جو بایدن می گوید او با گرفتن جلسات از وکلا در, معاون رئیس جمهور, گزینه های

توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: جولای 21, 2020 10:25:30 am

Joe Biden, Us elections, Donald Trump, US vice president options, world news در این 12 مارس سال 2020 فایل عکس دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن می رسد به صحبت در مورد کوروناویروس در ویلمینگتن. (AP/فایل)

دموکرات جو بایدن روز دوشنبه گفت که او گسترده جلسات از وکلا بررسی صلاحیت نامزدها برای معاون رئیس جمهور و قصد دارد به “بحث های شخصی” با نهایی خود را برای انتخاب همسر در حال اجرا.

این presumptive نامزد ریاست جمهوری گفت: در MSNBC را “ReidOut” که او “دو ساعت بررسی گزارش” در معاونت مدعی است. او گفت: از طریق آنها رفته “در مورد چهار نامزد” تا کنون.

او گفت: پس از بررسی انجام شده است او را به محدود کردن لیست و پس از آن که گفتگو با هر کدام از باقی نامزدها قبل از تصمیم گیری خود را.

معاون سابق رئیس جمهور متعهد شده است برای انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا است و گفت او به نام او قبل از کنوانسیون ملی دموکرات ها آغاز می شود که اوت 17.

بایدن بوده است تحت فشار برای انتخاب یک زن به عنوان معاون نامزد ریاست جمهوری در اشاره به حوزه نقش به عنوان قابل اعتماد ترین دموکراتیک پایه از رای دهندگان.

او نمی خواهد مرتکب دوشنبه به انتخاب یک زن وقتی پرسیده شد که در MSNBC گفت من متعهد به نامگذاری هر اما مردم من را به نام و در میان آنها وجود دارد چهار زن سیاه. به طوری که تصمیم گیری در جریان است در حال حاضر.”

در میان زنان سیاه بایدن اعتقاد بر این است با توجه به کالیفرنیا سن. کامالا هریس آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین فلوریدا در کنگره وال Demings کالیفرنیا در کنگره کارن باس سابق و مقامات دولت اوباما سوزان رایس.

اما او را یک تعهد است. “دولت من قول می دهم شما را به نگاه مانند امریکا” بایدن گفت: در MSNBC.

“از معاون رئیس جمهور به دیوان عالی کشور به کابینه موقعیت های عمده هر موقعیت در کاخ سفید: آن را به نگاه مانند امریکا است.”

او قبلا قول داد که در صورت انتخاب و با توجه به جای خالی او را در انتخاب یک زن به عنوان یک نامزد به دیوان عالی کشور.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de