چگونه زنان در حال کمک به یکدیگر برای موفقیت کسب و کار در غنا

"من مشغول به کار بود برای یک تور عامل کسب و کار که در آن مشاهده کردم که چگونه هر زمان که یک گروه از گردشگران و

توسط NEWSATROPAT در 1 مرداد 1399

"من مشغول به کار بود برای یک تور عامل کسب و کار که در آن مشاهده کردم که چگونه هر زمان که یک گروه از گردشگران وارد آنها می خواستند آفریقایی اجناس. پس از شرکت خورده من تصمیم به رفتن به کسب و کار فروش آفریقایی اجناس به عنوان سوغاتی های تمام وقت. من اعتباری از یک خیاط زنانه به شروع کسب و کار من. من نمایش داده اجناس بر روی یک میز کوچک در خارج از قلعه کیپ کوست. در حال حاضر من می تواند به رخ کشیدن از دو مغازه."

این داستان Awo یک سوغات گر typifies چگونه زنان متعلق به کسب و کارهای کوچک گردشگری در غنا در حال همکاری برای شروع پرورش و حفظ خود است. حمایت آنها به یکدیگر است اخلاقی و همچنین مواد و گسترش به رسمی انجمن حرفه ای است که می تواند به زنان دسترسی به کمک های مالی از سازمان های بین المللی.

گردشگری پشتیبانی از شرکت های کوچک به دلیل پایین بودن هزینه ورود. این به این معنی است که حتی اگر تنها یک مقدار محدود از سرمایه های محدود و مهارت های او هنوز هم می تواند ایجاد کسب و کار خود را. با اینحال بسیاری از مشکلات روبرو می شوند و حتی در افزایش حداقل سرمایه برای شروع. چه Awo داستان نشان می دهد که چگونه اعمال نفوذ روابط با همکار زن کارآفرین می تواند تمام تفاوت را برای مشتاق زنان کارآفرین.

در تحقیقاتی که ما انجام به درک زنان کارآفرینی سفر از طریق گردشگری در غنا ما متوجه شدیم که زنان اظهار تاسف چالش هایی که با آنها روبرو می شوند – بلکه در زمان ابتکار عمل را در غلبه بر این چالش ها از طریق موجود و به تازگی ایجاد شبکه های.

مثلا مانسا یک نوار مالک در ابتدا به نظر می رسد به رنگ یک تصویر غم انگیز از کارآفرینی سفر: "قبل از اینکه من ازدواج کردم من مشغول به کار بود در یک مهمان خانه. من مسئول پخت و پز و تمیز کردن اتاق مهمان... اما بعد از من ازدواج کردم و کودکان آغاز شده در آینده من متوجه شدم که من تا به حال زمان را برای آنها. کار در خانه مهمان بود و خسته کننده است بنابراین من با استفاده از دانش به دست آمده از [آن] برای شروع من میخانه کسب و کار."

Ama مالک-مدیر یک مدیریت مهمان نوازی شرکت توضیح داده شده مشکل او در نفوذ به بازار است. او اشاره کرد: "این سخت بود گرفتن خواص به مدیریت. مردم نمی دانند که شما; شما لازم نیست که هر گونه سابقه و آنها می توانند اعتماد به نام تجاری خود را. که به چالش کشیدن."

در ادامه Maame تقریبا داد تا عملیات تور کسب و کار در آغاز: "هیچ کس نمی دانست کسب و کار من است, بنابراین من تا به حال تعداد بسیار کمی از مشتریان," او گفت:. "من هم کمی بی تجربه و من خیلی شبکه های که ساخته شده آن را غیر ممکن است برای من برای تنوع... من تقریبا داد تا در کسب و کار است." Efua بود که در اقامتگاه کسب و کار نیز شکایت در مورد مشکل در بالا بردن سرمایه به نوسازی خود اتاق و بازار کسب و کار خود را.

زمانی که ما این خواسته زنان چگونه آنها قادر به غلبه بر این چالش ها Maame صحبت از حمایت او از غیر رسمی جامعه خرد موسسه شناخته شده در غنا به عنوان یک susu: "من متعلق به یک susu که از من حمایت مالی من مقداری پول قرض گرفته شده از ما susu و تزریق آن به کسب و کار. یک دوست در susu همچنین به من کمک کرد تا با بازاریابی تا همه چیز بهتر است." زن دیگری نشان داد بسیار زیاد حمایت از خانواده "نه از نظر مالی بلکه از نظر اخلاقی آنها بوده است وجود دارد برای من".

زنان بیشتر و بیشتر کسب و کار خود در غنا اما بسیاری از نمی دسترسی به سرمایه کسب و کار شبکه یا مهارت. از این رو خود را کسب و کار کوچک هستند و در تلاش برای رشد. چند فراتر از پنج سال و بسیاری از زنان کارآفرین که موفق می شوند که کمتر از همتایان مرد خود. زنان مشترک شبکه – اعم از رسمی گروه از دوستان و آشنایان به طور رسمی ثبت نام انجمن ها – می تواند نقش محوری در تغییر است که منفی داستان است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب