توسط: تابناک | به روز شده: ژوئیه 11 سال 2020 4:43:14 pm

Here’s how China’s law is already changing the face of Hong Kong اعضای منظم خدمات مارس در مقابل یک بنر تبلیغ جدید امنیت ملی قانون در طول یک پرچم-بالا بردن مراسم به مناسبت 23 سالگرد هنگ کنگ بازگشت به قانون در هنگ کنگ در تاریخ 1 ژوئیه. (بلومبرگ)

زمانی که چین خود را سپری جدید هنگ کنگ امنیت و قانون در تاریخ 30 ژوئن در انتخابات گفت: این امر تنها تحت تاثیر قرار دهد “بسیار چند مجرمان.” کمتر از دو هفته بعد آن را روشن پکن در تلاش است برای از بین بردن نشانه هایی از این شهر اعتراض جنبش از خیابان.

این قانون با استفاده از زبان مبهم به ممنوعیت براندازی تجزیه طلبی و تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی با جملات تا زمانی که زندگی در زندان است. دولت پس از صدور بیانیه که تهدید به یاغی طیف وسیعی از فعالیت های سیاسی و به پلیس گسترده نظارت قدرت هستند که spooking فن آوری شرکت ها, بانک ها, دموکراسی فعالان و برگشت — که برخی از آنها بدانم که آیا آنها حتی شما باقی بماند.

“این قانون تا به حال یک اقدام فوری و عمیق تاثیر در این شهرستان گفت: Antony Dapiran یک دلار هنگ کنگ مبتنی بر وکیل و نویسنده کتاب “شهر در آتش: مبارزه برای هنگ کنگ است.” “بسیاری از فعالیت های عادی بودند که کاملا قانونی قبل از — شعار سیاسی شعار و یا تکان دادن آگهی استقراض سیاسی کتاب از کتابخانه مدرسه دانش آموزان به لحاظ سیاسی درگیر — را یک شبه تبدیل به ممنوع است. حتی در سطح بصری این خیابان تغییر کرده است.”

در اینجا این است که چگونه این قانون در حال حاضر چگونه تغییر دلار هنگ کنگ به نظر می رسد بر روی زمین:

یک نشان دهنده حرکات “پنج خواسته نه یکی کمتر” اعتراض شعار به دیگران برگزاری یک پرچم مطلب “آزادسازی هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما” در طول یک تظاهرات در هنگ کنگ در تاریخ 1 ژوئیه. (بلومبرگ)

شعار اعتراض غیر قانونی هستند

عمده صف آرایی گریه شعار و آواز توسط صدها هزار نفر از معترضان در این شهر ماه-طولانی دموکراسی — آزادی هنگ کنگ! انقلاب از زمان ما!” — در حال حاضر در نظر گرفته شود ، دیگر شعار نیز تلقی شده است یک تهدید به امنیت ملی از جمله “هنگ Kongers ساخت یک ملت است.”

در تاریخ 1 ژوئیه سالگرد این شهر تحویل به حکومت کمتر از 24 ساعت پس از قانون را تصویب معترضان دستگیر شامل یک مرد برگزاری یک دلار هنگ کنگ استقلال پرچم و یک زن نمایش یک علامت مطلب “هنگ کنگ برای استقلال است.” قوانین جدید نیز ممنوعیت پرچم دفاع از استقلال تبت و تایوان و شرق ترکستان.

“پکن احتمالا می خواهد هنگ Kongers برای شروع به یاد بگیرند که چگونه به زندگی می کنند زندگی ما از نظر قانونی گفت:” کلودیا Mo, یک سیاستمدار مخالف که به طور فعال در جنبش اعتراضی. “این ایده به نظر می رسد به معرفی وهم آور و نا امنی جو و ترس از عدم قطعیت می تواند در خدمت به عنوان یک چندساله یادآوری برای اطاعت.”

روبان زرد پس از آن یادداشت برداشته شود

در طول سال گذشته طرفدار دموکراسی تظاهرات به اصطلاح “زرد کسب و کار” — کوچکتر محلی متعلق به مغازه ها که در حمایت از جنبش — ها نمایش داده می شود زرد روبان و بنر حمایت خود را در ویندوز.

“آنها نمی تعریف نمی تواند انجام شود دقیقا و این ترسناکترین به صاحبان فروشگاه” گفت: یکی از صاحبان رستوران با نام خانوادگی آویزان. خود را در فروشگاه نمایش داده شده اعتراض مواد پس از اوت اما او آن را در زمان بعد از 1 جولای: “ما باید برای حفظ بدونم که چه خواهد شد و نقض قانون است.”

برخی از این چند رنگی لنون دیوار — ساخته شده از روشن اسپری یادداشت — که ظهور در سراسر شهر در جریان تظاهرات نیز پایین آمده هر چند که مشخص نیست که حذف آنها و چرا.

Here’s how China’s law is already changing the face of Hong Kong پرچم چین, چپ و هنگ کنگ در حال پرواز در یک مدرسه در هنگ کنگ در ژوئن 29. (بلومبرگ)

مدارس ممنوعیت فعالیت سیاسی…

هنگ کنگ دانش آموزان — هزاران نفر از آنها در تظاهرات شرکت — در حال حاضر ممنوع از فعالیت سیاسی در مدارس از جمله آواز تحریم کلاس ها و تشکیل زنجیره انسانی در خارج از مدرسه خود را.

“مدارس نباید اجازه می دهد تا دانش آموزان خود را به آواز خواندن و یا پخش هر آهنگ که باعث اختلال در عملکرد طبیعی از مدارس را تحت تاثیر قرار دانشجويان احساسات و یا حاوی پیام های سیاسی,” وزیر آموزش و پرورش کوین یونگ گفت: در بخشنامه. او با اشاره به اعتراض های مردمی سرود “افتخار به هنگ کنگ” است که به طور منظم آواز در تظاهرات در سراسر شهرستان.

