“من احساس گناه در مورد زنده ماندن’: 70 سال Covid بازمانده پس از گرفتن $1.1 mn بیمارستان لایحه

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 14 ژوئن 2020 2:57:13 pm

coronavirus, coronavirus treatment cost, seattle coronavirus cases, coronavirus recovery, covid 19 recovery cost, world news, indian express ایالات متحده نیز خود را کنار بگذارند بیش از 0 میلیارد برای کاهش بار مالی بر COVID-19 بيمار و خانواده خود را. (عکس: رویترز/بازنمودی)

70 سال که صرف 62 روز در یک بیمارستان سیاتل در حالی که مبارزه با COVID-19 دریافت کرده عظیم 1.1 میلیون دلار (بیش از Rs 8.14 کرور) لایحه خود را برای هزینه های درمانی سیاتل تایمز گزارش روز شنبه.

مایکل Flor که بستری شد سیاتل سوئدی مرکز پزشکی در مارس 4, شوخی که قلب او تقریبا شکست خورده برای بار دوم پس از او سنگین صورتحساب بیمارستان. “من احساس گناه در مورد بازمانده” گفت: سیاتل تایمز. “وجود دارد یک حس” چرا من؟’ چرا من سزاوار این همه ؟ به دنبال در هزینه باور نکردنی از این همه قطعا می افزاید که گناه بازمانده.”

181-صفحه لایحه ارائه می دهد یک توضیح از اتهامات عنوان شده است که عبارتند از: — $9,736 در هر روز برای خود اتاق در واحد مراقبت های ویژه $82,215 برای استفاده از دستگاه تهويه مکانيکی برای 29 روز و نزدیک به 100 ، 000 دلار برای درمان او بیش از دو روز هنگامی که عفونت ناشی از قلب و کلیه و ریه ها به شکست همه در یک بار.

به دنبال جهانی Coronavirus به روز رسانی

بهداشت حرفه ای که تحت درمان Flor او را به نام “معجزه کودک” پس از او موفق برای موفقیت در مبارزه با این عفونت مرگبار با وجود نارسایی ارگان های متعدد. در یک نقطه, وضعیت او رو به وخامت گذاشته به طوری که به شدت او ساخته شده بود برای صحبت با همسر و فرزندان خود را به می گویند آخرین خداحافظی یک شب-پرستار شیفت به یاد می آورد.

با توجه به این که Flor توسط ذینفع از ما’ ملی بیمه سلامت در برنامه ‘مدیکر” او نمی خواهد که به پرداخت یک اکثریت قریب به اتفاق از هزینه های سیاتل تایمز گزارش گفت:. “این یک میلیون دلار را به صرفه جویی در زندگی من است و البته من می خواهم می گویند که پول خوبی به سر برد گفت:” سیاتل تایمز. “اما من نیز می دانم که من ممکن است تنها کسی که می گوید.”

ایالات متحده نیز در کنار بیش از 100 میلیارد دلار برای کاهش بار مالی بر COVID-19 بيمار و خانواده خود را. با بیش از دو میلیون نفر و 115,000 مرگ و میر در آمریکا بوده است و بدترین ضربه های مداوم بهداشت جهانی بحران با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de