ایران: 13 کشته در انفجار در تهران کلینیک پزشکی

توسط: AP | تهران | به روز شده: ژوئیه 1 سال 2020 12:58:03 am

tehran blast, iran medical centre blast, tehran blast news, فیلم های آنلاین به نظر می رسد نشان می دهد انفجار در سایت به عنوان ضخیم دود سیاه از شعله های آتش. (Screen grab/توییتر/instanewsalerts)

تلویزیون دولتی ایران گزارش یک انفجار در یک کلینیک پزشکی در شمال تهران. حداقل 13 نفر کشته شده اند, گزارش AFP.

متعاقب آن آتش آغاز شد سه شنبه شب در یک کلینیک پزشکی در ایران سرمایه و تلویزیون دولتی گفت: آتش نشانان بودند مبارزه با فروغ.

فیلم های آنلاین به نظر می رسد نشان می دهد انفجار در سایت به عنوان ضخیم دود سیاه از شعله های آتش. انفجار در ابتدا به نظر می رسد به مخازن اکسیژن انفجار.

مقامات ارائه شده هیچ علت برای فروغ اما پیمان Saberian سر از تهران خدمات اورژانس گفت: این حادثه احتمالا ناشی از گاز کپسول انفجار.

تلویزیون دولتی گزارش داد ممکن بود وجود دارد می تواند بیشتر انفجار به دلیل وجود تعدادی از کپسول اکسیژن باقی مانده در مرکز پزشکی.

فیلم در رسانه های اجتماعی نشان می دهد مردم جمع شده بودند در خارج از ساختمان.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>