فرمول نوزاد شرکت ها ‘بهره برداری از’ COVID-19 همه گیر

بزرگ شرکت های بزرگ جهانی هستند و بهرهگیری از COVID-19 همه گیر به شدت ترویج فرمول نوزاد در مادران ترس از انتقال coronavirus از طریق تغذیه با شیر مادر, بین المللی غذای کودک اقدام شبکه (IBFAN) هشدار داده است.

نستله فرمول نوزاد توزیع شده به عنوان بخشی از COVID-19 تلاش های امدادی در پاکستان و هند با وجود قوانین و بهداشت جهانی قوانین محدود کردن کمک های مالی.

دیگر شرکت های بزرگ اجرا شده اند دیجیتال تبلیغات برای فرمول نوزاد در سراسر جهان است که در قرعه کشی پدر و مادر نگران در مورد “ویروس ها” و ترویج صنعت-حمایت COVID-19 مشاوره گروه برای پدر و مادر با وجود ممنوعیت در بازاریابی مستقیم.

وجود دارد در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که COVID-19 منتقل می شود از طریق تغذیه با شیر مادر و سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه می کند که تمام زنان از جمله کسانی که مبتلا به COVID-19 باید شیر نوزادان خود را.

گزارش های اخیر از این که یونیسف و IBFAN هشدار می دهد که بسیاری از کشورهای در حال “عدم توقف مضر ارتقاء از پستان مادر شیر جایگزین”.

“این COVID-19 همه گیر برجسته نیاز برای قوی تر قانون برای محافظت از خانواده از ادعاهای دروغین در مورد ایمنی از پستان مادر شیر جایگزین و یا تهاجمی شیوه های بازاریابی می گوید:” این گزارش.

موارد نقض در همه گیر

که کد بین المللی بازاریابی از پستان مادر شیر جایگزین تصویب شده توسط مجمع بهداشت جهانی در سال 1981 توصیه ممنوعیت ترویج نوزاد فرمول و فرمول بازاریابان باید بدون دسترسی به زنان باردار یا مادران نوزادان و کودکان کوچک است.

پس از تصویب این کد 136 کشور را به تصویب قوانین محدود ارتقاء فرمول. هند قانون شکنان حمایت نوزاد فرمول و مواد غذایی برای کودکان با سن کمتر از دو و منع آن اهدای جز به یتیم خانه های پاکستان متحده از جمله پنجاب و سند را تایید تمام جنبه های کد و تصویب مقررات محلی در حمایت از.

اتحادیه اروپا تنگ تر قوانین و مقررات خود را در محدود کردن فرمول تبلیغات به “نشریات و متخصص در مراقبت از نوزاد و نشریات علمی” و منع توزیع نمونه و یا رایگان و یا ارزان محصولات یا به طور مستقیم به مصرف کنندگان و یا غیر مستقیم و یا از طریق کارکنان بهداشتی درمانی.

با وجود این جهانی و ملی و مقررات محلی شده اند وجود دارد تعدادی از موارد نقض در این بیماری همه گیر.

شواهد جدید پدید آمده است که نستله را Lactogrow با نام تجاری توزیع شده به خانواده های نیازمند در پاکستان و هند است. یک صدای جیر جیر در 4 مارس از استانی مدیریت بحران اقتدار (PDMA) از پنجاب در پاکستان تشکر نستله پاکستان برای اهدای محصولات از جمله Lactogrow به “خانواده هایی که درآمد نهفته شده است با توجه به #مستند”. این ترجمه توسط نستله پاکستان همان روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de