نهادی خشونت در ونزوئلا: آیا شبه نظامیان و colectivos?

در آن زمان بیش از 800 نفر دستگیر شدند و بسیاری از قربانیان ادعا کرد که RAAS و کف ارائه اطلاعات به طوری که نیروهای امنیتی رفت و به طور مستقیم به خانه شدند.

این Colectivos

اولین چیزی که به یاد داشته باشید هنگامی که صحبت کردن در مورد collectivos است که آن را نیز یک “catch-all” مدت. یک colectivo می تواند هر چیزی که مفسر یا روزنامه نگار در سؤال توصیف می مانند. در یک “جمعی” حس آنها را می توان به عنوان فضاهای اجتماعی سازمان بسیار متنوع فعالیت ها و اهداف اعم از فرهنگی یا هنری یا سیاسی. اما در معنای دیگر از نظر سیاسی-رسانه ها حرف از این کشور در این مدت برای هر مسلح غیر نظامی فعال در جامعه است.

بنابراین اجازه دهید آن را یک گام در یک زمان. وجود دارد, سیاسی و فرهنگی مردمی است که گروه را ستوده و این را نباید سیاسی-نظامی سازمان.

وجود دارد از سوی دیگر گروه های اقلیت به طور فزاینده ای کاهش می یابد بسیار متنوع و گوناگون است که سرچشمه در برخی از کاراکاس محلات در پایان دهه هشتاد و کدام سازمان یافته برای مقابله با گروه های جنایی. برخی از این سیاسی شد رو هم با نسل های قدیمی تر که از مبارزه مسلحانه و به پایان رسید تا هواداران دولت. این گروه بسیار قابل مشاهده از نمادین نقطه نظر به خصوص در زمان کودتا علیه رئیس جمهور چاوز. اما از آن پس آنها تا به حال جنگ و درگیری در میان خود به دلایل مختلف و به عنوان مثل این شده اند رو به کاهش در تعداد.

اکثر colectivos با قدرت واقعی هستند پلیس و مقامات نظامی که قانون در لباس غیر نظامی و انجام کار کثیف. این ها کسانی هستند که معمولا به نظر می رسد در ویدئوها از سرکوب علیه تظاهرکنندگان. از سوی دیگر نیز وجود دارد که نیروی امنیتی که مقامات در حال مرخص و سپس سازماندهی خود را به عنوان “محافظان” و هیچ کس نمی داند چگونه این تنظیم شده است.

این colectivos ترکیبی آنها ارائه بسیاری از طرفدار رژیم تبلیغ و sensationalist روزنامه نگاری است که در یک پایگاه پلیس و مقامات نظامی که قانون در لباس غیر نظامی و انجام کار کثیف برای دولت است.

موقعیت های ایجاد شده توسط این لباس شخصی مقامات instrumentalized توسط دولت در کلاس نژاد و ایدئولوژیک و تعصبات منظور بیش از تاکید بر مقیاس از این اعمال غیر قانونی مرتکب شده توسط لباس شخصی مقامات که به عنوان کارگر “گروه” وفادار به انقلاب است. این چیزی است که روزنامه نگاری و مخالفت بخش’ پیروی از عواطف واحساسات در پاسخ به در یک راه مفید برای دولت پس از این داستان ها فلج و پر مخالفت با وحشت.

هنگامی که ما بحث در مورد تعاونی ما با اشاره به ترکیبی از بسیاری از طرفدار رژیم تبلیغ و sensationalist روزنامه نگاری است که در یک پایگاه پلیس و مقامات نظامی بازیگری در لباس غیر نظامی که انجام این کار برای دولت و چند گروه مسلح در سوریه که وجود دارد این است که یک کمی از همه چیز, برخی سیاسی و برخی دیگر نه آنقدر که مایل به خدمت به هر کسی از جمله برخی از بخش های است که بخشی از عالم اموات جنایی.

در “colectivo” در زمینه فعلی می تواند به معنای هر چیزی مربوط به “مسلح غیرنظامی”: غیر نظامی مقامات جنایی باندهای parapolice یا گروه های شبه نظامی و یا ترکیبی از همه موارد فوق. آنها می توانند انجام بسیاری از آسیب ها که می تواند در این مخالفان سیاسی. در اثر یک نوع از یک مزدور که با این نسخهها کار به بالاترین پیشنهاد.

اما این گروه نیز دستور کار خود را. همه از این است که باقی می ماند unevidenced و نیاز بیشتر قابل اعتماد تحقیقات به اثبات این فرضیه و گمانه زنی. آن را دشوار است به تعمیم و نیاز به مطالعه در بتن موارد که مربوط به خیلی خاص شرایط محلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de