ژاپن سیل ترک تا 34 مرده در بسیاری از خانه های پرستاری

توسط: AP | توکیو | منتشر شده در تاریخ: جولای 5, 2020 10:57:05 pm

ساکنان محلی در حال نجات توسط, ژاپنی, Self-Defence Force سربازان با استفاده از یک قایق در جاری شدن سیل در منطقه ناشی از باران های سنگین در کوما روستای کوماموتو استان های جنوبی و ژاپن در این عکس گرفته شده توسط Kyodo. (عکس: رویترز)

عمیق سیلاب و خطر رانش زمین که در سمت چپ حداقل 34 نفر تایید و یا مرده فرض مانع عملیات جستجو و نجات پنج شنبه در جنوب ژاپن از جمله در سالمندان صفحه اصلی امکانات که در آن بیش از ده کشته و نمرات هنوز رشته.

هلیکوپتر و قایق نجات بیشتر مردم از خانه های خود در کوماموتو منطقه است. بیش از 40,000 دفاع نیروهای گارد ساحلی و آتش گردان شد در نظر گرفتن بخشی در عملیات.

مناطق زیادی در طول کوما رودخانه بودند بلعیده شده توسط سیلاب ها با بسیاری از خانه ها و ساختمان ها و وسایل نقلیه زیر آب فرو رفته و تقریبا به سقف خود را. رانش زمین شکست به خانه فرستادن مردم بالای پشت بام ها با تکان دادن در نجات.

در یک آب گرفتگی خانه سالمندان در کوما ایجاد کرد که در آن ساکنان 14 شد دیشب پس از نجات آنها رسیده در شنبه نجات ادامه داد: روز شنبه برای ده ها تن از باقی مانده ساکنان و مراقبان.

شصت و پنج ساکنان و حدود 30 مراقبان به دام افتاده بودند در رودخانه مرکز مراقبت Senjuen در هنگام سیلاب و گل و لای بوده است. تمام باقی مانده 51 ساکنان از جمله سه نفر که در حال هیپوترمی شده بود نجات توسط قایق گرفته و به بیمارستان برای درمان بعد از ظهر یکشنبه, مقامات گفت.

به طور کلی 18 نفر را تایید کرد, در حالی که 16 نفر دیگر از جمله کسانی که در خانه سالمندان شد دیشب. چهارده نفر دیگر هنوز مفقود همانطور که از بعد از ظهر یکشنبه. ده ها تن دیگر هنوز در دام هولناک مناطق در حال انتظار برای نجات, با توجه به آتش و مدیریت بحران سازمان.

در ایوامیزاوا شهر سیل ریخت و به خانه در نزدیکی در اصلی ایستگاه قطار. “آب رز به طبقه دوم خیلی سریع و من فقط نمی تواند متوقف لرز? 55 سال بود که در بازدید از بستگان او گفت: روزنامه آساهی.

او و بستگان او به طبقه بالا دوید شنا کردن در یک پنجره و در نهایت پناه گرفت روی سقف به صبر برای نجات خود.

به عنوان سیل کاسته در بخش هایی از کوماموتو در یکشنبه, تلوان ماشین آلات و ماشین دراز پراکنده در گل پوشش خیابان. برخی از مردم از تمیز کردن خانه های خود را گرفتن آسیب دیده مبلمان و شستشو کردن گل.

بیش از 200 ، 000 ساکنان در کوماموتو استان شد و خواست به تخلیه زیر تپش باران در شب جمعه و شنبه.

اما تخلیه شد اجباری نیست و بسیاری از مردم تصمیم به ماندن در خانه به دلیل نگرانی بیش از ابتلا به کروناویروس حتی اگر مقامات می گویند پناهگاه ها به اندازه کافی مجهز به پارتیشن بندی و دیگر اقدامات ایمنی.

جاری شدن سیل همچنین قطع برق و خطوط ارتباطی بیشتر به تأخیر انداختن جستجو و نجات. نزدیک به 6000 خانه در کوماموتو هنوز بدون برق یکشنبه, با توجه به کیوشو Electric Power Co.

این بارندگی که بیش از 100 میلی متر (4 اینچ) در هر ساعت است و پس از فروکش کرد اما سازمان هواشناسی ژاپن نگه داشته گلرود هشدارها در محل در سراسر کوماموتو. استانی مقامات گفت: تخلیه مشاوره بودند هنوز هم در جای خود با توجه به بیشتر باران پیش بینی کرد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de