Heavy rain بازدید منظره مرکزی ژاپن آسیب بیشتر در جنوب

توسط: AP | توکیو | منتشر شده در تاریخ: جولای 9, 2020 11:30:35 pm

بخش هایی از ناگانو و گیفو از جمله مناطق شناخته شده برای دیدنی مسیرهای پیاده روی در کوهستان و چشمه های آب گرم شده آب گرفتگی های عظیم بارندگی که باید به طول انجامید و نزدیک به یک هفته است.

جاری شدن سیل و رانش زمین باید رشته صدها نفر از مردم در دیدنی چشمه های آب گرم و پیاده روی در مناطق مرکزی ژاپن در حالی که کارگران نجات جستجو جمعه برای بیشتر مردم از دست رفته در باران-حوادث مرتبط است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 60 نفر است.

بخش هایی از ناگانو و گیفو از جمله مناطق شناخته شده برای دیدنی مسیرهای پیاده روی در کوهستان و چشمه های آب گرم شده آب گرفتگی های عظیم بارندگی که باید به طول انجامید و نزدیک به یک هفته است.

بیش از 300 نفر از جمله هتل کارکنان و بازدید کنندگان به دام افتاده بودند در Kamikochi به عنوان سیل و رانش زمین آمار جاده اصلی اتصال شهر به ماتسوموتو یکی دیگر از مقصد توریستی در ناگانو. تمام رشته مردم امن و استانی خبر داد.

در کشور همسایه گیفو صدها نفر نیز جدا شده در بهار شهرهای Gero و Ontake.

همانطور که از پنج شنبه شب شمار تلفات ناشی از باران های سنگین آغاز شده است که بیش از آخر هفته افزایش یافته بود به 63 بسیاری از آنها از سخت ترین ضربه استان کوماموتو در ژاپن در سومین جزیره کیوشو. چهارده نفر از قربانیان و ساکنان در ریورساید خانه سالمندان است.

جستجوی مداوم برای ده نفر هنوز مفقود در کوماموتو و چندین نفر دیگر در جای دیگر در این جزیره است. در اوئیتا استان یک خانواده چهار در حال اجرا یک مسافرخانه در شهر گرم بهار از Yufuin از دست رفته بود.

سیلاب ها نیز ویران محلی تولید و آماده برای حمل و نقل به مصرف کنندگان است. یک مارماهی مزرعه در Kagoshima آمار بود باران فقط قبل از ژاپن ، unagi? فصل بعد این ماه است.

“من نمی توانم آنها را کشتی و یا حتی در نزدیکی محل برای تغذیه آنها و یا تغییر آب” مارماهی رشد Kazuya Kusuda گفت: TBS تلویزیون.

سیل هستند بیشتر به یک اقتصاد در حال حاضر آمار coronavirus فقط به عنوان به ژاپن بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

کوماموتو در روز پنج شنبه آغاز شده و پذیرش ده ها تن از داوطلبان برای کمک به ساکنان تمیز کردن خانه های خود را, اما آنها تنها می تواند از درون استان و درجه حرارت کنترل و ماسک مورد نیاز بود با توجه به coronavirus نگرانی.

صدها نفر از هزاران نفر از مردم در مناطق تحت, تخلیه, مشاوره, اما ترک نیست اجباری و تعداد کسانی که به دنبال پناهگاه شناخته نشده بود. ژاپن در معرض خطر سنگین باران در اوایل تابستان که گرم و مرطوب هوا را از شرق دریای چین جریان به یک فصلی باران جلو بالای کشور است. در جولای سال 2018 بیش از 200 نفر حدود نیمی از آنها در هیروشیما درگذشت از سنگین باران و جاری شدن سیل در جنوب غربی ژاپن است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de