی در شرق چنگال گذشته پنج فصل که قرار بود به یک دستیار مربی در این فصل تیم گفت: این تصمیم بود پیش بینی شده است.

“راه کارهای رفته چند ماه گذشته آن را یک سورپرایز” Hjelle گفت. “ما برگزار شد از امید برای یک فصل زمانی که ما می تواند. من فکر می کنم مینه سوتا که قرار بود برای انجام تا آنجا که می تواند انجام شود برای به دست آوردن یک فصل در. اما همه چیز در حال تغییر بسیار, فقط از روز به روز.”

اعلام به پایان می رسد چه بوده است در تابستان از امید بالا برای یک جانباز East Grand Forks لژیون تیم.

“این ناامید کننده بود واقعا” Hjelle گفت. “برای برخی از بچه ها, آنها در حال رفتن برای رسیدن به بازی نهایی فصل از واجد شرایط بودن. که دلخراش است. و ما در حال دفاع از sub-وزارت امور خارجه قهرمانان. ما یک گروه خوب آینده. ما احساس ما را ساخته اند یک اجرا در برنده شدن در آن است.

“از ما نیست که در یک دبیرستان فصل ما امیدوار بودند که بچه ها را به یک شات در بازی در تابستان.”

مینه سوتا تا به حال 357 تیم امضا کرد تا به بازی Legion توپ در سال 2020 بزرگترین شرکت در هر یک از 50 ایالت.

“این یکی از بدترین روز در همه زمان من در بیس بال گفت:” مینه سوتا بیس بال عضو کمیته جیم پک که درگیر شده است در لژیون توپ برای 57 سال است.

داکوتای شمالی لغو آن لژیون فصل بیس بال در آوریل 21.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de