توسط: PTI | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 7 مه سال 2020 10:28:41 am

Nepal covid cases, Nepal IMF, IMP funds nepal, nepal coronavirus cases, nepal news, Indian express صندوق بین المللی پول گفت نپال فوری اولویت بوده است تا به مقابله با انسان و اقتصادی تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

صندوق بین المللی پول روز چهارشنبه به تصویب پرداخت به نپال حدود 214 میلیون دلار برای کمک به هیمالیا ملت پوشش فوری تراز پرداخت ها و نیازهای مالی ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) گفت: COVID-19 است که با داشتن یک تاثیر شدید در نپال حواله گردشگری داخلی و فعالیت است. مانند آن را به طور قابل توجهی تضعیف تولید ناخالص داخلی این کشور رشد تراز پرداخت ها و موقعیت مالی.

در طول ماه های اخیر حواله افتاده اند بطور قابل توجهی ورود توریست فرو ریخت و فعالیت های داخلی است و آمار گرفته میان اجتماعی-فاصله اقدامات آن گفت.

صندوق بین المللی پول گفت نپال فوری اولویت بوده است تا به مقابله با انسان و اقتصادی تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

دولت با افزایش هزینه های بهداشت و درمان از جمله با ارائه اضافی پرداخت های تشویقی و یک پوشش بیمه تمام خط مقدم پزشکی پرسنل واردات اضافی تجهیزات پزشکی و راه اندازی مراکز قرنطینه و موقت بیمارستان.

آنها نیز تقویت کمک های اجتماعی ارائه شده توسط آن آسیب پذیر با مواد غذایی روزانه جیره یارانه قبوض آب و برق برای کم مصرف مشتریان و مصرف گام به حدی جبران کسانی که رنج می برند از دست دادن شغل. علاوه بر این اقدامات در حال اجرا برای اطمینان از کافی نقدینگی در سیستم مالی و حمایت از ادامه دسترسی به اعتبار آن گفت.

به این ترتیب صندوق بین المللی پول حمایت مالی را سهم قابل توجهی به پر کردن فوری و خارجی مالی تامین مالی نیاز است که پدید آمده اند با توجه به COVID-19. همچنین انتظار می رود برای تسریع اضافی پشتیبانی از شرکای توسعه آن در بیانیه ای گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de