این رسمی: آمریکا-کانادا مرز بسته خواهد شد از طریق جولای 21

دولت های کانادا و آمریکا ساخته شده و آن را رسمی شنبه که 5,525 مایل مرز بسته باقی خواهد ماند به همه غیر ضروری سفر حداقل تا جولای 21 به تلاش ادامه به سرعت گسترش COVID-19.

بی سابقه ای مرز بسته شدن در اثر از مارس 21, جلوگیری از تمام سفر شخصی به جز برای کسانی که کار در سراسر مرز. تجارت مانند کامیون و قطار همچنان به حرکت در سراسر مرز.

تا روز سه شنبه اعلام مرزی برنامه ریزی شده بود به بازگشایی 21 ژوئن.

به گزارش CBC کانادا نخست وزیر جاستین ترودو عنوان کرد و گفت شنبه که پسوند “یک تصمیم گیری خواهد کرد که حفاظت از مردم در هر دو طرف مرز به عنوان ما همچنان به مبارزه COVID-19.”

“بر اساس موفقیت به محدودیت های موجود و ظهور بیشتری جهانی COVID-19 نقاط این بخش ادامه خواهد داد به حد غیر ضروری سفر در سرزمین ما بنادر از ورود با کانادا و مکزیک,” چاد Wolf اقدام آمریکا وزیر امنیت داخلی در بیانیه ای گفت:. “این افزونه محافظت از آمریکایی ها در حالی که ضروری و تجارت در جریان سفر به ما بازگشایی اقتصاد آمریکا است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این حرکت اساسا دستمال مرطوب بیشتر از یک فصل از سفرهای ماهیگیری برای ماهیگیران تفننی بسیاری از, و بسیاری از فصل گردشگری به صورت تفریحی و لژ شمالی از مرز.

“ما فراتر از آن را ویران کرد از این اعلام” صاحبان Mylie محل رفت و آمد مکرر در دریاچه از جنگل گفت: در Facebook صفحه: شنبه ، “خرداد و تير نشان دهنده سهم شیر از رفت و آمد مکرر در فصل نورث وسترن انتاریو است.”

این حرکت نیز مانع از شهروندان ایالات متحده از دسترسی به اموال خود را در کانادا از جمله کابین و رفت و آمد مکرر صاحبان و مانع از کانادایی ها از آمدن به ایالات متحده برای خرید و یا دیگر بازدیدکننده داشته است.

آمریکایی ها که در حال بازگشت به آمریکا و کانادایی که در حال بازگشت به کانادا معاف از مرز بسته شدن. فوری اعضای خانواده کانادایی نیز اجازه ورود به کانادا اما باید قرنطینه برای 14 روز.

کانادا تا به حال تنها 99,000 تایید COVID-19 موارد و فقط 8,000 مرگ و میر نسبت به 2.1 میلیون نفر و بیش از 116,000 مرگ و میر در ایالات متحده در سطح جهان وجود داشته است 8 میلیون نفر و نزدیک به 440,000 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de