قریب الوقوع دوقلوها رایگان عوامل اذعان بازار سخت پیش رو

دوقلوها مسکن اجتناب بود داوری با تیم این offseason با توافق به یک معامله در $2.205 میلیون و تنظیم شده برای به

توسط NEWSATROPAT در 22 تیر 1399

دوقلوها مسکن اجتناب بود داوری با تیم این offseason با توافق به یک معامله در $2.205 میلیون و تنظیم شده برای به دست آوردن بیش از یک میلیون دلار در یک فصل برای اولین بار از کار خود را.

تا زمانی که او قرارداد pro-دارای 60 بازی فصل.

"هنوز برای رسیدن به هفت رقم" می گفت. "...هنوز هم بدست نمی وجود دارد. من خیلی هیجان زده بود. من واقعا هیجان زده بود به می گویند که. من تماس آن "دوس کاما باشگاه' و من هنوز هم در آن است."

در حال حاضر آن وقت در مه و بقیه از دوقلوها' قریب الوقوع نمایندگی رایگان برای اثبات ارزش خود را در یک بیماری همه گیر و کوتاه نجومی که به عنوان آنچه که به نظر می رسد به یک بازار سخت برای عوامل این آینده offseason.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

با تیم نیست در آوردن همان مقدار از درآمد است که آنها را در یک فصل به طور منظم توقع این است که تیم ها خواهد بود و هزینه های کمتر.

آینده رایگان-نماینده کلاس ممکن است شامل جیک Odorizzi, Nelson Cruz, Marwin گونزالس Rich Hill هومر Bailey, الکس, آبیلا, Ehire Adrianza و تایلر Clippard.

"تیم در حال از دست دادن پول است. ما در حال حاضر رایگان آژانس مشکل قبل از این فقط در چشم ما. تغییرات بازار و همه نوع از مسائل است که می رود به آن است. و من یک مسکن. پس چه کسی می داند ؟ من حتی نمی تواند به شما حدس بزنید چه اتفاقی خواهد افتاد" را گفت. "و من می خواهم که به صداقت."

Odorizzi قمار خود را در این offseason امید بستن به مقدماتی با ارائه دوقلوها برای $17.8 میلیون (قبل از آن نرم افزار تاریخ) و نه آن را رد و به دنبال چند سال مقابله با یک پیش نویس انتخاب متصل به او است.

هر چند بازار ممکن است نگاه متفاوت این آینده offseason, Odorizzi است که هنوز هم با تصمیم و فکر می کند که تیم های که می خواهید را به نفع خود هنوز هم صرف صرف نظر از آنچه اتفاق افتاده است.

"این هنوز هم می تواند بهتر از آنچه در آن در سال گذشته بود. من می دانم آنچه من تبدیل سال گذشته پس من به جای شما یک فرصت به آن را تمام انجام دوباره با برچسب به من یا قبول یک (بد) معامله سال گذشته که من هنوز هم می تواند حمل بعد دو سال؟" Odorizzi گفت. "من هنوز با آنچه که من انجام داد. ما نمی دانیم که چه بازار ممکن است یا نه ممکن است."

Odorizzi چهره های زیادی از این فصل خواهد بود, داده محور, به عنوان مخالف به نتیجه محور. و او چهره که تیم های که ممکن است بخواهید به او امضا خواهد شد که تا به حال بیش از شش سال برای تعیین چه نوع از پارچ او است.

"تیم ممکن است به صرف وجود دارد و رفتن به تیم های که در تأیید مواضع و در نهایت اگر یک تیم می خواهد به نفع من خدمات در دسترس هستند, بنابراین من فکر می کنم این بستگی به تمایل به برنده شدن" Odorizzi گفت. "اگر شما می خواهید برای برنده شدن شما در حال رفتن به صرف. من فکر می کنم این چیزی است که همه عوامل باید در سر خود را رفتن به این offseason."

گونزالس که به امضا دو سال 21 میلیون دلار در مقابله با دوقلوها پیش از 2019 فصل گفت: آن را سخت به فکر می کنم در مورد آینده رایگان آژانس به دلیل آن است که چگونه او را فراهم می کند برای خانواده اش است. COVID-19 بیشتر پیچیده چیزهایی که او گفت: از آنجا که اگر شما قرارداد آن را به شما از دست دادن زمان در این فصل به اثبات ارزش خود را.

"بدیهی است که آن را می شود سخت است. چیزی جدید برای همه. آن را نه فقط برای رایگان-agent بچه ها. فقط 60 بازی به انجام و رفتن به رایگان آژانس در حال رفتن به سخت خواهد بود" گونزالس گفت. "به ویژه هنگامی که ما در حال زندگی با ویروس."

اما قبل از دوقلوها رایگان عوامل رسیدن به آن نقطه آنها می دانند که آنها باید یک فرصت مهم را جلوتر از آنها. وجود 60 بازی های آینده — و برگشتی آنها امید — که در آن تیم یک فرصت برای انجام کاری خاص.

"شما فقط می توانید در مورد آن نگران نباشید چون هر چیزی می تواند کمک کند و یا صدمه دیده در این لحظه. این فقط در مورد گرفتن کار انجام شده در این زمینه" می گفت.

"و شما می دانید, قرارداد سال, اگر نه با دوقلوها در سال آینده, من می خواهم به استفاده از زمان و این تیم ما در حال حاضر به دلیل آن را یک گروه باور نکردنی از بچه ها. ... من فقط ممکن است این شانس را به بازی با این بچه ها دوباره یک بار ما به عنوان یک تیم به عنوان کسی که در لیگ به یک دو ماه اجرا شود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de