پرتال تخصصی اولی در رازک: آبجو هستند ستاره های موسیقی راک از تابستان

بسیاری از ما محلی کارخانه های لبنی صرف سه ماه گذشته انجام منظقه وانت takeout و تحویل به فروشگاه ها مشروب. در حال حاضر به عنوان مکان در حال باز کردن درهای خود را ما شاهد خلاق و امن راه حل های چنین به عنوان چادر و اجتماعی فاصله صندلی تبدیل شدن به هنجار.

آخر هفته گذشته من با حضور دو سرگرم کننده, هوای آزاد, مجالس — جشن فارغ التحصیلی ناهار پیک نیک و من برای اولین بار کباب شام — اولین گردش در یک مدت زمان طولانی. این رو من فکر کردن در مورد همه سرگرم کننده آبجو هستند که ستاره های موسیقی راک از فصل تابستان است.

همانطور که ما بیشتر (با ماسک و/یا اجتماعی فاصله البته) به تمام فعالیت های تابستانی ما نگاه به جلو به مانند گراد احزاب, کباب کردن حیاط خلوت جلوی خانه آبجو نوشیدن باغبانی و چمن زنی من می خواستم به چند ایده برای آبجو سبک برای لذت بردن از در طول این قیمتی روز تابستان است.

من شماره 1 قانون: اگر شما مانند برخی از آبجو و شراب و شراب سیب یا کوکتل پس از آن است که بهترین انتخاب برای شما جفت شدن. گفت: من آن را قبل از من و شما می گویند آن را برای همیشه لطفا برای: نوشیدنی, آنچه شما می خواهم.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

ستون های کباب در ذهن من هستند و گوشت و ماهی و مرغ و گوشت خوک. که گفت:, من کبابی صبحانه, پیتزا و سبزیجات مانند ذرت و سیب زمینی و چند بار پس هیچ چیز از حد در اینجا. اجازه دهید بحث در مورد جفت شدن.

همبرگر. به طور جدی پدربزرگ از کباب. من از طرفداران بزرگ از Pale Ale با من چیزبرگر. متعادل هاپ و مالت یادداشت ها واقعا با تکیه تلفظ کردن سس گوجه فرنگی و خردل و کاهو و گوجه فرنگی خود را در کلاسیک برگر. این باعث می شود من گرسنه فقط به نوشتن این.

استیک. با استیک من دوست دارم خوب ابجو کم الکل آبجو. Pilsener من است رفتن به اما helles ابجو کم الکل یا وین ابجو کم الکل نیز انتخاب کند. ترد و خشک ابجو کم الکل آبجو پاک کام و می گوید: “من دیگر نیش استیک” کاملا. کرم آل است و همچنین یک انتخاب بزرگ در اینجا.

ماهی است. من فکر کردن در مورد انواع مختلف اردک ماهی آن را به عنوان مورد علاقه من یا crappies اگر شما واقعا خوش شانس هستید. کهربا آل یا قهوه ای آل بلیط است. کمی شیرین malty و فقط مناسب با اذوقه و نوشابه سبکی از ماهی کمی سوخته.

گوشت خوک. این گوشت شیرین و آبدار بنابراین آبجو نیاز به خشک و کامل سالم است. انتخاب من است, تنومند, در حالت ایده آل یک ایرلندی تنومند. پورتر نیز یک انتخاب خوب برای گوشت خوک اما اگر شما یک هاپ عاشق رفتن با یک IPA. آنها هرگز نا امید.

مرغ. مرغ گریل شده یک خانواده اصلی در خانه ما و من ترجیح می دهم Hefeweizen با مرغ. بلژیک شوخ طبعی و آمریکا گندم نیز تعارف به طعم مرغ.

اگر شما در حال سرو غذا, من به شدت توصیه می شود میوه های آبجو و یا sours برای قبل از بازی اسنک در حزب خود. این آبجو در حال شراب/شراب کولر دسته از آبجو نوشیدن. وجود دارد بسیاری از آبجو میوه: زردآلو تمشک, انبه و گیلاس به نام تنها چند.

و اجازه دهید بحث در درو و باغبانی. بسیاری از قوم خواهم به یک آبجو در حالی که آنها در حال چمن زنی و یا حفر در باغ. سعی کنید هر یک از ما بزرگ آمریکایی نور lagers برای این. کلاسیک! فقط نگه داشتن آن در حد متوسط تا خطوط مستقیم هستند.

چند ماه گذشته شده اند ، من متوجه شدم که ما این بود تمام بهار ما شده اند که نگران بیماری همه گیر. من یاد گرفته ام که تعدادی از چیزهایی که در مورد خودم و خانواده و انسان به طور کلی. اما اغلب چگونه من آرزو داشت برای تابستان و در حال حاضر آن را در اینجا. و یک امید واقعی من این است که من می تواند به یک بازی بیس بال و یک سگ و یک آبجو سرد است.

توجه داشته باشید که در تابستان مبارک به همه شما! و من امیدوارم که برای دیدن شما و در مورد به عنوان ما همچنان به شکل ماه آینده.

دیو پرتال تخصصی اولی زندگی و کار در دولوت و جانباز آبجو و آبجو قاضی. تماس با او را در [email protected]

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de