لوید Omdahl: Coronavirus ‘ain’t over till it’s over’

در حالی که بسیاری از اهالی داکوتای شمالی در حال رفتار به عنوان اگر همه گیر است و بیش از آن را بی خطر است برای جیغ وداد بازی کردن در مورد بدون پادمان آن “ain’t over till آن را بیش از.” این ویروس هنوز هم فراموش نشدنی دولت, کشتار بی پروا (یا بزرگتر خود و بستگان) برای بی توجهی اجتماعی فاصله دست شستن و ماسک.

ویروس پخش استدلال می کنند که آنها یک حق در قانون اساسی به افراد دیگر را آلوده و خطر زندگی همه آنها روبرو می شوند. اگر حقیقت شناخته می شود همه حقوق را می توان محدود به صورت مشترک خوب است. در هر صورت هیچ کس حق اخلاقی به تحمیل کشنده آسیب رساندن به دیگران است.

آمریکایی ها به خصوص اهالی داکوتای شمالی هستند که بی تاب بسیاری خواهد شد که هر میانبر برای سرعت بخشیدن به زندگی است. رستوران های فست فود تبدیل شده اند موفق به این دلیل گرانش نسبت به سرعت. اگر کامپیوتر است nanosecond کند, لعن موجب افزایش است. عدم جلوگیری از بی حوصلگی که در کشتار مردم در سراسر کشور است.

هیچ سوال وجود دارد که همه گیر است و از بین بردن کسب و کار کوچک. اقتصاددانان از دانشگاه ایلینوی دانشکده کسب و کار هاروارد و دانشگاه شیکاگو در حال برآورد است که ما در حال حاضر به طور دائم از دست داده و بیش از 100 ، 000 کسب و کارهای کوچک در این بیماری همه گیر. بی دقتی را بیشتر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

آن است که در داکوتای شمالی فرهنگ سیاسی به اجازه دولت نیاز اجتماعی فاصله دست شستن و یا با پوشیدن ماسک. مرتب در طول ناهموار پیشگام روز زمانی که هیچ چیز اتفاق افتاده است مگر اینکه شما آن را به خودتان ما سمان فردگرایی به فرهنگ ما. ما ناهموار فردگرایان.

از آنجا که این نگرش حداقل نیمی از جمعیت این ایالت در گردش است آزادانه در جعبه فروشگاه ها و دیگر خرده فروشی و کسب و کار خدمات بدون پادمان. هیچ دولت است که به آنها بگویید چه کاری انجام دهید.

ما نمی دانیم که به اندازه کافی در مورد این ویروس به درمان آن را مانند سگ همسایه. این یک هدف در حال حرکت در حال اجرا است که پیش از واکسن محاکمه در حال حاضر در حال انجام توسط ده ها تن از آزمایشگاه در بسیاری از کشورها است.

(نمی شود آن را شرم آور اگر چین یافت می شود یک واکسن برای اولین بار ؟ چه یک تراشه چانه زنی آنها را داشته باشد.)

اجازه دهید به تنهایی جهل ما بیش از این طولانی مدت مشکلات بهداشتی برای کسانی که تا به حال این بیماری ویروس است که غیر قابل پیش بینی خطر به دلیل آن است که جهش. و اگر آن را در حال حاضر جهش در این مرحله ما هیچ راهی برای دانستن اینکه چگونه گونه های جدید را به سرعت گسترش ویروس.

با توجه به ایگون اوزر در دانشگاه نورث وسترن فینبرگ دانشکده پزشکی گزارش واشنگتن پست این ویروس جهش دوباره و دوباره.

تغییر قابل توجهی است به دلیل آن است که اتفاق می افتد در بخشی از ژنوم است که باعث می شود آن را ممکن است برای coronavirus برای ورود به سلول های انسانی “راه یک سارق میدارد قفل.”

با توجه به ارسال گزارش چهار آزمایش های آزمایشگاهی نقطه به یک ویروس است که خواهد شد بیشتر عفونی از یک است. آینده ممکن است پر از تغییر و جهش را ترک خواهد کرد که واکسن سازان درمانده است.

در واقع وجود دارد هیچ پایانی در چشم. همه چیز در مورد این بیماری همه گیر در حال حرکت نشان می دهد که همه ما نیاز به عمل در سمت محافظه کار تا زمانی که ما به دانستن بیشتر در.

این ویروس هیچ موردی از ابتلا به سرخک. این یک قانون طبیعت است که انسان اما یک زندگی است. اگر ما در حال بازی ویروس برای یک احمق ما می تواند در نهایت در ابدیت توبه برای دور انداختن با ارزش ترین هدیه ما تا به حال.

حتی بدتر ممکن است ما توبه برای کشتن مردم بی گناه که تا به حال به مراقبت از برای ما.

لوید Omdahl یک داکوتای شمالی سابق معاون فرماندار و استاد در UND.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de