کیم خواهر می گوید: ارتش آماده است برای اقدام در کره جنوبی

توسط: تابناک | منتشر شده در تاریخ: 14 ژوئن 2020 9:58:12 am

Kim’s sister says army ready for action on South Korea یک بازدید کننده در پیاده روی مقابل جهت ثبت نام نشان دادن فاصله به کره شمالی Kaesong شهرستان و کره جنوبی را در سئول پایتخت در نزدیکی حصار سیم تزئین شده با روبان های نوشته شده با پیام های مایل برای اتحاد مجدد دو کره در Imjingak غرفه در Paju کره جنوبی (AP)

خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد گفته است که “زمان” برای شکستن روابط با کره جنوبی مقامات اضافه کردن اقدام بعدی در برابر “دشمن” را از ارتش.

بهتر است به یک سری از اقدامات تلافی جویانه به جای انتشار بیانیه در محکومیت کره جنوبی, رفتار, و, که می تواند اشتباه یا رد کیم یو جونگ گفت: از طریق رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری روز شنبه.

“زباله باید پرتاب به زباله دانی” او گفت:. “با اعمال قدرت من مجاز رهبر انقلاب حزب ما و دولت من به یک دستورالعمل به آغوش گروه مسئول امور با دشمن را قاطعانه انجام اقدام بعدی.”

کیم یو جونگ را به روز سالگرد 20th باشد از اولین ملاقات بین رهبران از تقسیم کره. در این نشست ابتدا در ژوئن 13, 2000, بزرگترین لحظه پس از آن رئیس جمهور Kim Dae-یونگ آشتی تلاش است که منجر به تسریع تجارت و پروژه های مشترک و کمک به کسب جنوبی, رهبر کره جایزه صلح نوبل.

در حالی که “آفتاب سیاست” کمک سرد تنش آن را نیز مورد انتقاد قرار برای ارائه به رهبران کره شمالی با پول نقد مورد نیاز برای ساخت هسته ای-برنامه سلاح.

بالا کره جنوبی مقامات مسئول امنیت ملی برگزار شد “فوری” جلسه طریق ویدئو کنفرانس در اوایل روز شنبه به بحث در مورد “وضعیت جاری در شبه جزیره کره و ممکن است پاسخ های” رئیس جمهور کره ماه Jae-در گفت: در یک پیام به صورت متن.

وحدت وزارتخانه در بیانیه ای گفت که این وضعیت به طور جدی خواست که در شمال مطابق با اینتر-کره ای توافق نامه. وزارت دفاع گفت که آن را حفظ شرکت آمادگی نظامی گزارش Yonhap News.

آخرین گرد و غبار باعث شد تا کره جنوبی از فعالان که فرستاده ضد پیونگ یانگ پیام در بالن در سراسر مرز. کره شمالی این هفته قطع لینک ارتباطی راه اندازی دو سال پیش با سئول است که آن را متهم اجازه می دهد خصمانه عمل می کند عدم توقف فعالان.

کره شمالی پاسخ نمی, کره جنوبی تماس های ساخته شده در خط نظامی روز شنبه برای اولین بار پس از اینتر-کره ای لینک های ارتباطی ترمیم شد و در سال 2018 است.

کره جنوبی در هفته گذشته گفت: این امر نگاه به ممنوعیت ضد کره شمالی جزوات پس از ملامت از کیم یو جونگ. میلیون ها نفر از جزوات را به پرواز در سراسر مرز برای بیش از یک دهه تحمل پیام های انتقادی از رهبران کره شمالی با آخرین در آینده به عنوان کیم جونگ سازمان ملل متحد ساخته شده کمتر ظاهر عمومی بیش از گذشته چند هفته از نرمال منجر به جهانی گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را.

توضیح داد: چرا اتحاد کره شمالی و کره جنوبی را متوقف صحبت کردن ؟

تحکیم مشروعیت

اظهارات اخیر کیم یو جونگ طراحی شده بودند برای تحکیم کیم جونگ سازمان ملل متحد اقتدار کشور را به اجرا با توجه به بو Seung-چان یک مشاور سابق کره جنوبی وزیر دفاع.

“کره شمالی در حال حاضر رو به سختی سیاسی و اقتصادی چالش” گفت: Boo در حال حاضر استاد کمکی در Yonsei موسسه کره شمالی مطالعات در سئول. “و این تضعیف کیم جونگ سازمان ملل متحد مشروعیت به حکومت.”

کره شمالی مقامات نیز شلاق در کره جنوبی برای فاقد یک راه حل تازه برای احیای مذاکرات و گفت: این کشور ادامه خواهد داد برای تقویت نیروی خود را برای مقابله با آنچه آن را به نام ایالات متحده تهدید.

“اگر آنها می خواهند به مقابله با ما, آنها را مجبور به رویکرد آمریکا پس از racking مغز خود را و پیدا کردن روش های مختلف,” وزارت خارجه آمریکا Kwon جونگ تفنگ گفت: در بیانیه ای جداگانه منتشر شده در روز شنبه از طریق KCNA. “ما همچنان به ساخت تا نیروی ما به منظور غلبه تهدیدات مداوم از آمریکا و از جمله تلاش های ما در واقع ادامه در این نقطه از زمان.”

ایالات متحده و کره شمالی باقی مانده اند دور از هم در راه برای رسیدن به denuclearization. به عنوان افزایش تنش بین کره جنوبی پیشنهاد کرده است برای کمک به برقراری گفت و گو در حالی که متعهد به بهبود روابط خود با کره شمالی.

کره شمالی می گوید به سلاح هسته ای به عنوان یک عامل بازدارنده در برابر آمریکا و این که واشنگتن باید سهولت آن تحریم قبل از denuclearization می گیرد. ایالات متحده خواسته های کره شمالی به رها کردن سلاح های خود جاه طلبی های قبل از محدودیت راحتی می توانید.

به مناسبت دومین سالگرد 2018 نشست بین کیم رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کره شمالی وزیر امور خارجه Ri پسر Gwon گفت: آمریکا شکسته بود آن کلمه و نقش برآب امید برای denuclearization.

“هیچ چیز بیشتر ریاکارانه از وعده های خالی,” Ri بیان شد که در یک KCNA گزارش روز شنبه افزود ایالات متحده نشان داده است این هدف برای “جداسازی و خفگی” از کره شمالی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de