ماسک, سفر, محدودیت های آزمایش به عنوان ویروس موارد افزایش سطح جهان

توسط: AP | بانکوک | به روز شده: ژوئن 25 سال 2020 8:57:32 pm

Covid-19 latest news, world covid-19, covid-19 china, china coronavirus, india coronavirus news, US coronavirus latest news, China coronavirus news, coronavirus global news, covid-19 patients worldwide, indian express news یک دانش آموز فارغ التحصیلی tassel است “2020” در آن او به عنوان گوش طی یک مراسم فارغ التحصیلی در حیاط فلوریدا. (AP)

Coronavirus مورد تعداد در حال افزایش است به وخیم سطوح جدید در چندین ایالت آمریکا و در سراسر جهان به طور بالقوه پاک کردن دو ماه از پیشرفت در مبارزه با این بیماری همه گیر و ارشاد دولت ها و کسب و کار به اعمال محدودیت های جدید.

اندونزی بیش از 50,000 علامت برای تایید عفونت در روز پنج شنبه به دولت اجازه کسب و کار به بازگشایی میان افزایش فشارهای اقتصادی. در ملبورن, استرالیا, سلامت کارگران برنامه ریزی برای رفتن درب به درب به آزمون بیش از 100 ، 000 ساکنان در coronavirus نقطه داغ است که تهدید به لغو این کشور را موفقیت در مبارزه با ویروس.

در دهلی نو که گزارش شده بیش از 70000 موارد مقامات انجام خواهد شد و خانه به خانه نمایش برای ویروس. با شهر بيمارستانهای تحت الشعاع پرسنل نظامی بودند ارائه مراقبت در موقت پزشکی بخش از مد افتاده از راه آهن مربیان است. هند گزارش داد یک رکورد 16,922 موارد در پنج شنبه, گرفتن ملی در مجموع به 473,105 با نزدیک به 15,000 مرگ و میر.

بیمارستان های آمریکا مقامات و کارشناسان بهداشت و درمان در ضمن در حال هشدار است که سیاستمداران با تمرکز بر اقتصاد و خسته بودن cooped هستند اجازه مرگبار پزشکی فاجعه مارپیچی به ارتفاعات جدید.

Covid-19 latest news, world covid-19, covid-19 china, china coronavirus, india coronavirus news, US coronavirus latest news, China coronavirus news, coronavirus global news, covid-19 patients worldwide, indian express news مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci طول می کشد خاموش خود را, ماسک صورت قبل از شهادت قبل از یک خانه کمیته (AP)

این 34,700 COVID-19 موارد گزارش روز شنبه بازگشت ایالات متحده به نزدیکی آن اواخر مارس اوج 36,400 موارد جدید در یک روز, با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

چندین ایالت تعیین کرده اند و تنها بعد پرونده این هفته از جمله آریزونا کالیفرنیا می سی سی پی, نوادا و تگزاس و اوکلاهما. برخی نیز شکست بستری سوابق آیا به عنوان کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی است.

بخوانید | چه کسی خواهد بود که برای اولین بار به دریافت COVID-19 واکسن?

مردم رو راضی گفت: دکتر مارک بوم مدیر عامل شرکت هوستون متودیست سیستم بیمارستان. و آن را به آینده و گزنده ما کاملا رک و پوست کنده. ویروس متهم شده است برای بیش از 120 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده بالاترین و میر در جهان است و بیش از 2.3 میلیون نفر تایید عفونت در سراسر کشور. روز چهارشنبه به طور گسترده ذکر شده در دانشگاه واشنگتن مدل کامپیوتری از وقوع پیش بینی شده حدود 180,000 ما مرگ و میر در اکتبر 1.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی و کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت اعلام کرد که کشورهای خود را که ویران شد در اوایل شیوع بیماری که به نظر می رسد تحت کنترل نیاز دارد در حال حاضر مسافران از کشورهای خاص به قرنطینه برای 24 روز پس از ورود.

Covid-19 latest news, world covid-19, covid-19 china, china coronavirus, india coronavirus news, US coronavirus latest news, China coronavirus news, coronavirus global news, covid-19 patients worldwide, indian express news عضو بوندس طول می کشد یک coronavirus تست بر روی یک زن از وارندورف در تاج اسمیر سایت در اولده آلمان روز شنبه 25 ژوئن سال 2020 است. (AP)

قرنطینه امر به افرادی که از کشورهای با تست مثبت نرخ بالاتر از 10 در هر 100 ، 000 ساکنان هفت روز به طور متوسط و یا با 10 درصد و یا بالاتر رای مثبت بیش از هفت روز است.

