چگونه مهاجرت سیاست های زندگی تاثیر می گذارد آرمان آواره جمعیت ؟

مهاجرت و سیاست در اروپا و ایالات متحده و استرالیا شروع با این فرض که همه مهاجران آرزوی حرکت به کشورهای نیم کره شمالی. سیاست به دنبال مقابله با این آرمان توسط immobilising مردم آواره که در آن آنها عبارتند از: آواره مردم در حال انتظار برای ماندن در اردوگاه های تعیین شده در حالی که افرادی که در حال حاضر از مرز انتظار می رود به حل و فصل در کشورهای همسایه. اکثر سیاست های جلوگیری از, حذف, بازداشت و تبعید. دیگران به هدف “مبارزه با ریشه علل مهاجرت’ بازآموزی مهاجران زندگی آرمان نسبت به جایی که آنها زندگی می کنند. آنها سعی می کنند برای بهبود معیشت با ارائه آموزش یا کمک به شروع یک کسب و کار به عنوان مثال و همچنین حصول اطمینان از دسترسی به نیازهای اساسی.

کارایی هر دو رویکرد سوال برانگیز است به خصوص در مهاجرت اجباری حالات. در تلاش برای متقاعد کردن مردم به ماندن در جایی که آنها هستند و یا به زور آنها را به خطرناک ترین مسیر در دسترس است به حداقل می گویند از نظر اخلاقی مشکوک. در عین حال برای بسیاری از سیاست گذاران را قادر می سازد به بعد تحرک از طریق کانال های قانونی است که حداقل گزینه مورد نظر. بر خلاف منابع بیشتری را در سیاست بازگشت.

در این بخش ما میزگرد دعوت می کنیم ما کارشناسان و محققان برای به اشتراک گذاشتن مشاهدات خود را در اثر طیف گسترده ای از سیاست های مهاجرت بر مهاجران زندگی آرمان از بازگشت به شیوه های کنترل های داخلی: از externalisation از سیاست های مهاجرت به immobilising آواره مردم است.

راینهارد شوایتزر & Laura Cleton

راینهارد شوایتزر یک محقق فوق دکترا در دانشگاه وین. لورا Cleton محقق دکتری در دانشگاه آنتورپ.

کمک به بازگشت داوطلبانه (AVR) سیاست های جشن توسط سیاستگذاران به عنوان مقرون به صرفه انسانی و پایدار راه به effectuate بازگشت از رد درخواست پناهندگی بدهم. اگر چه اغلب ارائه شده از نظر ‘کمک’ فرد عودت, AVR برنامه به صراحت با دخالت پناهندگان تحرک و زندگی آرمان. انتقال این پیام است که افرادی که به عنوان پناهنده در حال حاضر به رفتن به خارج از ‘را’ نیز می تواند باعث تشدید فرهنگ کفر است که پناهجویان در حال حاضر در اروپا است.

نقش مهمی در AVR برنامه های است که توسط فردی بازگشت مشاوران که قرار است به شیر به زندگی آرمان از رد پناهجویان و استفاده از آنها را به تشویق خود را ‘خروج داوطلبانه’. رسمی پیام مانند “فکر بازگشت به کشور خود را? ما می تواند کمک به شما بازگشت داوطلبانه” بخشی از این تلاش است.

به طور کلی وجود دارد سه راه مختلف است که در آن بازگشت مشاوران تلاش برای انجام این کار است. آنها گاهی اوقات عمل بر موجود آرمان برای بازگشت و تسهیل آنها را با ارائه اطلاعات در مورد AVR برنامه. از جمله آرمان های توسعه می تواند در طی پروسه ی پناهندگی از طریق تعامل با دولت-ایجاد محیط خصمانه و یا به دلیل تغییرات به شرایط فردی. دوم مشاوران به سادگی چشم پوشی از پناهجویان آرمان و به جای کار در جهت به دست آوردن خود را رضایت آگاهانه به ‘بازگشت داوطلبانه’. آنها را درک و در حال حاضر بازگشت به عنوان “به سادگی مورد نیاز توسط قانون” و اغلب به آسانی پذیرفت که آن را احتمالا نه نتیجه “پایدار بازگشت”. سوم بازگشت مشاوران گاهی اوقات به طور فعال سعی در القاء آرمان برای بازگشت از طریق تکنیک های مانند ‘مصاحبه انگیزشی’, اعتماد سازی روابط و برجسته کردن خطر زندگی در اروپا بدون مجوز قانونی. شناخته شده استراتژی است که برای ایجاد طرح کسب و کار و ارائه در نوع و در نقدی کمک به تحقق بخشیدن به این برنامه. از جمله ‘ادغام مجدد کمک های’ اعتقاد بر این است که نه تنها باعث تحرک آرمان اما همچنین جلوگیری از پس از آن تشکیل یک آرمان دوباره مهاجرت می کنند.

