طرفداران K-pop: شما torpedoed مغلوب ساختن پیشی جستن در تولسا را متوقف کند در حال حاضر

مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, اوکلاهما در 20 ژوئن بود underwhelming. بانک اوکلاهما مرکز نبود حتی نیمه پر. به گزارش نیویورک تایمز, آتش, marshalls گزارش تنها 6,200 شرکت کنندگان بلیط اسکن شدند. چگونه ممکن بود که تا چند تبدیل شده تا زمانی که بیش از یک میلیون بلیط درخواست کرده?

ما در حال حاضر می دانیم این کار بزرگ اما دست کم گرفت بخش از ما اینترنت خرده فرهنگ: TikTokers و K-pop ‘ستان’. اول کاربرانی هستند که از Infinite یک برنامه که در آن یک دقیقه فیلم می تواند به اشتراک گذاشته شود; دوم هستند و طرفداران موسیقی پاپ کره ای است که تحت سلطه غرب و نمودارهای موسیقی از اوایل 2010s. آنها torpedoed مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع گذاری نحوه ثبت نام برای بلیط رایگان و تشویق مردم به حضور نداشت.

این “Gen Z’ راه ساخت یک تفاوت. بسیاری از آمریکایی ها احساس بی سابقه. بدون رای گیری و با انتخاب کمی بیش از کسانی که خود را رئیس جمهور این است که آنها در بر داشت یک خرابکارانه راه گرفتن صدای آنها شنیده می شود. نسل جوان امروز می دانم که چگونه به استفاده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای دریافت بیشتر قرار گرفتن در معرض و ماهر هستند در تبدیل الگوریتم به نفع خود را دارند.

K-pop ستان شناخته شده خود را برای فداکاری بزرگ و اعداد و طرز تفکر استراتژیک است. طرفداران صرف ساعت پخش فیلم های یوتیوب و یا رای گیری با استفاده از چندین برنامه های مختلف و وب سایت برای ترویج گروه های مورد علاقه خود را. برخی از K-pop ستان را ایجاد فن حساب با صدها نفر از هزاران نفر از پیروان. حساب های شبیه به این ساخته شده آن را آسان به گسترش اطلاعات در مورد تهمت رالی.

این اولین بار نیست که آنها را از استفاده گسترده آنها حاضر می دانم که چگونه به کمک non-K-pop, علل مانند سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. طرفداران K-pop اند غرق نژادپرستانه نوشته ها تحت #WhitelivesMatter, #Bluelivesmatter و #Alllivesmatter هشتگهای ویدئوها از K-pop idols. آنها نیز برگزار می شود خاموش با استفاده از K-pop-هشتگهای مرتبط به اطمینان حاصل شود که #Blacklivesmatter و دیگر هشتگهای آنها فکر می کنم مهم روند در توییتر.

طرفداران تحت تاثیر گروه ها و پیام های آنها ارسال شده است. گروه های K-pop تشویق خیریه و فعالیت: BTS یکی از بزرگترین گروه در این سیاره اهدا $1 میلیون به سیاه و سفید زندگی می کند توجه خود fanbase که تماس خود را ‘ارتش’ راه اندازی یک موسسه خیریه به نام “یک در ارتش’ و کمک به بالا بردن اضافی $1 میلیون برای شود.

K-pop اطراف بوده است 1990s اما تنها به مخاطبان غربی در 2000s. گسترده fanbases در سراسر جهان: در خارج از کره جنوبی خود را بیشتر زندگی می کنند در اندونزی و تایلند و ویتنام و آمریکا و ژاپن و فیلیپین و برزیل و مکزیک. بسیاری از آنها به لحاظ اجتماعی و سیاسی مترقی به عنوان ما می توانید از قدرتمند خود اقدامات برای کمک به پل جنبش و در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. متاسفانه K-pop صنعت که قطار آن بت و کنترل حرفه خود را به شدت پشتیبانی نمی کند این ارزش ها است. شرکت اصرار بت غیر سیاسی باقی می ماند.

K-pop ستان نیاز به گرد هم می آیند سعی کنید برای تغییر تاریک ترین بخش از صنعت است. اکثر طرفداران K-pop تمایل به دانش در مورد مشکلات آن, اما انجام نداده اند به اندازه کافی به اثر مثبت تغییر دهید.

