توسط: AP | دبی | منتشرشده: ژوئیه 3 سال 2020 10:20:00 pm

این عکس منتشر شد دوشنبه, جولای 2, 2020, توسط سازمان انرژی اتمی ایران نشان می دهد که یک ساختمان پس از آن آسیب دیده بود توسط آتش در نطنز اورانیوم غنی سازی تسهیلات برخی از 200 مایل (322 کیلومتر) در جنوب پایتخت, تهران, ایران. (سازمان انرژی اتمی ایران از طریق AP)

آنلاین تصویری و پیام های ظاهرا مسئولیت آتش سوزی که تحلیلگران می گویند آسیب دیده در یک کارخانه مونتاژ سانتریفیوژ در ایران زیرزمینی نطنز سایت های هسته ای عمیق تر به رمز و راز جمعه در اطراف این حادثه حتی به تهران اصرار داشت آن را می دانستند, علت, اما نمی خواهد آن را عمومی با توجه به “دلایل امنیتی.”

متعدد و متفاوت ادعاهای خود توصیف گروه به نام “یوزپلنگ از میهن” شامل زبان مورد استفاده توسط چندین ایرانیان از مخالفت سازمان و همچنین متمرکز تقریبا به طور کامل در برنامه هسته ای ایران مشاهده شده توسط اسرائیل به عنوان یک خطر برای موجودیت خود.

متفاوت پیام و همچنین این واقعیت است که کارشناسان ایران هرگز از شنیده می شود این گروه قبل از پرسش در مورد اینکه آیا نطنز دوباره به حال با آن مواجه خرابکاری توسط یک کشور خارجی به عنوان آن را تا به حال در طول استاکس نت ویروس های کامپیوتری شیوع اعتقاد به مهندسی شده آمریکا و اسرائیل است.

تهران در واکنش تا کنون نشان می دهد مقامات ایرانی به طور فزاینده ای با در نظر گرفتن این احتمال جدی است.

این عکس منتشر شده Nov. 5, 2019, توسط سازمان انرژی اتمی ایران نشان می دهد ماشین های سانتریفیوژ در نطنز اورانیوم غنی سازی تسهیلات در مرکز ایران است. (سازمان انرژی اتمی ایران از طریق AP فایل)

“اگر آن را ثابت شده است که کشور ما حمله شده است با حملات سایبری ما پاسخ خواهد داد” هشدار داد ژنرال غلامرضا جلالی رئیس نظامی ایران واحد مسئول مبارزه با خرابکاری با توجه به گزارش در اواخر روز پنجشنبه توسط Mizan news agency.

مقامات ایرانی باید به دنبال تطهیر آتش اوایل روز شنبه خواستار آن تنها یک “حادثه” است که تحت تاثیر یک “صنعتی ریخته.”

اما یک منتشر شد عکس و ویدیو پخش شده توسط تلویزیون دولتی ایران از سایت نشان داد دو طبقه ساختمان آجر با علامت تاول و سقف آن ظاهرا نابود شده است.

باقی مانده بر روی زمین و یک درب است که نگاه منفجر کردن لولا پیشنهاد یک انفجار همراه با شعله.

آتش آغاز شد و حدود 2 بعد از ظهر به وقت محلی در گوشه شمال غربی نطنز ترکیب در مرکزی ایران در استان اصفهان با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط ما ملی اقیانوسی و جوی دولت های ماهواره ای که آهنگ های آتش سوزی از فضا.

دو ایالات متحده بر اساس تحلیلگران صحبت کرد که به آسوشیتد پرس با تکیه بر تصاویر منتشر شده و تصاویر ماهواره ای شناسایی شده مبتلا به ساختمان به عنوان نطنز جدید ایران مونتاژ سانتریفیوژ ،

هسته ای ایران مقامات, پاسخ به یک درخواست برای نظر از AP در تحلیلگران یافته. اما semiofficial خبرگزاری تسنیم به نقل از سخنگوی امنیت ملی ایران شورای اسلامی عنوان کرد و گفت مقامات دانستن علت این آتش است.

“با توجه به برخی از ملاحظات امنیتی علت و چگونگی این حادثه اعلام خواهد شد در زمان مناسب” کیوان خسروی این گزارش گفت: بدون توضیح.

قبل از خبر آتش سوزی شد عمومی دوشنبه, بی بی سی فارسی می گوید: آن روزنامه نگاران دریافت ایمیل از خود اعلام کرد ?یوزپلنگ از میهن ؟ این ادعا از یک حمله در نطنز.

ویدئویی ادعا کرد که این گروه شامل “سربازان از قلب رژیم نهادهای امنیتی” که می خواستند برای متوقف کردن ایران از دستیابی به سلاح هسته ای. ایران طولانی خود را حفظ کرده است برنامه اتمی برای مقاصد صلح آمیز. با این حال آژانس بین المللی انرژی اتمی گفته است ایران “انجام فعالیت های مربوط به توسعه از یک دستگاه انفجاری هسته ای” در یک “ساختار برنامه” از طریق پایان سال 2003 است.

ویدئو و نوشته شده بیانیه همچنین با اشاره به آیت الله علی خامنه ای به عنوان “ضحاک” یک هیولا در زبان فارسی و فرهنگ عامه.

اما لحن سراسر پیام درگیری با یک با استفاده از اصطلاحات اغلب در ارتباط با ایران Mujahedeen-e-رجوی تبعید و تصویری به ظاهر نشان دادن ایران شیعه حکومت دینی به عنوان بدتر از حکومت شاه محمد رضا پهلوي.

این ویدئو همچنین شامل بخشی از ناسیونالیست آهنگ “ای ایران” که اصلاح طلبان و گروه های مخالف هر دو بخوان.

مجاهدین و حامیان شاه تبعید پسر ولیعهد رضا پهلوی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

AP بدون دریافت پاسخ به یک ایمیل ارسال شده به یک آدرس در ارتباط با “یوزپلنگ از میهن” اظهارات.

ادعا گروه نام ?یوزپلنگ از میهن? نیز رخ داد برخی به عنوان عجیب و غریب, با توجه به این که “یوزپلنگ” یک نام مستعار ملی فوتبال ایران باشگاه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de