نامه: بورگوم نفوذ بود غلط

صرف احتمالا 300.000 دلار توسط یک PAC بودجه و کنترل شده توسط رژیم صهیونیستی است. بورگوم به شکست دولت تشکر. جف Delzer یک تقلید مسخره امیز. آن را بدون سوال یک حمله بی سابقه توسط یک فرماندار در, یک عضو قوه مقننه است.

بسیاری از ناظران از جمله خودم احساس جف Delzer پیشرو قانونی بودجه ، ظاهرا به رژیم صهیونیستی است. بورگوم پارچه مبلی. Delzer بودجه دانش و تخصص در نظر گرفته شد یک مانع به فرماندار دستور کار است. در دنیای شرکت های بزرگ که در آن فرماندار می آید از رقابت می تواند با برخورد با تصاحب خصمانه. او PAC تصمیم به حمله Delzer را قانونی ضبط با گمراه کننده ریاکارانه حملات.

چند ماه پیش من شخصا نوشت: فرماندار استدلال تشکر. Delzer خواهد بود یک دارایی به اجرایی و قانونی شاخه های دولت به عنوان آنها کار می کرد به حرکت به مشکلات مالی پیش روی دولت. به جای فرماندار را تایید می کرد به شکست Delzer در اولیه انتخابات. در حال حاضر یکی از بهترین قانونگذاران که من تا به حال افتخار به خدمت در 32 سال در قوه مقننه خواهد بود وجود دارد برای کمک به راهنمای دولت در آن ساعت نیاز است.

از آن خواهد شد سال قبل از آنها این تجربه مورد نیاز برای ایجاد این تفاوت مهم که از دست داده بود با Delzer را شکست.

چه فرماندار بود تاسف و غلط. زخم های عمیق هستند اما مثل همیشه, من با اعتماد به نفس جمهوریخواه مجلس قانونگذاری را انجام آنچه درست است برای دولت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>