یونس گلدبرگ: لغو ادارات پلیس خواهد همه چیز را خیلی بدتر

“اسحاق از شما بسیار سپاسگزارم برای پیوستن به ما. اجازه دهید بحث در مورد آنچه به این معنی که چون من فکر می کنم بسیاری از مردم خارج وجود دارد که شنیدن پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و [کنم] به این معنی لغو یک اداره پلیس. آن را نمی کند. بنابراین شما می توانید آن را توضیح دهید به من؟”

Bryan بسیار مودبانه پاسخ داد که او مخالف با این فرض این سوال. پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس نیست و در واقع مانع لغو پلیس. برایان می گوید: این اصطلاح به معنی گرفتن است که ایده “تا آنجا که سیاسی تخیل و اراده سیاسی رهبران ما در سراسر کشور مایل به فشار این ایده است.”

دموکراتیک ترین سیاستمداران درک کنند که در واقع لغو ادارات پلیس ریشه و شاخه خواهد بود نزدیک به خودکشی سیاسی (و وحشتناک سیاست). حتی سناتور. برنی ساندرز است در برابر آن. آنها همچنین درک می کنیم که هیچ کس در امریکا می خواهد دموکرات ها به پذیرش این ایده بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

همین دلیل است که بسیاری از لیبرال ها می خواهند “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” به معنی “اصلاحات پلیس” و یا حتی “اختراع دوباره پلیس.” مشکل این است که این کمیته با برگزاری عاطفی و روانی بالا زمین نمی خواهد بازی همراه است. زمانی که شهردار مینیاپولیس یعقوب فری صحبت با معترضان در هفته گذشته گفت: تقریبا همه چیز را در میان جمعیت می خواستم در مورد اصلاحات اساسی نژادپرستی نظاممند ، اما زمانی که یک رهبر تظاهرات پرسید: “بله یا خیر” آیا شما به نفع آشکار لغو پلیس گفت: هیچ. جمعیت هو. رهبر گفت: او را به [expletive حذف شده] از اینجا. و او سرگردان کردن به شعارهای “شرم” و دریای تمدید انگشت وسط.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

آنچه ما در اینجا نیست و یک شکست برای برقراری ارتباط است اما مشروع اختلاف نظر است. برخی از مردم به نفع اصلاحات جدی است. برخی به نفع لغو واقعی. به نظر نمی رسد بی دلیل به من که افرادی که واقعا به نفع لغو باید همچنان می گویند و افرادی که نیست احتمالا باید توقف تلاش برای اثبات همبستگی خود را با استفاده از یک شعار آنها اختلاف نظر دارند ، و تا کنون بیشتر برجسته دموکرات از جمله presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن انجام داده اند دقیقا همان است که.

بسیار برای سیاست است. آنچه در مورد واقعی ایده ها ؟

بیایید شروع با اصلاحات. ممنوعیت چوک دارای هدایت برخی از مسئولیت های روان, بهداشت حرفه ای, EMTs و اجتماعی کارگران سعی شده است با موفقیت. حرکت بیشتر در این جبهه معقول است.

لغو “واجد شرایط ایمنی” قوانین طوری که افسران پلیس برگزار می شود مسئول اقدامات خود را پیچیده تر است اما قطعا ارزش کاوش. به عنوان یک اصل مهم من مخالف همه بخش عمومی اتحادیه های کارگری حتی اگر برخی از انجام کارهای ارزشمند بنابراین من قطعا باز به تفکر تازه در مورد پلیس اتحادیه های کارگری.

بسیاری از مردم تمرکز بر روی نمونه ای از Camden, New Jersey, به عنوان یک مدل برای defunding پلیس. به جز آن نیست. در سال 2012 بسته های پول در شهر منحل موجود نیروی بود که مملو از فساد و اتحادیه-اختلال در سوخت و شروع به بیش از. آنها rehired برخی از 100 افسر و متعهد به بازآموزی. به نظر می رسد شده اند نسبتا موفق است. اما هیچ یک از رانندگی را از طریق کمدن امروز به اشتباه آن را برای برخی از cop-رایگان مدینه فاضله که در آن يومان شهروندان پلیس خود را.

اما لغو پلیس ؟ که دیوانه است. نه واقعا احمقانه است. چه کسی پاسخ خواهد داد به مدرسه تیراندازی? اجتماعی کارگران ؟ آنچه در مورد سرقت بانک? خواهد شد که بررسی قتل? اگر شما فقط می خواهید به تغییر نام پلیس خوب است. اما پلیس تابع ضروری برای یک جامعه متمدن. و بار وجود دارد زمانی که این تابع فقط می تواند انجام شود توسط عوامل دولت مایل و قادر به استفاده از زور است.

برخی از defunders پیشنهاد جامعه گشت که صدای کمی شبیه شبه نظامیان محلی به من. اما هر آنچه که نام آنها را به شما بدهد که چگونه نه ایجاد مشکلات بیشتر ؟ آیا شما واقعا می خواهید ندیده گروه پلیس wannabes مقابله با “مشکوک” شخصیت در یک محله? این که چگونه Trayvon Martin کشته توسط جورج زیمرمن ، تمام مشکلات با نژاد بلکه کلاس خواهد بود تشدید اگر جوامع محلی آن را بر خود گرفت به انجام کار پلیس است. مرفه عمدتا سفید جوامع را بیشتر منابع و فقیر عمدتا سیاه جوامع خواهد کمتری دارند.

خشم بیش از جورج فلوید را به قتل موجه است. اما آنچه درست است که افراد نیز درست از جنبش های توده ای: شما لازم نیست انجام بهترین خود را به فکر کردن در زمانی که شما واقعا عصبانی است.

یونس گلدبرگ است که در سراسر کشور همزمان نویس که کار به نظر می رسد به طور منظم در چنگال بزرگ هرالد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>