توسط: AP | Bogota | منتشر شده در تاریخ: 7 مه سال 2020 2:24:14 pm

Maduro airs video of American detained in Venezuela plot ونزوئلا رهبر اصرار ایالات متحده خود را در دشمن شده بود و تلاش آشکار به زور او را. (فایل)

رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, تبلیغ یک ویدیو نشان دادن ژولیده-آمریکا به دنبال افشای جزئیات در مورد یک شکست در تهاجم به اثبات جمعه است که مقامات ایالات متحده حمایت اتهام تلاش برای به زور حذف او از قدرت است.

مادورو پخش ویدئو لوقا Denman در تلویزیون دولتی است که در آن 34 ساله تگزاس بومی ادعا می کند او امضا قرارداد با یک فلوریدا-بر اساس شرکت برای آموزش نیروهای شورشی و انجام حمله در بورس تا 100,000 تومان.

“من در حال کمک به ونزوئلا گرفتن کنترل کشور خود را,” او گفت:. Denman و ایران بری هر دو سابق نیروهای ویژه سربازان خدمت کرده در عراق بازداشت شدند دوشنبه پس آنچه مقامات به عنوان یک botched ساحل فرود در روستای ماهیگیری Chuao.

مردان در ارتباط با Silvercorp ایالات متحده آمریکا یک شرکت خصوصی تاسیس شده توسط Jordan Goudreau, an ex-Green Beret پذیرش مسئولیت ادعا تاخت و تاز. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که ایالات متحده تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این ادعا حمله و Goudreau تحت تحقیقات فدرال برای قاچاق اسلحه به گفته فعلی و سابق آمریکا مقامات مجری قانون.

با اینحال رهبر ونزوئلا اصرار ایالات متحده خود را در دشمن شده بود و تلاش آشکار به زور او را. “وجود دارد, اثبات,” او گفت: با اشاره به تصویری که در آن Denman نشان می دهد که تهمت بود پشت Silvercorp را تاخت و تاز.

“و وجود دارد بیشتر خواهد بود.” با اینحال مخالفان و منتقدان و ناظران گفت: شهادت باید با یک دانه نمک اشاره کرد که مقامات ونزوئلا یک رکورد از وادار کردن به, اظهارات.

هر چند Denman به نظر نمی رسد تحت فشار, یک متخصص اشاره کرد که او غیر معمول و اغراق آمیز حرکت با چشم خود را در آنچه که ممکن است پنهان سیگنال به کسانی که به تماشای.

“عملیات ویژه سربازان آموزش دیده برای پیدا کردن راه های خلاق برای بی اعتبار ساختن هر گونه تبلیغ ویدئوها آنها را مجبور به را اگر توسط دشمن اسیر گفت:” افرایم Mattos یک مهر و موم نیروی دریایی که در حال بازدید شورشی اردوگاه های آموزشی در کلمبیا بود اما نه درگیر در عملیات.

او گفت که فرد حرکت چشم بلافاصله پس از گفت و تهمت بود Goudreau رئیس است “یک نشانه روشن از انجیل لوقا که او مجبور بودن.”

این گیج کننده حوادث را برانگیخته جدید تنش بین ونزوئلا و ایالات متحده آمریکا است که سرسخت متحد از رهبر مخالفان ژوئن Guaido که قانونگذار به رسمیت شناخته شده نزدیک به 60 سازمان ملل به عنوان کشور جمهوری مشروع. وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo تصریح کرد تهمت ادعای شنبه از یک روز پیش از آن وجود نداشت مستقیم ایالات متحده.

“اگر ما می خواهم درگیر شده اند آن رفته اند متفاوت” او chided. ارشد تهمت رسمی دولت تصریح کرد Pompeo موضع و گفت: دولت آمریکا به شدت برای نظارت بر هر گونه تهدید بالقوه برای امنیت و Guaido.

دموکرات کنگره کارکنان در ضمن تماس با وزارت امور خارجه چندین بار دوشنبه به دنبال هر گونه اطلاعات در مورد امکان تماس با Goudreau و یا آگاهی از فعالیت های خود را. در این ویدئو پخش چهارشنبه Denman گفت Goudreau وظیفه او را با آموزش نیروهای نظامی و پس از آن عملیات حمله به “امن” کاراکاس و فرودگاه.

او گفت که او وارد کلمبیا در اواسط ژانویه رانندگی به مرز با دو نفر دیگر به دستور حدود 60 نفر. “من اعتقاد بر این بود که به علت خود,” او گفت: لباس پوشیدن و در یک رنگ خاکستری تی شرت و ورزشی درشت برش مدل مو و ریش بزی.

Denman خانواده منتشر شد بیانیه ای در توصیف او را به عنوان یک تزئین سرباز که در زمان غیر نظامی مشاغل در یک مزرعه درخت و یک هتل پس از خروج نیروهای نظامی در سال 2014. اخیرا او می خواهم شروع کار به عنوان عمیق غواص دریا.

“اولین نشانه ما تا به حال از هر چیزی متفاوت است تصاویر بیرون آمدن از ونزوئلا گفت:” علامت گذاری Denman برادر بزرگتر خود را.

“تنها نگرانی ما تنها نگرانی در این زمان است لوقا خانه با خیال راحت.”

مادورو متهم Guaido چهارشنبه از پشت حمله برگزاری یک توافق کتبی با Goudreau که گفته خرس امضای خود را به عنوان شواهد. Goudreau گفت: او را استخدام کرد Guaido و حمایت خود را ادعا می کنند با هشت صفحه ای توافق.

در یک مصاحبه تلویزیونی با ‘Factores de Poder,’ میامی خروجی محبوب با ونزوئلا تبعیدیان وی معتقد او هرگز یک “واحد درصد” برای کار خود را ادامه داد اما به آماده شدن برای نبرد. JJ رندن های مستقر در میامی-مشاور Guaido گفت: او به Goudreau تومان 50,000 درخواست برای پوشش برخی از هزینه های است.

Guaido این اتهام را رد کرده. مادورو معوق وقتی پرسید که آیا آخرین تحولات بودند زمینه را برای دستگیری Guaido گفته دادستان خواهد نیاز به انجام تحقیقات. همانطور که برای اسیر آمریکایی ها گفت: آنها “به اعدام محکوم شده و اعتراف کرده است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de