یک مشکل عمده این است که چگونه بت ها و درمان, و چگونه ممکن است این نفوذ طرفداران خود را. کره ای, زیبایی, استانداردهای بسیار دشوار و اغلب دست نیافتنی برای اکثر مردم است. سابق آموزش و بازنشسته بتها سخن گفته اند تا در مورد جراحی پلاستیک در صنعت. آنها گفته اند که بسیاری از آنها را تشویق به جراحی پلاستیک برای ‘تعمیر’ هر گونه ویژگی های که در زیر زیبایی استاندارد قبل از اولین خود را.

محبوب جراحی شامل جراحی زیبایی پلک معمولا شناخته شده به عنوان دو پلک عمل جراحی و همچنین جراحی زیبایی بینی jawline عمل جراحی و بوتاکس. کارآموزان و K-pop idols نیز نیاز به زیر یک وزن خاص به طور معمول کمتر از 50 کیلوگرم برای زنان و معمولا در نگهداری رژیم های غذایی سخت. بت که به عنوان لاغر اغلب چربی-شرمنده که منجر به مسائل مربوط به سلامت روان. به همان اندازه بتها که هستند بیش از حد لاغر, دریافت ایمیل نفرت از طرفداران و عضو شورای نظارت مدت.

پوست رنگ پریده است به عنوان زیبا ترین و بسیاری از کره ای ها با استفاده از پوست-محصولات سفید کننده. عکس از K-pop idols شده اند ‘سفید’ را برای خود پوست به نظر می رسد کم رنگ قبل از آنها منتشر می شوند. وجود تعصب در برابر تیره تر complexions آنها مانند کسانی که از جنوب آسیایی. تنها یک اندونزیایی عرضه در K-پاپ گروه دختر و برای مثال اولین اندونزی K-pop بت Dita است به تازگی عرضه این سال است. چینی K-pop idols اغلب کمتر پرداخت می شود و یا بدرفتاری توسط شرکت ها تا حدودی به دلیل برخی از کره ای ها نگاه کردن آسیایی از کشورهای در حال توسعه. برخی از جنوب شرق آسیایی موفق عمدتا از تایلند, اما سازمان ها ترجیح می دهند کره ای ها و ژاپنی ها استعداد.

این زیبایی استانداردهای همچنین خوراک نژادپرستانه نگرش است. بسیاری از طرفداران K-pop احساس می کنید که K-pop باید به شدت برای سکس. اولین سفید بت لانا از روسیه شده است به خوبی دریافت شده توسط کره ای, مخاطبان, اما در مقابل, Alex Reid اول غیر آسیایی ستاره برای اولین و اولین آفریقایی-آمریکایی به دریافت تعداد زیادی از آنها بدم میاید.

پس از آن وجود دارد که این موضوع از بهره برداری. K-pop idols قطار با یک شرکت قبل از آنها فرصتی برای اولین در یک گروه یا انفرادی خود را تنها منتشر شد. برای پیوستن به آنها نیاز به ثبت نام در آنچه که اغلب به عنوان یک “برده قرارداد’. این قراردادها اغلب گذشته تا هفت سال است. شرکت های سرمایه گذاری در آموزش با انتظار سود بازگشت. این تجمع از آموزش بدهی است که باید پرداخت می شود هنگامی که K-pop idols اولین و یا اگر آنها را ترک قبل از قرارداد خود را به پایان رسیده است به این معنی که بسیاری را بسیار کوچک مالی به دست آورید. ماهانه ارزیابی و وزن-ins می تواند در نتیجه قرارداد شتابزده بودن فسخ افزایش آسیب پذیری از کارآموزان.

علاوه بر این شرکت تحمیل دوستیابی ممنوعیت و اغلب محدود کردن استفاده از رسانه های اجتماعی بیشتر منزوی جوان کارآموزان از زندگی عادی است. زیر سن قانونی بت شده اند به شدت sexualised که باعث شده است که جنجال زیادی در. جوان بت نیز نیاز به تعادل مدرسه و بت شیوه زندگی است.

این ترکیب عمیقا استثماری قرارداد عدم پاداش مالی شدید عملکرد برنامه قلدری پایبندی به غیر واقعی استانداردهای زیبایی و اجرا انزوا متاسفانه منجر به بسیاری از خودکشی از K-pop idols.

طرفداران K-pop که به وضوح نشان داده که توانایی و دانش را تحت تاثیر قرار تغییر برای یک علت آنها معتقدند در, نیاز به فشار K-pop صنعت برای شرایط بهتر برای بت و کارآموزان. آنها ایستاده بود تا در برابر تهمت آنها قیام علیه نژاد پرستی آنها ایستادگی در برابر نفرت. در حال حاضر از آن زمان به ایستادن برای آنچه که آنها را دوست دارم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>