ژاپن به پرداخت حداقل 536 میلیون دلار برای شرکت ها به ترک چین

توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئیه 19 سال 2020 8:46:18 am

Japan, Japan china ties, japan us ties, us china trade war, japan china trade چین و ژاپن بزرگترین شریک تجاری تحت شرایط عادی و شرکت های عظیم سرمایه گذاری وجود دارد. (ایسنا/بازنمودی)

دولت ژاپن شروع خواهد پرداخت شرکت های خود را برای حرکت در کارخانه از چین و بازگشت به خانه و یا به جنوب شرقی آسیا و بخشی از یک برنامه جدید برای امن زنجیره تامین و کاهش وابستگی به تولید در چین است.

پنجاه و هفت شرکت از جمله خصوصی برگزار شد ماسک ساز Iris Ohyama Inc. و تیز Corp. دریافت خواهد کرد و در مجموع 57.4 میلیارد ین (536 میلیون دلار) در یارانه از دولت به وزارت اقتصاد تجارت و صنعت در روز جمعه گفت. یکی دیگر از 30 شرکت دریافت پول به حرکت تولید به ویتنام و میانمار و تایلند و دیگر کشورهای جنوب شرق آسیا با توجه به جداگانه اعلام آن را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد میزان غرامت.

دولت پرداخت خواهد شد و در مجموع 70 میلیارد ین در این دور روزنامه Nikkei گزارش شده است. پرداخت آمده از 243.5 میلیارد ین که دولت اختصاص داده شده در مارس به کاهش تکیه بر زنجیره تامین با پول با هدف کمک به شرکت های شیفت کارخانه بازگشت به خانه و یا به کشورهای دیگر.

به عنوان ایالات متحده-چین روابط رو به زوال و تجارت جنگ بدتر شده است وجود دارد افزایش بحث در ایالات متحده و جاهای دیگر در مورد چگونه به “جدا” اقتصاد و شرکت هایی از چین است. ژاپن تصمیم شبیه به یک تایوانی سیاست در سال 2019 بود که با هدف در آوردن سرمایه گذاری در بازگشت به خانه از چین است. تا کنون هیچ کشور دیگری به تصویب بتن سیاست تشویق به تغییر.

چین و ژاپن بزرگترین شریک تجاری تحت شرایط عادی و شرکت های عظیم سرمایه گذاری وجود دارد. شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس آسیب دیده است کسانی که روابط اقتصادی و همچنین چین تصویر در ژاپن است. دولت شینزو آبه تلاش شده است برای سال ها به بهبود relaations با چین پس از ضد ژاپن شورش در سال 2012 اما خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر و مداوم اختلاف ارضی بر سر جزایر و گاز در دریای شرق چین را تضعیف آن تلاش.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de