لوید Omdahl: بیشتر اصلاحات پیشنهادی برای افزایش اد

برای انتخابات 2014 رای گیری مجلس پیشنهاد آشکار لغو مدیره با جایگزینی سه وقت کمیسیون. ایده این بود که کاملا سطل آشغال توسط رای دهندگان.

دو اندازه هیئت مدیره

در نوامبر آینده انتخابات مجلس است و درخواست ما برای تصویب افزایش اندازه هیئت مدیره از هفت تا 14 به علاوه یک نماینده دانشجویی.

در این 6 سال دوره بسیاری از قانونگذاران که رای داده اند 3-کمیسر سیستم بودند دست به رای دادن برای افزایش مدیره به 14. این پرسش از اینکه آیا یا نه قانونگذاران می داند آنچه در آن است به دنبال و ماهیت مشکل درک ممکن است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در مطالعات مقایسه اثربخشی مقننه قوه مقننه در گرجستان با نهادهای محلی در سال 1830 محققان در نظر گرفته ثبات مقننه (فرکانس بعد از اصلاحات) به عنوان اندازه گیری عملکرد.

در مورد داکوتای شمالی مقننه نمی دانستند ذهن خود را در اندازه هیئت مدیره به نظر می رسد که ما یک مشکل ثبات که سوال در صلاحیت قوه مقننه است.

هیچ مشاوره مدیریت

جای تردید است که این اقدام حامیان مالی صرف شده در هر زمان چک کردن با مدیریت مردم برای دریافت مشاوره در مورد تاثیر اندازه در هیئت مدیره انجام شده است. هیچ یک از چهار مدیریت منابع بررسی شده توسط این ستون توصیه می شود 14-عضو هیئت مدیره.

پس از بررسی سه اندازه هیئت مدیره (کمتر از هشت; بیشتر از 10; 8-10) حکومت امروز گفت که برای “سازمان است که در استخدام یک مدیر عامل/مدیر هشت ارجح است ،

یک مطالعه انجام شده توسط Bain Capital سهام خصوصی ادعا کرد که تعداد مطلوب به تصمیم گیری است که هفت و هر اضافی عضو هیئت مدیره کاهش می یابد و تصمیم گیری توسط 10 درصد است.

کوچک تخته مشترک

در سال 2014 حکومت محققان از GMI رتبه بندی مورد مطالعه تخته برای وال استریت ژورنال و به این نتیجه رسیدند که کوچکتر تابلو بیشتر مشارکتی موثر و کارآمد است.

نیکلاس قیمت, خلاصه GMI تحقیقات برای سخت کوش بینش با اشاره به مزایای استفاده از یک هیئت مدیره:

1. اعضای هیئت مدیره می رسند بهتر آماده شده است.

2. یک هیئت کوچک تر است به احتمال زیاد به عمل در عملکرد ضعیف از صدراعظم.

3. کوچک تخته صرف زمان کمتر در بحث و تصمیم گیری سریع تر.

4. اعضای هیئت مدیره بیشتر متعهد پرده و درگیر.

5. آن را آسان تر است برای آماده سازی مواد برای هفت از 14.

6. آن است که آسان تر به برنامه جلسات برای هفت از 14.

هیئت مدیره پاسخگو

7. اعضای هیئت مدیره فرض مالکیت بیشتر و پاسخگویی که در تعداد کمتری.

8. 7-عضو هیئت مدیره می تواند به مقابله با مسائل در جزئیات بیشتر از 14 عضو است.

9. شانس کمتر از یک غالب عضو swaying هیئت مدیره به groupthink.

10. جلسات بیشتر هموار اجرا با حواس او را پرت کمتر و طرف بحث.

11. جلسات کمتر رسمی و تسهیل مشارکت کامل همه اعضای.

12. آشنایی باعث می شود روابط بیشتر منجر به احساس هدف مشترک.

تحقیقات حاکم بر تخته دولتی واحد تایید نکات ارائه شده در بالا. زمانی که شوراهای شهر باید بیش از هفت نفر از اعضای آنها تمایل به شکستن را به جناح.

قانونی تبر سنگ زنی

به نظر می رسد که قوه مقننه است و چندساله تبر آن اتومبیل با هیئت عالی آموزش و پرورش در درجه اول به سرقت به همان اندازه قدرت بیش از آموزش عالی به عنوان آن می تواند. در Federalist 46 جیمز مدیسون آن را به نام “نقشه کشی تمام قدرت به آن تند و شدید گرداب.”

علاوه بر این مقننه فرض بر این است که مشکلی وجود دارد با هیئت مدیره است. این یک بی اساس فرض است. تنها چیزی اشتباه است با این هیئت مدیره است که این عمل به عنوان یک هیئت مدیره. و این چیزی است که در نظر گرفته شده بود از ابتدا.

مجلس نیاز به دانستن ذهن خود را قبل از ارسال هر گونه مطلب اصلاحات در آموزش عالی است.

لوید Omdahl سابق استاد در UND دولت و معاون فرماندار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر