مکزیک پیشنهاد برای ریاست جمهوری هواپیما

توسط: AP | مکزیک | منتشر شده در تاریخ: جولای 14, 2020 10:41:48 am


Mexico has offer for presidential plane مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador می دهد روزانه خود را صبح امروز در کنفرانس خبری در کاخ ریاست جمهوری, کاخ ملی در مکزیکو سیتی, شنبه 13 ژوئیه سال 2020 است. (عکس از آسوشیتدپرس)

دولت مکزیک روز دوشنبه اعلام کرد که این 120 میلیون دلار را برای ریاست جمهوری هواپیما که رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador شده است در تلاش برای فروش پس در اواخر سال 2018 است.

خریدار بالقوه که مقامات دولتی کاهش یافته است به فاش خواهد پرداخت پول نقد و تجهیزات پزشکی. پیشنهاد شده بود در ماه آوریل است.

فروش بلیط در یک نمادین قرعه کشی برای این هواپیما نیز از سر گرفته پس از یک ماه-مکث طولانی ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر. نزدیک به یک چهارم از 6 میلیون 25 دلار بلیط فروخته شده اند.

هر یک از 100 برندگان جمع آوری خواهد شد در مورد $1 میلیون نفر است.

لوپز Obrador می خواهد به فروش هواپیما که وی به عنوان زیاده. رئیس جمهور مگس تجاری از جمله برای اولین سفر خارج از کشور در هفته گذشته به واشنگتن با layovers هر دو روش.

سفارشی بوئینگ 787 خریداری شده به 200 میلیون دلار تحت سلف خود Enrique Peña Nieto. آن را دشوار است به فروش به دلیل آن پیکربندی شده است به حمل تنها 80 نفر و کامل مجموعه ریاست جمهوری با یک حمام خصوصی. کارشناسان می گویند این امر می تواند پر هزینه به پیکربندی به نوعی هواپیمای جت مسافربری است که حمل 300 مسافر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de