امتیازهای همه در زالو دریاچه مقدماتی سفید زمین برای برگزاری انتخابات در ماه اوت

زالو دریاچه همراه با دیگر گروههای وابسته به مینه سوتا, Chippewa, قبیله, برگزار اولیه انتخابات در ژوئن 9 برای پر کردن کرسی از رئیس قبیله ای و منطقه 3 نماینده شورای. همه MCT انتخابات برنامه ریزی شده برگزار می شود در ماه مارس شد اما به تعویق افتاد و با توجه به COVID-19.

وقت رئیس Faron جکسون Sr. برنده با 54.77 درصد آرا.

وقت منطقه 3 نماینده LeRoy کالاهای اساسی-Fairbanks برنده با 77.66 درصد آرا.

از آنجا که هر دو برندگان هر دو مسابقه در زمان بیش از 50 درصد از آرا زالو دریاچه نخواهد برگزاری انتخابات عمومی در ماه اوت است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

سفید زمین

سفید زمین نیز برگزار اولیه انتخابات روز سه شنبه و رای به نگه داشتن وقت رئیس Michael فربنکس ، او دریافت 57.53 درصد آرا.

منطقه 3 نامزد یوجین “Umsy” Tibbetts در زمان 36.39 درصد آرا و شریل “آنی” جکسون در زمان 14.94 درصد آرا.

منطقه 3 نماینده مسابقه در زمین خواهد شد در ادامه به انتخابات عمومی در اوت. 18.

Bois Forte نیز برگزار اولیه انتخابات روز سه شنبه. قبیله ای رئیس نژاد تنها دو نفر تشکیل پرونده برای نامزدی بنابراین هیچ اولیه انتخابات شد مورد نیاز برای این مسابقه است.

وقت رئیس کتی Chavers و چلنجر میراندا Villebrun Lilya روبرو خواهد شد خاموش در انتخابات عمومی در اوت. 18.

در انتخابات مقدماتی برای منطقه 1 نماینده وقت تراویس موریسون و نامزد تارا Geshik بیشترین آرا را دریافت کرد و به صورت خاموش در انتخابات عمومی.

بعلاوه قرمز دریاچه برگزار می شود انتخابات در مارس 20 برای پر کردن قبایل شورای کرسی ها در هر یک از چهار منطقه — Ponemah, Redby قرمز دریاچه و سنگ کوچک. در شنبه, ژوئن 9, Tribal Council, جلسه 2020 نتایج انتخابات پذیرفته شده و تایید شده است.

وقت رابرت اسمیت برنده در دریاچه منطقه با 509 رای کل بیش از دیوید Desjarlait با 294 رای و داناون ممکن است با 119 رای.

در Little Rock وقت Michelle Barrett Cobenais انتخاب خواهد شد با 63 درصد آرا در 247 بیش از کون Neadeau-Benais با 89 رای و کریس Jourdain با 56.

وقت Glenda مارتین زد unopposed در Ponemah منطقه.

Redby منطقه تا به حال هفت نامزد ریاست جمهوری در حال اجرا با وقت آلن Pemberton دریافت 41 درصد از آرا با 256 رای و در آینده دوم شد هرمان Donnell با 120 رای.

دیگران در Redby مسابقه بودند گری Auginash Sr, مایکل Cobenais, کوین جونز, Sheldon قهوه ای و رادنی Prentice.

از آنجا که هیچ نامزد دریافت بیش از نیمی از آرا Pemberton و Donnell صورت خاموش در یک انتخابات برگزار می شود در جولای 15. نظر سنجی باز خواهد شد و از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر

Red Lake District نماینده رابرت “باب” اسمیت Ponemah نماینده Glenda مارتین و لیتل راک نماینده Michelle Barrett-Cobenais بودند سوگند یاد قبیله ای اعضای شورای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de