بسیاری از بازگشت مشاوران بر این باورند که آنها نقش مهمی در تسهیل و واسطه بین زندگی آرمان از رد پناهجویان و محدود کننده سیاست های دولت. این واقعیت است که این پروسه را تحت پوشش رسيدن”, حتی اگر بازگشت تصمیم گیری در بسیاری از موارد دور از داوطلبانه نیز شدید سیاسی مفاهیم. هر دو در اتریش و هلند, نمونه هایی از بازگشت داوطلبانه’ استفاده شده است به تضعیف تحرک آرمان و ادعای همکار شرکت اتباع. برای مثال افزایش ناگهانی داوطلبانه بازگشت از فنلاند به عراق در سال 2016 آغاز رهبری یک عضو پارلمان اتریش به استدلال می کنند که: “زمانی که پناهجویان بازگشت داوطلبانه به کشور خود, این به وضوح نشان می دهد که زندگی خود و اندام بودند و بدیهی است که تهدید نیست. به همین دلیل نیز اتریش باید با دقت بررسی آینده ادعای پناهندگی شهروندان عراقی برای تعیین اینکه آیا واقعا وجود دارد دلایل پرواز”. بعلاوه فردی بازگشت مشاوران همچنین با اشاره به گفته ‘داوطلبانه’ بازگشت از همکاری اتباع به تضعیف مشتریان خود ادعا می کند که آنها نمی تواند بازگشت با توجه به دلایل ایمنی. برای مثال یک هلندی دولت مشاور گفت: یک اریتره رد پناهجو که “اریتره است که یک کشور امن; مردم فکر می کنم که آنها نمی تواند بازگشت به اریتره تمام وقت, اما در نهایت آن را همیشه به نظر می رسد که آنها در واقع می تواند”.

سیلویا Aru

سیلویا Aru است یک محقق در دانشگاه پلی تکنیک تورین.

در اتحادیه اروپا, پناهندگی پناهجویان و پناهندگان هستند و نه به انتخاب اعضای دولت که در آن حل و فصل آنها. با توجه به قوانین و مقررات کشور از اول ورود در اکثر موارد مسئول بررسی تقاضای پناهندگی شما. این ‘جغرافیایی اصل’ disregards پناهندگان خود را از آرمان های شخصی و برنامه های از قبل موجود فرهنگی لینک کلیک کنید. همچنین تله آنها در شرق و جنوب اروپا و مناطق که – به طور کلی – ارائه کمتر اجتماعی و فرصت های اقتصادی به تازه واردان در مقایسه با مناطق شمال بیشتر.

برخی از کشورهای عضو را در پاسخ به افزایش جریان مهاجران به و در اروپا و به خصوص پس از 2015 توسط re-اعمال ممیزی داخلی در امتداد مرزهای ملی. منطقه ونتیمیگلیا در طرف ایتالیایی از ایتالیا و فرانسه مرز یک چنین گشت منطقه است. مکانیزم مدیریت و تقسیم مهاجران به وضوح قابل مشاهده هستند و همچنین مهاجران تلاش برای غلبه بر آنها. مهاجران که مانع از عبور از این مرز عمل تاکتیکی و مستقل با وجود فرانسوی-ایتالیایی روش ها و کنترل. این تاکتیک های متفاوت بسته به توانایی فرد, پشتیبانی شبکه, و چگونه او درک شده است توسط سیستم پناهندگی.

این مشترک اروپا پناهندگی سیستم (CEAS) است که با وجود نام آن اجرا متفاوت بسته به دولت است. پناهندگی به رسمیت شناختن نرخ برای مردم از همان کشور مبدا می تواند تا حد زیادی متفاوت است و متحده نیز نشان می دهد سطوح متفاوت از اشتها برای مجبور می گرداند. اتفاقی نیست که یکی می یابد در ونتیمیگلیا نه تنها کسانی که می خواهند از مرز عبور از جنوب به شمال اما همچنین کسانی که در حال سفر از شمال به جنوب در امیدوار است که ایتالیا را قبول پناهندگی خود را ادعا می کنند.

با توجه به اختلاف در عربستان, شخصی, شرایط, آن است که غیر ممکن است برای دادن یک پاسخ به تاثیر سیاست های مهاجرت را بر روی آوارگان به عنوان یک کل. در شرایط کلی سیاست به نظر می رسد به زیر و بم خاص آرمان (به عنوان مثال در ماندن یا حرکت به یک کشور خاص) و در عین حال موفق در به طور کامل جلوگیری از نامنظم تحرک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>