مرد معافیت غیر رسمی رکورد جهان, اسکی روی آب در stilts

در پنج شنبه, جولای 12, Dens آب skied در اطراف هارتلی دریاچه در 11-پا بلند stilts غیررسمی شکستن رکورد جهانی قبلی از 10 1/2 فوت تعیین شده توسط گلن Sperry.

“این یک احساس شگفت انگیز,” Dens گفته بودن 11 فوت ارتفاع اسکی روی آب. “فقط نشاط. این یک لحظه ای هیجان انگیز. وجود دارد بسیار بالا است.”

غارها و 30 با این نسخهها کار در لوازم آرایشی و بهداشتی و دندانپزشکی خانواده در باکستر و همچنین یکی از اعضای موسس و رئيس جمهور از برینرد اسکی Loons تیم.

کمینگاه شد و بخشی از شهرهای دوقلو رودخانه موش در حالی که او رفت و به دانشکده دندانپزشکی در دانشگاه مینه سوتا است. او ازدواج همسرش مندی در سال 2014 و نقل مکان به منطقه دریاچه برینرد به یک دندانپزشک و شروع برینرد اسکی Loons تیم همراه جیم لارسون.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من در برینرد انجام برخی از ورزش های آبی” Dens گفت. “زمانی که من در گیر در شهرستانها برای تابستان, من متوجه شدم که نیاز به آب و در یک دریاچه است. یکی از دانشکده دندانپزشکی همکلاسی بوده است بخشی از یک سه رویداد, اسکی روی آب, تیم و به من گفت که برای پیوستن به U M team.”

دانشگاه مینه سوتا اسکی تیم همکاری با شهرهای دوقلو رودخانه موش به قرض گرفتن قایق و این چیزی است که معرفی او برای نشان دادن اسکی.

Chris Dens adds a brace to the 11-foot stilt water skis Thursday, July 16, at his home on Hartley Lake. Kelly Humphrey / Brainerd Dispatch

کریس غارها می افزاید: یک بند به پا 11 -, stilt آب اسکی چهار شنبه, جولای 16, در خانه اش در هارتلی دریاچه. کلی هامفری / اعزام برینرد

“من هرگز از شنیده می شود نشان می دهد اسکی” Dens گفت. “من رفتم و آن را بررسی و آنها با انجام همه این مسائل من تا به حال هرگز از شنیده می شود. آن را فقط یک بازی سرگرم کننده گروهی از مردم است. خوب خانواده ها و من ساخته شده بسیاری از دوستان است.”

آنچه که او را می خواهید به تلاش برای ثبت جهانی از 11 پا بود و هنگامی که او در سراسر یک ویدیو از Sperry اسکی در 8 پا stilts.

“من تو را دیدم یک ویدیو از او انجام می دهند که و من فکر کردم ” من که به نظر می رسد تا سرد, من می خواهم به انجام این کار'” Dens گفت.

گام بعدی برای Dens شد آموزش چگونه به ایجاد stilts. او posted on Facebook که او می خواست کمک در جدید خود را هدف و آن را Sperry که رسیده به سعی کنید و کمک به.

“او از من خواست تا در واقع به من برخی از راهنمایی و ترفندها” Dens گفت.

اولین stilts لانه ساخته بودند 3 1/2 فوت بالا. بعد او ساخته شده برخی از 6 1/2 فوت بالا. در نهایت او تصمیم گرفت به پرش تمام راه را به 11 پا به دیدن اگر او می تواند شکستن رکورد.

Chris Dens stands with 11-foot stilt water skis Thursday, July 16, at his home on Hartley Lake. The stilt skis were used to break an unofficial world record. Kelly Humphrey / Brainerd Dispatch

کریس غارها می ایستد با 11 پا stilt آب اسکی چهار شنبه, جولای 16, در خانه اش در هارتلی دریاچه. The stilt اسکی مورد استفاده قرار گرفت برای شکستن غیر رسمی رکورد جهان. کلی هامفری / اعزام برینرد

“این را هر بچه رویا برای شکستن یک رکورد جهانی,” Dens گفت. “هر آن ممکن است. آن را فقط به نظر می رسد مثل این بود که سمت راست کوچه من و من در آن نگاه کرد و فکر کردم من می تواند انجام این کار است.'”

غارها متوجه یک تفاوت بزرگ زمانی که او رفت و از 3 1/2 پا به 6 1/2 فوت است.

“اولین بار رفتم تا در 6 1/2 پا stilts گفتم این طوری بلند,'” Dens گفت.

یکی دیگر از دلایل تلاش برای اسکی در stilts است به ترکیب آن را به نشان می دهد برای برینرد اسکی Loons.

اسکی Loons لغو همه خود را نشان می دهد برای سال 2020 به دلیل COVID-19 اما او امیدوار است در تابستان آینده برای سرگرم کردن مردم با چوب پا ،

غارها برآورد آن زمان حدود 20 تلاش می کند تا در نهایت در stilts. زمانی که او نتواند در آن طول می کشد حدود چهار دقیقه به stilts ساخته شده به بالا و دوباره سعی کنید یکی دیگر از تلاش.

“من نمی باید به بازسازی همه چیز. به این بستگی دارد که کدام یک از مکانیسم های ایمنی را از اول” Dens گفت.

هنگامی که او از آن ساخته شده تا او در زمان یک سفر در اطراف دریاچه هیچ مشکل. او فکر می کند او می تواند چند فوت بالاتر است.

Chris Dens breaking the unofficial world record of skiing on 11-foot tall stilts Sunday, July 12, on Hartley Lake. Submitted Photo.

کریس Dens شکستن غیر رسمی رکورد جهانی اسکی در 11-پا بلند stilts یکشنبه, جولای 12, در هارتلی دریاچه. ارسال عکس.

“من فکر می کنم من می توانم شاید بالاتر رفتن یک روز” Dens گفت. “این بسیار شیک در شروع است. هنگامی که شما تا قایقرانی صاف اما برای شروع همه چیز را به راست طناب, اسکی, قایق راننده — بسیاری از این قایق راننده فقط شماره گیری آن را در.

“این یک مقدار زیادی از افزایش سرعت در مکانیک. با استفاده از یک برج با استفاده از یک دیگر طناب چه قد آیا ما آن را در. The stilt اسکی طراحی شده با ویژگی های ایمنی در ذهن هنگامی که شما سقوط شما نمی شکستن پا.”

لانه های ساخته شده در stilts در گاراژ خانه اش. او با استفاده از مشاوره او از Sperry در تلفن به راهنمای او برای ساخت stilts که این کار انجام می شود.

اگر چه Sperry رکورد 10 1/2 پا بود و به خوبی تاسیس در آب اسکی جامعه به عنوان رکورد قبل از غارها را شکست و آن را هنوز هم غیر رسمی. غارها ارائه یک نرم افزار به گینس امیدوارم آن را رسمی.

“طول می کشد تا سه ماه به این روند” Dens گفت. “پس هنگامی که من دریافت تایید از آنها من احتمالا دوباره آن را انجام دهد و آن را رسمی اما در حال حاضر رسمی آن را به عنوان می توان آن را بدون اینکه گینس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de