ایران مقصر بد ارتباطات تراز برای جت shootdown

توسط: AP | تهران | منتشرشده: ژوئیه 12 سال 2020 7:02:11 pm

در این Jan. 8, 2020, فایل, عکس, نجات کارگران جستجو در این صحنه که در آن اوکراین سقوط هواپیما در Shahedshahr جنوب غربی تهران ، (AP Photo/ابراهیم نوروزي فایل)

یک منحرف موشک باتری miscommunication بین سربازان و فرماندهان خود و تصمیم به آتش بدون مجوز منجر به انقلابی ایران گارد تیراندازی کردن اوکراین jetliner در ماه ژانویه و کشته شدن همه ی 176 نفر در هیئت مدیره یک گزارش جدید می گوید.

گزارش منتشر شده در اواخر روز شنبه توسط ایران به سازمان هواپیمایی کشوری می آید ماه پس از Jan. 8 تصادف در نزدیکی تهران. مقامات در ابتدا رد مسئولیت تنها تغییر دوره روز بعد پس از کشورهای غربی ارائه شواهد گسترده ای که ایران این هواپیما را.

این گزارش ممکن است سیگنال یک مرحله جدید در تحقیقات مربوط به سقوط به عنوان هواپیما و جعبه سیاه پرواز ضبط است با توجه به به پاریس فرستاده که در آن محققان بین المللی در نهایت قادر خواهد بود به آن را بررسی.

این shootdown اتفاق افتاد همان شب ایران راه اندازی یک موشک بالستیک حمله هدف قرار دادن سربازان آمریکایی در عراق در پاسخ به حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی که به کشته شدن نگهبان ژنرال قاسم سلیمانی در بغداد بر Jan. 3.

در آن زمان سربازان ایرانی شد و نیروبخش برای آمریکا و counterstrike و به نظر می رسد به اشتباه هواپیما برای یک موشک. حمل و نقل هوایی داخلی گزارش می کند اذعان کرد که تنها گفتن یک تغییر در “سطح هوشیاری از ایران دفاع هوایی” مجاز که قبلا برنامه ریزی ترافیک هوایی را از سر گرفت.

گزارش مفصل یک سری از لحظات که در آن shootdown از خطوط هوایی بین المللی اوکراین پرواز 752 می تواند اجتناب شده است.

در این گزارش گفت: surface-to-air missile باتری است که هدف بوئینگ 737-800 شده بود منتقل شد و به درستی نمی reoriented.

کسانی که منینگ موشک باتری نمی تواند ارتباط خود را با مرکز فرماندهی آنها misidentified غیر نظامی پرواز به عنوان یک تهدید و آتش گشودند و دو بار بدون گرفتن تایید از مقامات این گزارش گفت:.

“اگر هر حال نه بوجود آمده این هواپیما نمی خواهد قرار داده شده اند” این گزارش گفت:.

اطلاعاتی غربی مقامات و تحلیلگران بر این باورند ایران سرنگونی این هواپیما با روسیه ساخته شده Tor سیستم شناخته شده به ناتو به عنوان SA-15. در سال 2007 ایران در زمان تحویل 29 Tor M1 واحد از روسیه تحت یک قرارداد به ارزش حدود 700 میلیون دلار. سیستم نصب شده بر روی ردیابی خودرو و حمل یک رادار و یک بسته هشت موشک.

این گزارش می گویند نیست چرا گارد منتقل سیستم دفاع هوایی چند منطقه که در نزدیکی فرودگاه است که تصور می شد به هر دو به طور منظم نظامی و پایگاه گارد شبه نظامی.

این گزارش اشاره می کند که اوکراین پرواز انجام داده بود هیچ چیز از عادی تا پرتاب موشک با ماهواره و دیگر داده های در حال پخش.

“در زمان شلیک اولین موشک هواپیما پرواز در حالت عادی ارتفاع و مسیر” این گزارش گفت:.

این هواپیما به تازگی گرفته شده از فرودگاه بینالمللی امام خمینی زمانی که برای اولین بار موشک منفجر شد و احتمالا آسیب رساندن به آن تجهیزات رادیویی این گزارش گفت:. این موشک دوم به احتمال زیاد به طور مستقیم رخ داد این هواپیما به عنوان فیلم هایی که شب نشان می دهد هواپیما انفجار به یک توپ از آتش قبل از توفنده به زمین بازی و زمین های کشاورزی در حومه تهران.

این گزارش را سرزنش طور کامل بر روی خدمه موشک باتری. در حال حاضر شش نفر معتقد به درگیر در این حادثه دستگیر شده اند سخنگوی قوه قضائیه غلامحسین اسماعیلی این گزارش گفت: در ماه ژوئن. او گفت: در آن زمان سه شده بود با قید وثیقه آزاد شد در حالی که سه تن دیگر باقی مانده برگزار می شود.

در ماه های اخیر ایران بارها تاخیر در انتشار این هواپیما به اصطلاح جعبه سیاه که شامل داده ها و ارتباطات از کابین خلبان منجر به shootdown. ایالات متحده تحت مقررات بین المللی حق به بخشی از این تحقیقات به عنوان هواپیما درگیر شد بوئینگ.

ایران به ارسال جعبه سیاه به فرانسه در 20 ژوئیه که در آن کارشناسان انتظار می رود به بررسی آن در ایران, دولت در اجرای خبرگزاری ایرنا به تازگی گزارش شده است. مقامات ایرانی را ندارند و تجهیزات در دست خواندن اطلاعات از جعبه.

این هواپیما در مسیر به پایتخت اوکراین کیف حمل 167 مسافر و نه خدمه از کشورهای مختلف از جمله 82 ایرانیان 57 Canadians — از جمله بسیاری از ایرانیان با تابعیت دوگانه — و 11 اوکراین توجه کنند. مسیر محبوب با کسانی که در سفر بعد به کانادا.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de