چگونه تهمت می تواند سرقت انتخابات – و چگونه ما می تواند او را متوقف کند

به عنوان جمهوری با قدیمی ترین قانون اساسی ایالات متحده آمریکا است که جمعیت فانوس از دموکراسی است. این روزها چراغ است نور. خانه آزادی یک مورد احترام جهانی دموکراسی ناظر به تازگی صادر شده و منتشر شده در مطبوعات صدایی هشدار دهنده در مورد یکپارچگی اولیه انتخابات در ویسکانسین و گرجستان است.

چشم انداز برای یک آزاد و عادلانه انتخابات در ماه نوامبر است, ابری, نیست حداقل به این دلیل که رئیس جمهور خود را پیش بینی کرده است مقیاس توده رای دهندگان تقلب و دخالت خارجی است و حتی پیشنهاد در یک فاکس نیوز مصاحبه هفته گذشته که او ممکن است با قبول نتیجه انتخابات به عنوان یک نتیجه. او پسر در قانون نیز مورد سوال که آیا انتخابات برگزار خواهد شد در برنامه با توجه به همه گیر و یا یکی دیگر از بحران است.

آن سخت است تصور کنید که دور دیگری از مقیاس ناآرامی های اجتماعی مانند هفته های طولانی تظاهرات بیش از جورج فلوید را به قتل توسط پلیس مینیاپولیس. با توجه به وضعیت متشنج در این کشور آن را تنها یک جرقه آیا خود به خود و یا عمدی به آتش اجتماعی آتش سوزی در شهرستانها کلیدی قبل از نوامبر 3 انتخابات.

در ارتفاع عمدتا مسالمت آمیز در جریان اعتراضات به صورت نژادی و عدالت خواه سناتور تام پنبه تشویق رئیس جمهور به استناد قانونی خود را قدرت تحت شورش قانون است که اجازه می دهد تا برای استفاده از نیروی نظامی در مورد ناآرامی های داخلی. خوشبختانه رئیس جمهور پا را از این ورطه در جریان تظاهرات در میدان لافایت در مقابل کاخ سفید است.

هر گونه امید که تهمت نمی خواهد تشدید شده است نقش برآب. در جولای 1, رئیس جمهور صادر شوم اجرایی منظور در “حفاظت از آمریکا بناهای یادبود و مجسمه و مبارزه با های اخیر خشونت جنایی.” وزارت امنیت فرستاده است ناشناس ماموران فدرال به پورتلند اورگان به بازداشت معترضان. تهمت نیز تهدید به ارسال چنین ناخوانده فدرال نیروهای پلیس به, شیکاگو, نیویورک, فیلادلفیا, دیترویت و بالتیمور.

اگر این بحران ادامه به انتخابات با رئیس جمهور تحمیل نوعی از قانون های رزمی اثر خنک کننده در نظرسنجی و منظم شمارش آرای بسیار زیاد خواهد بود.

در واقع برگ برنده این استیضاح دفاع مشاور Alan Dershowitz به تازگی استدلال وجود دارد که قانون اساسی به رئیس جمهور اعلام حکومت نظامی.

اورژانس قدرت

تعدادی از حقوقی و سیاسی مفسران را صدا زنگ است که در طول سال کنگره واگذار کرده به رئیس جمهور بزرگ و ضعیف و محدود مجموعه ای از “اورژانس قدرت” شماره گذاری بیش از 100 با توجه به Brennan Center.

این ادعا توسط برخی – از جمله نسبت ناروا – که رئیس جمهور دارای اضافی و قدرت های مخفی و مجموع قدرت’ موجب از خود ذاتی قدرت اجرایی در ماده 2 قانون اساسی است.

در همین راستا در خود دقیق کار, استماع, یادداشت دادستان کل ویلیام بار تأکید کرد که “illimitable طبیعت رئیس جمهور در اجرای قانون اختیار ناشی نه فقط از قانون اساسی عمومی اعطای این قدرت به رئیس جمهور بلکه از موحد و شخصیت از شاخه های اجرایی خود دارد.” بر می بیند ریاست جمهوری به عنوان اصل پادشاهی با این استدلال که آمریکا بنیانگذاران بودند بیشتر مشکل توسط یک “سر مجلس” از پادشاه جورج استبداد.

کشور ما را نگران سوال از امپریال ریاست جمهوری و راز اورژانس تهران. در اوایل دهه 1970 در سایه جنگ ویتنام و واترگیت کنگره خم نظارت آن عضله به زور یک انبار گرفتن از رئیس جمهور ادعا می کند از قدرت های ویژه ای را از طریق یک سری از تاریخی جلسات.

با توجه به اواخر سناتور فرانک چرچ که co-ریاست کمیته ویژه در شرایط اضطراری ملی, کسانی که قدرت “بودند مانند یک اسلحه پر دروغ گفتن در اطراف خانه آماده به اخراج می شود توسط هر trigger-happy رئیس جمهور که ممکن است می آیند.” به نظر می رسد که مانند یک رئیس جمهور آمده است همراه است.

جان آدامز معروف شامل مفهوم “دولت از قوانین و مردان” در سال 1780 ماساچوست اساسی است. قوانین باید تایید توسط مردان و زنانی که نگه دارید ، ما انتخاب و منصوب مقامات باید مسئولانه عمل و در ایمان خوب برای سیستم ما از حکومت و از جمله انتخابات ما به کار می کنند.

این است که چرا رئیس جمهور سوگند دفتر شامل وعده “من سوگند یاد می کنم (یا اثبات) که من را صادقانه اجرا دفتر رئیس جمهور ایالات متحده خواهد شد و به بهترین توانایی حفظ و دفاع از قانون اساسی ایالات متحده است.”