کشورهای اروپایی به نظر می رسد در مسیر بازگشایی مرزهای مشترک خود را در ماه جولای 1 و نمایندگان اتحادیه اروپا مورد بحث معیار برای لغو محدودیت در بازدید کنندگان از خارج از اروپا. در یونان هواپیمایی مقامات در بازدید از فرودگاه منطقه ای است که با توجه به باز کردن به طور مستقیم پروازهای بین المللی در ژوئیه 1.

آمریکایی ها بعید است اجازه داده می شود به اتحادیه اروپا و سازمان ملل برای حداقل چند هفته آینده با توجه به همه گیر است خیره کننده در ایالات متحده و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت اروپایی ها از ورود به ایالات متحده است.

یک مرد با پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت, هل دالی پر از ظروف خالی او به عنوان یک کودک در جستجوی آب در کاراکاس, ونزوئلا, شنبه, ژوئن 20, 2020, در آرامش از اقدامات محدود کننده در میان جدید کروناویروس بیماری همه گیر. (AP)

بازارهای مالی جهان شد لرزاند, با شکست در مبارزه با این بیماری همه گیر که تیره چشم انداز بهبود اقتصاد فرو رفته در بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ دهه 1930. سهام آسیا کاهش یافت پنج شنبه پس از میانگین صنعتی داو جونز از دست داده و بیش از 700 نقطه شبانه برای یک قطره از 2.7 درصد و گسترده تر S&P 500 با کاهش 2.6 درصد است.

توضیح داده شده | یک نگاه در هند در حال تحول استراتژی در تست برای Covid-19

آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری روز پنجشنبه گفت که این قاره موارد باید رسید به بیش از 336.000 در تا 10,000 از یک روز پیش از آن. آفریقا CDC رئیس گفت: این بیماری همه گیر در 54 کشور قاره چیدن است تا با سرعت بسیار به سرعت در حالی که کمبود تست مواد و تجهیزات پزشکی باقی می ماند شدید.

احساس خطر برخی از ایالت ها در حال حرکت برای اطمینان بیشتر استفاده مداوم از ماسک صورت و دیگر ضد ویروس اقدامات است.

coronavirus, coronavirus news, india coronavirus, coronavirus news, coronavirus india, coronavirus cases in india, india coronavirus cases, coronavirus latest news, coronavirus update, india coronavirus update, covid 19, covid 19 india, india covid 19, covid 19 tracker, india covid 19 tracker, delhi coronavirus cases, maharashtra coronavirus cases, gujarat coronavirus cases در اورژانس Covid-19 مراقبت از مرکز در دهلی نو.

کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر دموکرات دستور داد مردم را به پوشیدن ماسک در عمومی به عنوان روزانه تعداد hospitalisations و موارد جدید ماند نزدیکی سوابق. در فلوریدا چند استان ها و شهرستانها به تازگی تصویب ماسک مورد نیاز است.

دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد های عفونی-بیماری متخصص در کالج پزشکی بیلور در تگزاس گفت که او نگران است که ایالات متحده خواهد اسراف چه زمان آنها به سر بسیار بزرگتر بحران است.

ما هنوز در حال صحبت کردن در مورد ظرافت هنوز هم استدلال اینکه آیا یا نه ما باید پوشیدن ماسک و هنوز هم درک نیست که یک واکسن است نه رفتن به نجات ما, او گفت:.

در پاریس این شهر یاد برج ایفل بازگشایی به بازدید کننده برای اولین بار روز شنبه پس از آن که طولانی ترین-همیشه بسته شدن در صلح زمان: 104 روز است. اما با بهره گیری از نظرات از بالا نیاز به برخی از تلاش: آسانسور که به طور معمول حامل بازدید کنندگان تا 324 متر (1,063-فوت) بلند آهن ساختار بسته باقی می ماند بنابراین در حال حاضر مردم را به پله ها.

آن را بسیار خاص و بسیار ویژه به دلیل آن را تنها مردم پاریس گفت: Annelies Bouwhuis یک مرد 43 ساله بازدید کننده از هلند. ما دیده ایم بسیاری پاریس مردم با بهره گیری از شهرستان خود را با بهره گیری خود را در پارک بدون تمام گردشگران است. آسمان خراش نکردم دبی در امارات متحده عربی به پایان رسید monthslong مقررات منع رفت و آمد شبانه گفت: در یک صدای جیر جیر که وجود دارد خواهد بود رایگان حرکت همه روز و شب تا زمانی که مردم تن ماسک و نگهداری اجتماعی فاصله.

در چین که در آن ویروس به نظر می رسد برای اولین بار در اواخر سال گذشته شیوع در پکن به نظر می رسد شده اند تحت کنترل در آورد. چین گزارش 19 تازگی تایید موارد در سراسر کشور در میان توده تست در پایتخت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de