توسط: AP | تهران | منتشر شده در مارس 11, 2020 1:43:01 pm

Iranian missile strikes own naval vessel, 19 killed in friendly fire ارتش ایران می گوید یک حمله موشکی در نیروی دریایی کشتی گرفتن بخشی در ورزش در خلیج عمان کشته شدن 19 ملوانان و زخمی شدن 15. (AP/فایل)

ارتش ایران می گوید یک حمله موشکی در نیروی دریایی کشتی گرفتن بخشی در ورزش در خلیج عمان کشته شدن 19 ملوانان و زخمی شدن 15.

این بیانیه روز دوشنبه به شدت افزایش تلفات در این حادثه یکشنبه.

در اوایل دولت ایران گزارش های رسانه ها گفت: شهرستان کنارک طی یک هندیجان-پشتیبانی کلاس کشتی بود که بیش از حد نزدیک به یک هدف در طول یک تمرین در روز یکشنبه. این کشتی تا به حال شده است با قرار دادن اهداف را برای کشتی های دیگر به هدف. آن گفت: این موشک زده این کشتی به طور تصادفی.

ایران موشک شلیک در طی یک تمرین آموزشی در خلیج عمان رخ داد یک کشتی پشتیبانی در نزدیکی آن را هدف قرار دادن و کشتن حداقل یک ملوان و زخمی شدن 15 نفر دیگر رسانه های ایرانی گزارش روز دوشنبه در میان افزایش تنش ها بین تهران و آمریکا.

دوستانه آتش حادثه اتفاق افتاده در روز یکشنبه در نزدیکی بندر جاسک برخی 1,270 کیلومتر (790 مایل) جنوب شرقی تهران در خلیج عمان, تلویزیون دولتی گفت.

موشک زده شهرستان کنارک طی یک هندیجان-پشتیبانی از کشتی گرفتن بخشی در ورزش است.

تلویزیون دولتی توصیف حمله موشکی به عنوان یک حادثه گفت: شهرستان کنارک طی باقی مانده بود بیش از حد نزدیک به هدف.

این شهرستان کنارک طی شده بود قرار دادن اهداف در آب برای کشتی های دیگر را به آتش پس از آن گفت.

یک بیمارستان محلی بستری 12 ملوانان و درمان یکی دیگر از سه با اندکی زخم دولتی ایرنا خبر داد.

رسانه های ایرانی گفت: شهرستان کنارک طی کرده بود بازرسی و نگهداری شده است در سال 2018 بود و قادر به راه اندازی دریایی و موشک های ضد کشتی. هلندی-ساخته شده, 47 متر (155-پا) کشتی بود و در خدمات پس از سال 1988 بود و ظرفیت 40 تن. معمولا حامل خدمه از 20 ملوانان.

ایران به طور منظم نگه می دارد تمرینات در منطقه است که بسته به استراتژیک تنگه هرمز باریک دهان خلیج فارس که از طریق آن 20 درصد از نفت جهان عبور می کند.

نیروی دریایی آمریکا به ناوگان 5 که نظارت بر این منطقه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de