امروز ما یک رئیس جمهور که با حسن نیت در کار است که آشکارا در شک و تردید.

قوانین مبهم

زنگ خطر جدی است, قانون مبهم است و کمی اعتماد به نفس است که می توان با تکیه بر این رئیس جمهور را محدود نمایش قدرت خود به عنوان رئیس جمهور در گذشته است. و نه می تواند یک تکیه در زمان دادستان کل برای محدود کردن قدرت آن از جمله هر گونه استفاده از ارتش آمریکا برای انجام رئیس جمهور سفارشات. در واقع اگر دادستان کل بودند می گویند پس از انتخابات ریاست جمهوری اضطراری اعلام که یک رئیس جمهور را سفارش حلال است چه در لباس افسر یا داوطلب خدمت سربازی مرد یا زن مؤمنی آن را به عنوان غیر قانونی?

اگر رئیس اجرایی غیر قابل اعتماد است که در حال حاضر وجود دارد سه خط اصلی دفاع در قانون اساسی و ساختار در برابر تهدیدات به یک انتخابات آزاد و عادلانه در ماه نوامبر: کنگره ایالات متحده و دادگاه.

اولین کنگره منحصر به فرد نظارت وظایف و اختیارات به عمل فوری در جهت منافع عمومی به بررسی مفهوم نامحدود قدرت اجرایی. در این نظریه که آفتاب بهترین ضدعفونی کننده بلندگو از خانه نانسی پلوسی باید فورا تماس بگیرید و به صورت منظم جلسات اضطراری قدرت قبل از آنها می تواند مورد سوء مانع انتخابات.

خط دوم دفاعی ساکن با مقامات دولتی چون ما انتخابات انجام شده در استان و شهرستان سطوح. تعدادی از فرمانداران و شهرداران قهرمانانه نشان داد راه را طی ناآرامی های اخیر زمانی که آنها حاضر به اذیت می شود توسط رئیس جمهور. آن را ضروری است برای مقامات دولتی از جمله قانونگذاران به گام برای محافظت از حقوق برابر همه رای دهندگان واجد شرایط برای یک انتخابات آزاد و عادلانه.

انجمن ملی فرمانداران به طور کلی وکیل و دبیر دولت باید هماهنگ در بهترین شیوه برای اطمینان از یکپارچگی فرآیند رای گیری. آرایه ای از اقدامات مقدماتی شامل رای گیری غایب پست الکترونیکی-در رای گیری (شناخته شده به عنوان پستی رای گیری در بریتانیا) مدیریت جمعیت و ایمنی فیزیکی در مراکز رای گیری و همچنین امنیت آراء و دیجیتال ماشین های رای گیری و آموزش کارکنان است. به همان اندازه مهم خواهد بود که سریع گواهینامه اظهارنظر آرا و انتصاب کرده بود.

سوم در زمینه وضعیت اضطراری اعلام کرد دیوان عالی کشور می تواند به پایین و فوری قضایی از یک چالش قانونی به رئیس جمهور اقدام و اقامت اجرای آن در انتظار معتبر نشان دادن علت. اقامت جمهور را ممکن است دشوار یا غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن اما حداقل نظامی ممکن است به دست آوردن برخی از حفاظت در برابر یک منظور را نامشروع اقدام در میهن برای محروم کردن شهروندان ما از آزادی های مدنی موثر بر حق رای بر اساس قرار است وضعیت اضطراری.

فرایند قانونی ممکن است یک نی باریک به آویزان بر روی در این مراسم رئیس جمهور عملیات را در صرف روز قبل یا بلافاصله پس از نزدیک و یا رقابت در انتخابات. و این خواهد بود به خصوص اگر آن است که رئیس جمهور خود را در ایمان بد که باعث ایجاد شرایطی که تهدید روند انتخابات و یا نتایج.

اما اصولی هسته متعادل قانون اساسی معماری باید حفظ شود در برابر اظهارات شدید یا با یک از خود راضی دولت و یا فردی شهروندان به عنوان خلاصه در عبارت معروف از عدالت آرتور گلدبرگ که قانون اساسی “است و نه یک پیمان خودکشی”. این امر شامل Barr مفهوم “illimitable اجرایی اختیار” یا Dershowitz’ لنگ پذیرش خودسرانه حکومت نظامی که در تضاد با کنترل و توازن و دولت محدود. هر گونه استفاده از ریاست جمهوری و یا اجرایی برق اضطراری – با این حال منابع مشترک قانون و یا اساسنامه یا قانون اساسی خود را – باید عملکرد به حقوق اساسی مردم ما است.

ما قانون اساسی تاسیس “ما مردم” را پاس یک اصل اساسی: حق مردم برای انتخاب و تأیید دوره انتخابات آزاد و عادلانه کسانی که نگه داشتن قدرت از طرف آنها. این چیزی است که لینکلن پس فراموش نشدنی به عنوان یک “حکومت مردم توسط مردم و برای مردم است.” در این اصل ساخته شده است پایه و اساس خیلی از ما جمهوری است. آن است که مهم ترین ما آزادی های مدنی است که دولت ما انتخاب نشده است توسط تاج یا دین اما توسط مردم است.

در حال حاضر آن است تا به ما – ما مردم و نمایندگان ما در تمام سطوح و دادگاه های ما – مطمئن شوید که نوامبر 3 می کند پایان ندارد تا موضوع دموکراسی ناظر عناوین مورد انتخابات شکست خورده. مخاطرات نمی تواند بالاتر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de