…و تنها با استفاده از ‘مناسب’ کتاب

آموزش و پرورش اداره نیز بررسی برنامه درسی به مطمئن شوید که کتاب های درسی منجر نمی شود, دانش آموزان برخوردار است. کتاب و مواد “باید مناسب و با کیفیت بالا” اداره گفت.

“این که آیا یا نه وجود دارد امنیت ملی قانون خواندن مواد ارائه شده توسط مدارس به دانش آموزان نباید شامل هر گونه عمل می کند که خطر انداختن امنیت ملی” آن را گفت. اگر چه آن گفت: هدف این نبود به نقض آزادی بیان و مدارس خواهد بود که در نهایت دروازه بان این اداره برنامه ریزی شده به دنبال در یک “شیوه ای جدی” اگر وجود دارد هر گونه مسائل است.”

Here’s how China’s law is already changing the face of Hong Kong یک نشان دهنده دارای ملی بریتانیا (خارج از کشور) گذرنامه به عنوان یکی دیگر از امواج استعماری-عصر هنگ کنگ پرچم در طول یک ناهار اعتراض در هنگ کنگ, چین, در روز جمعه, مارس 29. (بلومبرگ)

کتابخانه کتاب های ممنوع شده ؟

کتابخانه عمومی سیستم در حال بررسی تعدادی از سیاسی کتاب که در حال حاضر ممکن است سقوط گرفتار امنیتی جدید قانون. که بنا به گزارش ها شامل کتاب اشاره کرد فعال جاشوا وانگ و طرفدار دموکراسی سیاستمدار تانیا چان.

کتابخانه “بررسی خواهد شد که آیا کتاب خاصی را نقض مقررات امنیت ملی قانون” اوقات فراغت و خدمات فرهنگی وزارت, که نظارت بر هنگ کنگ کتابخانه های عمومی در بیانیه ای گفت:. “در حالی که مشاوره حقوقی خواهد بود به دنبال در روند بررسی کتاب در دسترس خواهد بود برای قرض گرفتن و مرجع در کتابخانه ها.”

شستشو حساب های رسانه های اجتماعی

در روزهای قبل و بعد از قانون تصویب تعدادی از هنگ کنگ شهروندان پاک و یا در زمان پایین Twitter و Facebook حساب. وزیر خارجه آمریکا, مایکل Pompeo ناودان حزب حاکم کمونیست چین رهبر چین برای “Orwellian سانسور” در هنگ کنگ است.

وانگ و برجسته دیگر فعالان قطع روابط با گروه های سیاسی پس از قانون را تصویب یک آشکار پیشنهاد برای جلوگیری از implicating هر یک از دیگر. به عنوان ونگ انصراف از Demosisto یک حزب تاسیس کرد, او گفت که ادامه فعالیت خود را در ظرفیت شخصی. شناخته شده دیگر اعضای هیات موسس و فعالان — Nathan قانون اگنس چو و واشنگتن مبتنی بر جفری سازمان غیر دولتی اعلام کرد خروج خود را به عنوان به خوبی.

شرکت فنی انکار اطلاعات درخواست

بین المللی تکنولوژی غول از جمله Google, Facebook, Inc., شرکت مایکروسافت و توییتر, Inc. را به حالت تعلیق در پردازش داده های کاربر درخواست از هنگ کنگ مقامات به عنوان نگرانی های رشد است که این قانون جرم تظاهرات. ByteDance Ltd. نیز کشیده آن بسیار محبوب Infinite برنامه از هنگ کنگ.

در حالی که معلوم نیست الان دقیقا چگونه دولت را در پاسخ به عدم رعایت این حرکت باعث شد که کسب و کار به نگرانی در مورد نوعی از سرزمین اصلی به فایروال بزرگ در حال حاضر آمدن به هنگ کنگ.

“وجود دارد یک سناریوی جدید به نام “شرایط استثنایی” که تعریف نشده که واقعا اجازه می دهد تا پلیس اساسا حمله و تصاحب هر نوع از مواد” Sharron سریع یک مدرس دانشگاه در رسانه قانون در دانشگاه هنگ کنگ گفت: Bloomberg Television. او گفت که پلیس در حال حاضر می تواند شرکت را مجبور به خراب کردن مطالب است که تنها نیاز به در نظر گرفته شود “به طور بالقوه غیر قانونی.”

جمعیتی تغییر ؟

امنیت قانون ممکن است تغییر جمعیتی از هنگ کنگ. انگلستان پیشنهاد کرده است یک مسیر به شهروندی برای برخی از 3 میلیون دلار هنگ کنگ ملی بریتانیا در خارج از کشور دارندگان گذرنامه در حالی که استرالیا به حالت تعلیق در آن استرداد توافق با شهرستان و ارائه مهاجران ماهر پنج سال ویزا. برخی از اعضای جمعیت مهاجرین که تعداد صدها هزار نفر نیز از خانههای گلی خالی خروج پس از یک سال است که شاهد اعتراضات همه گیر و قانون جدید است.

“دولت از یک طرف به دنبال برای اطمینان بخشیدن به مردم است که قانون اهداف تنها یک اقلیت کوچک اما از سوی دیگر گرفته شده اقدامات به هدف قرار دادن دامنه گسترده ای از آنچه که قبلا رفتار قابل قبول” گفت: Dapiran وکیل. “به عنوان یک نتیجه از عدم اطمینان و ترس فراگیر است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de