اندونزی کوه Merapi فوران دو بار

توسط: | منتشر شده در تاریخ: 22 ژوئن 2020 12:57:07 pm

Indonesia's Mount Merapi erupts twice کوه Merapi فعال آتشفشان در اندونزی, فوران دو بار در روز یکشنبه ارسال ابرهای خاکستر 6 کیلومتر (4 کیلومتر) به آسمان زمین شناسی اندونزی آژانس گزارش شده است. (دویچه وله)

کوه Merapi فعال آتشفشان در اندونزی, فوران دو بار در روز یکشنبه ارسال ابرهای خاکستر 6 کیلومتر (4 کیلومتر) به آسمان زمین شناسی اندونزی آژانس گزارش شده است.

فوران ناشی از خاکستری خاکستر به بارش باران را در برخی از روستاها در دامنه 2,930 متر بالا آتشفشان در نزدیکی اندونزی فرهنگی یوگیاکارتا.

دو فوران به طول انجامید حدود هفت دقیقه است. هیچ آسیب و یا مرگ و میر گزارش شده است. این آتشفشان آخرین فوران در ماه مارس است.

در حالت آماده باش پس از 2018

مردم در مناطق نزدیک به این آتشفشان شروع شنوایی قوی غرش برای تلفن های موبایل در صبح زود, رسانه های محلی گزارش.

مقامات محلی دستور داد تا ساکنان از 3 کیلومتر بدون رفتن منطقه در اطراف دهانه.

پس از فوران, زمین شناسی, آژانس, توصیه هواپیماهای تجاری را با احتیاط در این منطقه را افزایش آتشفشان هشدار وضعیت.

آتشفشان وضعیت سطح شده است بر احتیاط — دوم-بالاترین سطح خود در چهار رديفه سیستم — از ماه مه سال 2018 زمانی که یک سری از فوران تولید خاکستر داغ ستون به ارتفاع 5.5 کیلومتر است.

Merapi مرگبار گذشته

کوه Merapi گذشته قابل توجه فوران بود در سال 2010. در آن زمان بیش از 300 نفر کشته شدند و برخی از 280,000 ساکنان مجبور شدند به تخلیه مناطق اطراف آن.

یک فوران در سال 1994 کشته و حدود 60 نفر و دیگری در سال 1930 به کشته شدن حدود 1,300.

اندونزی واقع شده است و در حلقه ای از آتش سوزی گسترده ای اطراف اقیانوس آرام جایی که بسیاری از صفحات تکتونیکی دیدار خواهد کرد. آن شامل بیش از 17000 جزیره و جزایر و نزدیک به 130 آتشفشان فعال است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de