چگونه روسیه پزشکان در برخورد با فشار روانی از COVID-19

این مقاله در اصل منتشر شده توسط MediaZona. ما ترجمه آن را با اجازه در اینجا.

پس از شروع قرنطینه در ماه آوریل یک جریان ثابت از تماس های تلفنی شده است ضربه زدن به صبح روشن خط تلفن فراهم می کند که روانی کمک به بیماران مبتلا به سرطان در روسیه است. مردم شکایت در مورد شیمی درمانی قرار ملاقات در حال به تعویق افتاده و یا لغو و بی نزاکت رفتار توسط برخی از انکولوژیست مدیر اولگا گلدمن به من می گوید.

“آنها فرستاده بیماران به بیرون از اتاق فریاد زد و آنها را یا حاضر به صحبت می کنند به آنها” گلدمن می گوید. “بیماران نیز خواسته پزشکان یک سوال و جواب: ‘چرا شما بیا به دیدن من ؟ شما خواهید بود مرده به زودی. سپس ما متوجه شد که کادر پزشکی نیز نیاز به کمک و شروع به گرفتن تماس از پزشکان از تمام مناطق از درمان است. پزشکان باید سالم و آماده در غیر این صورت آنها نمی خواهد بود قادر به کمک به هر کسی.”

بسیاری از 82 پزشکان که تماس روانشناسان در “پزشکان نیاز به مراقبت” طرح شکایت هیجانی و فرسودگی شغلی بی تفاوتی و خستگی و افسردگی می گوید بنیانگذار لیودمیلا Golubkova.

بسیاری از آنها نیاز به کمک اضطراری: “ما کمک به آنها برای مقابله با اضطراب و مشکلات مربوط به خود را به همکاران و خانواده ها و همچنین مسائل روان تنی مانند بی خوابی و از دست دادن اشتها. ما اغلب خواسته برای تدریس دوره های خودیاری و ما در حال برنامه ریزی برای ضبط برخی از کوتاه راهنماهای صوتی در علمی ثابت شده تکنیک های آرام بخش, به طوری که پزشکان می تواند بازگشت به حالت عادی و از ذهن خود را.”

مردم اغلب گوشی در حالت وحشت “و یا هنگامی که کسی در حال حاضر به نشستن و فکر کردن در مورد گرفتن زندگی خود را” اولگا گلدمن از صبح روشن تدریس خصوصی در خانه می گوید.

“در شرایط عادی پزشکان – درمانگران چشم پزشکان و متخصصین مغز و اعصاب – آیا اغلب باید برای مقابله با بيماران در حال مرگ اغلب” گلدمن می گوید. “اما در حال حاضر آنها را مجبور به ورود به “منطقه قرمز” و برخی از آنها حتی reassigned – از gynaecologists به کارشناسان در احیای آن را با صراحت. در همان زمان و هر بیمار مرگ یک شناخت از دکتر ناکافی خود: وظیفه اصلی آنها این است که بعد از همه به زخم التیام یابد. آنها احساس گناه و ناامیدی بی عدالتی. هر کس در حال کار در حد خود آنها در حال اجرا خاموش پای خود را – و مردم هنوز هم در حال مرگ است. این است که یک عامل حرفه ای و روانی،”

بد شوخ طبعی روان پریشی و اضطراب

در اوایل ماه مه Antonina سدوا تروتسکی یک پرستار از St Petersburg در نامه ای به ولادیمیر پوتین در مورد کمبود منابع برای تجهیزات حفاظت شخصی در Djanelidze اورژانس پزشکی موسسه تحقیقات که در آن دو نفر از پرستاران در حال حاضر مرده از تایید coronavirus. در روز بعد, موسسه مدیر به نام سدوا تروتسکی به دفتر خود.

“او به من گفت که من تا به حال رفته در برابر جمعی” سدوا تروتسکی به یاد می آورد. “نظر شما چیست در برابر جمعی’? من در انجام آن به صورت جمعی. من متاسفم برای همکاران من: رفتن آنها از مرخصی استعلاجی یکی پس از دیگری. به نظر من که اگر مدیر استخدام ما بايد در حفاظت از ما. در روز بعد من تا به حال مثبت Covid-19 آزمون و روز پس از آن من به بیمارستان منتقل شد.”

پرستار صرف بیش از یک ماه در بیمارستان و خبر خداحافظی پیام به خانواده اش چندین بار: “من خیلی نگران من بیدار در شب قلب من ضرب و شتم به عنوان اگر من تا به حال انجام داده صلیب کشور اجرا شود. من به خاک سپرده شد شوهر من دو سال پیش و من یک دختر شش ساله, دختر و پدر و مادر سالمند. و من متوجه شدم که این می تواند پایان. من می ترسم من نمی کشیدن از طریق.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme