نحوه گزارش استنطاق در انگلستان و ولز

استنطاق گزارش: سوالات متداول

نوع inquests ما نگران اینجا دادگاه آمده است که در پایان یک بررسی غیر طبیعی یا مشکوک مرگ است. این فرایند است که ریاست آن را یک پزشکی قانونی با تیم پشتیبانی از جمله حداقل یک منشی دادگاه. قوانین و راهنمایی حاکم inquests پیچیده هستند در اینجا ما با ارائه یک راهنمای ساده برای افراد علاقه مند در تبدیل کردن و رعایت دادگاه.


چه هدف از استنطاق?

Inquests حقوقی سوالات به علل و چگونگی مرگ. آنها پاسخ چهار سوال کلیدی:

  • که درگذشت
  • جایی که آنها درگذشت
  • وقتی که آنها کشته شدند
  • و چگونه آنها را به مرگ خود را.

آن را در یک پزشکی قانونی قدرت به گسترش این سوال که “چگونه یک فرد آمد و با خود مرگ” با درخواست علاوه بر این:

  • با چه وسیله ای و در چه شرایطی یک شخص آمد و با خود مرگ است.

شما ممکن است شنیدن این نوع تحقیقات به عنوان یک ماده 2 استنطاق یا “میدلتون” استنطاق (با چه وسیله ای و در چه شرایطی) و یا “Jamieson” استنطاق (با چه وسیله ای).

که مرگ و میر را استنطاق?

Inquests باز زمانی که وجود دارد سوء ظن معقول یک مرگ خشونت آمیز و یا غیر طبیعی; که در آن علت مرگ ناشناخته است; که در آن فرد درگذشت و یا در غیر این صورت در دولت بازداشت; زمانی که رئیس پزشکی قانونی هدایت وجود دارد که باید بررسی است. ببینید خو یش و عدالت عمل می کنند (2009) برای اطلاعات بیشتر در وظایف پزشکی قانونی.

چه یک مقاله دو استنطاق?

ماده 2 کنوانسیون اروپایی حقوق بشر حق زندگی تحمیل وظیفه دولت برای حفاظت از زندگی است. آن را نیز نیاز به دولت برای انجام موثر رسیدگی به یک مرگ مربوط به خانواده مرحوم اینها شناخته شده به عنوان ماده 2 inquests.

یک مقاله 2 استنطاق بیشتر دامنه برای پزشکی قانونی و یا داوران به ترک بحرانی نتیجه گیری در مورد آنچه اتفاق افتاده است. مرگ و میر ناشی از کسی در دولت بازداشت جمله در زندان و یا سیاست بازداشت و یا یک فرد برگزار شد در بخش در مراقبت های روانی هستند ماده 2 inquests.

که inquests باید یک هیئت منصفه?

Inquests باید برگزار شود بدون حضور هیئت منصفه مگر اینکه پزشکی قانونی مظنون:

  • این فرد در زندان درگذشت پلیس بازداشت و یا در غیر این صورت در حالت بازداشت و مرگ خشونت آمیز و غیر طبیعی و یا علت ناشناخته;
  • مرگ ناشی از عمل یا حذف یک افسر پلیس در این ادعا اجرای وظیفه خود را;
  • مرگ ناشی از یک وضعیت حادثه مسمومیت یا بیماری;
  • مرگ رخ داده است در شرایطی که در تداوم و یا وقوع مجدد از این شرایط زیان رسان به سلامت و ایمنی است.

یک پزشکی قانونی نیز دارای اختیار برای برگزاری استنطاق با یک هیئت منصفه اگر آنها فکر می کنم به اندازه کافی وجود دارد دلیلی برای انجام این کار است.

چه ‘Jamieson’ و ‘میدلتون’ استنطاق?

Jamieson و منچستر اشاره به قانون مورد و هر دو نوع در نظر غفلت است. Jamieson inquests در نظر بگیرید که آیا عدم مراقبت و یا قانون مشترک غفلت باعث شده است تا به علت مرگ است. معمولا شنیده می شود که در آن مرگ رخ داده است در زمینه پزشکی و یا که در آن کسی بود که در پلیس و یا دیگر بازداشت بلافاصله قبل از مرگ خود (از جمله مرگ با خودکشی).

منچستر inquests مربوط به دخالت دولت در مرگ. در منچستر مورد یک هیئت منصفه در نظر گرفته شود یک نماینده از دولت (زندان خدمات) شکست خورده بود در آن وظیفه مراقبت به مرحوم که خود را به دار آویخته در زندان در حالی که شناخته شده به عنوان در معرض خطر, اما مناسب پادمان نیست در محل قرار داده.

حضور در استنطاق

آنچه ارشد پزشکی قانونی منطقه پزشکی قانونی و دستیار پزشکی قانونی?

وجود دارد 92 coronial حوزه های قضایی هر یک با یک مقام ارشد پزشکی قانونی تعیین شده توسط مقامات محلی که در آن آنها می نشینند. ارشد پزشکی قانونی مسئول منطقه خود را و آنها را در کنار تمام وقت شاغل منطقه خو یش و پاره وقت دستیار خو یش.

برخی از خو یش در حال متخصصان پزشکی اما خو یش و عدالت عمل 2009 متحده که همه تازه منصوب خو یش باید واجد شرایط وکلا (وکلاء آن را یا حقوقی مدیران با حداقل پنج سال تجربه).

چه قانونی افسر لیست مامور و یک منشی دادگاه?

یک پزشکی قانونی افسر کمک پزشکی قانونی و به عنوان رابط بین آنها و خانواده های داغدیده آنها اغلب بازنشسته و افسران پلیس. لیست افسران سازماندهی دادگاه خاطرات و دادگاه کارمندان در حال ماموران دادگاه که ارائه پشتیبانی اداری به دادگاه.

چگونه می توانم پیدا کردن در مورد آینده inquests?

خو یش باید اخطار از inquests که آیا شما نیاز به بررسی هر یک از پزشکی قانونی وب سایت برای اطلاعات. شما می توانید تماس بگیرید, دفتر پزشکی قانونی شماره تلفن که معمولا ذکر شده در وب سایت.

چه PIRs یا قبل از استنطاق نظرات/جلسات?

یک قانونی را اغلب به نگه داشتن حداقل یک و اغلب چند قبل از استنطاق بررسی و یا قبل از استنطاق جلسات نقد و بررسی در موارد پیچیده. اینها برگزار شد برای کمک به استنطاق آماده سازی است. وجود دارد هیچ برنامه یا روش برای شنیدن, اما آنها برگزار شد و در دادگاه باز در همان شیوه ای به عنوان یک استنطاق. افراد علاقه مند به حضور و ممکن است منجر به بحث و گفتگو.

در حال inquests همیشه برگزار شد ،

بله مگر اینکه استثنایی وجود دارد شرایطی معمولا مسائل مربوط به امنیت ملی است. جلسات عمومی اجازه می دهد اعضای عمومی و خبرنگاران برای حضور در. برخی از قطعات و یا بخش از استنطاق برگزار می شود در خصوصی اگر امنیت ملی خواهد بود به خطر بیافتد توسط اطلاعاتی که در حوزه عمومی است.

آیا قوانین در اطراف گزارش از inquests?

رئیس پزشکی قانونی به اشتراک گذاشته است راهنمایی برای خو یش در تعامل با رسانه ها (راهنمایی No25). این هدایت آن را روشن می سازد که این شروع قضیه است که یکی از عدالت باز:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de