MHA ملت زن برجسته در مجله وگ

او دوخته نماز و افکار خوب به کارتن و stitchwork در حالی که همه دانستن دخترش رشد می کنند تا یک روز برای تبدیل شدن به یک رهبر در خانواده و قبیله اش.

افکار مانند این را به همه روز خوب اثر هنری که ممکن است به همین دلیل خط تولید لباس خود را به دست آورده به رسمیت شناختن در سراسر کشور و snagged توجه مجله وگ که نوشت: یک مقاله در مورد او در اوایل این ماه.

خوب بعد فرهنگی است هنرمند و عضو مندن, Hidatsa و Arikara ملت است. وقت خود را در حال رشد در داکوتای شمالی فورت Berthold رزرو هند است او را تشویق به نمایش گذاشتن میراث او را در یک گرند مرحله.

قبیله ای ارزش و الگوهای سنتی و بسته به همه خوب روز, لباس, خطوط, اما با “مادر” او گفت که او می خواست به هم بافتن عناصر میراث او را با آماده به پوشیدن لباس که اغلب ارزان تر برای تولید و راحت تر از پوشیدن لباس های سنتی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“چگونه اغلب هر کسی از داکوتای شمالی در رواج است؟” روز خوب سوال به شوخی. “از آن ساخته شده من واقعا خوشحالم و افتخار برای مردم است.”

برای او خط لباس, همه مدل از MHA ملت به عنوان عکاس.

Good Day designed the clothing line to intertwine MHA Nation culture and easy-to-wear garments. Photo by Collin Tru Hale. Provided photo.

روز خوب طراحی لباس خط به هم بافتن MHA ملت فرهنگ و آسان به پوشیدن لباس. عکس توسط Collin Tru حال. ارائه عکس.

Jayli Fimbres یکی از MHA ملت مدل که با کار خوب بعد گفت این احساس خوبی به نمایش گذاشتن لباس است که به نمایندگی از مردم خود را.

“این یک بزرگ تقویت اعتماد به نفس و به واقع احساس زیبا در خارج آن تمام شد سمت جدید از خودم که من هرگز می دانستم که من می تواند” Fimbres گفت. “آن احساس می کند مانند شما در حال پوشیدن چیزی با معنی است.”‘

خوب بعد گفت که او اغلب می شود سوالات از غیر بومیان در مورد اینکه آیا آنها می توانند با پوشیدن لباس های خود را در ترس است که می تواند فرهنگی تخصیص بودجه اما خوب بعد گفت که غیر بومی خود طرح است که در واقع یک جشن او را کشت.

“من آن را درک فرهنگی در مقابل تخصیص بودجه فرهنگی به طوری که آنها در حال فرهنگی قدردانی از معتبر بومی آثار هنری از این هنرمند” روز خوب گفت. “من همیشه می گویند که آنها در حال خوش آمدید … چرا که آنها در حال نشان دادن قدردانی برای فرهنگ بود که در اینجا قبلی به غیر بومی از آمدن به امریکا است.”

خوب روز پسر عموی Jocy پرنده گفته است: “رقص با هم در مراسم و powwows تمام زندگی خود را و آن را بزرگ برای دیدن لباس آنها به طور سنتی فصل های ارائه شده در یک راه مدرن تر.

“این اجازه می دهد تا بیشتر بومی به نمایندگی از طرح های ما و پس از آن نیز برای غیر بومی فقط به درک و سپس ببینید که فرهنگ ما است.”

خوب بعد گفت که او ایجاد لباس برای برجسته کردن زیبایی های مردم و سرزمین MHA ملت است.

Fimbres گفت که او به افتخار انتخاب شده اند به مدل روز نام تجاری و مفتخر به پوشیدن لباس های خود را.

“ما اغلب تحریف پس از آن احساس خوبی به ما نشان داده خوب” Fimbres گفت.

خوب بعد گفت که او مردم را تشویق به تعامل با هنر ایجاد شده توسط مردم بومی به دلیل آن را نشان می دهد قدردانی خود را از فرهنگ و تاریخ است.

میشل گریفیث یک گزارش برای امریکا سپاه عضو را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de