هاروارد و MIT سو دولت آمریکا depts بیش از قانون جدید مهاجرت برای دانشجویان خارجی

نوشته شده توسط Karishma Mehrotra | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 8 سال 2020 7:44:18 pm

us international students, us foreign students visa, harvard, mit, us immigration, us immigration guidelines, us immigration visa guidelines در این 13 اوت سال 2019 فایل عکس دانش آموزان پیاده روی در نزدیکی Widener کتابخانه در دانشگاه هاروارد حیاط در دانشگاه هاروارد. مدارس مانند هاروارد و پرینستون و جورج تاون اعلام کرد در حال حاضر عمدتا از راه دور-آموزش ترم. (عکس: AP)

یک روز پس از ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) اعلام کرد دانشجویان بین المللی نمی تواند در این کشور به صورت آنلاین-تنها بار دورهMIT و هاروارد در زمینه یک دست کت و شلوار در برابر یخ و وزارت امنیت داخلی در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در بوستون ماساچوست است.

“با تهدید به زور بسیاری از F-1 دانشجویان به خارج از دانشگاه هاروارد و MIT متهمان قرار داده اند هر دو مدارس به انتخاب غیر ممکن است: از دست دادن متعدد دانش آموزان را که مزایای بسیار زیاد به مدرسه و یا مراحل را برای حفظ آن به دانش آموزان از طریق کلاس های حضوری حتی زمانی که این مراحل در تضاد هر مدرسه قضاوت در مورد چگونه برای محافظت از سلامت دانش آموزان هیات و کل دانشگاه و جامعه است.”

تحت قوانین ایالات متحده مانند روش اداری, قانون شاکیان ادعا بخشنامه شد “خودسرانه و هوس باز” با “عملا هیچ منطقی تصمیم گیری” و خواسته دادگاه برای برگزاری این آژانس اقدام به عنوان غیر قانونی. همچنین اظهار داشت که یخ های ارائه شده هیچ اطلاع فرصت برای اظهار نظر عمومی و بدون هیچ توضیحی.

همچنین به عنوان خوانده شده | توضیح داد: چگونه ما ویزا حرکت بر دانش آموزان هندی

یخ بخشنامه صادر شنبه به ما وقت امر به F-1 ویزای غیر مهاجر برای کار علمی و M-1 ویزای غیر مهاجر را به صورت حرفه ای ترم. آن نیاز به مسئولان مدرسه به صدور ویزای جدید اشکال در آگوست 4, و به ارائه برنامه های عملیاتی در ژوئیه 15 اگر آنها آنلاین-تنها اوت 1 اگر در غیر این صورت.

آن را نیز نیاز دانش آموزان شاغل به تحصيل در مدرسه ای که تا به حال هیبریدی گزینه برای آمدن به این کشور — به این معنی که آنها می توانند یک آنلاین-تنها گزینه اگر خود را به مدرسه ارائه شده در فرد گزینه های.

در حالی که دانشگاه هاروارد است و مسکن بیش از 40 درصد از دانشجویان و تمام کالج, کلاس های آنلاین دانشگاه MIT اعلام کرد که آن را آنلاین آموزش برای کسانی که دور از دانشگاه و یک مدل ترکیبی برای کسانی که در محوطه دانشگاه.

دیگران نیز ابراز قصد به دنبال اقدام قانونی از جمله ماساچوست دادستان کل.

یک نامه از دانشگاه هاروارد رئیس جمهور اظهار داشت: “منظور پایین آمد و بدون اطلاع آن ظلم و ستم پیشی گرفته و تنها توسط آن بی مبالاتی … این می آید در زمانی که ایالات متحده تنظیم شده و روزانه پرونده برای تعدادی از عفونت های جدید … برای بسیاری از ما دانشجویان مشغول به تحصیل در ایالات متحده و تحصیل در دانشگاه هاروارد است که تحقق یک رویای مادام العمر. این دانش آموزان دانش آموزان ما و آنها غنی سازی محیط یادگیری برای همه … ما آن را مدیون به آنها را به ایستادگی و مبارزه است و ما خواهد شد.”

MIT رئیس جمهور گفت: در نامه ای: “ما دانشجویان بین المللی در حال حاضر بسیاری از سوالات در مورد ویزای سلامت خود خانواده خود را و توانایی خود را برای ادامه کار به سمت یک MIT مدرک. ناگفته اما بی تردید یکی بیشتر سوال: من خوش آمدید? در دانشگاه ام آی تی پاسخ به صراحت مثبت است.”

این شکایت اعلام کرد: “با همه ظواهر یخ تصمیم نشان دهنده تلاش های دولت فدرال به زور دانشگاهها برای بازگشایی کلاس های حضوری که نیاز به مسکن دانشجویان در پر بسته بندی شده مسکونی سالن وجود دانشگاه ها’ قضاوت آن است که نه امن و نه حاکی توصیه به انجام این کار و به زور چنین بازگشایی زمانی که نه دانشجویان و نه دانشگاه ها باید زمان کافی برای واکنش نشان می دهند و یا به آدرس های اضافی خطرات به سلامت و ایمنی از جوامع خود. این اثر—و شاید حتی هدف—برای ایجاد به عنوان بسیاری از هرج و مرج در دانشگاه ها و دانشجویان بین المللی به عنوان امکان پذیر است.”

آن را ادامه داد: “یخ عمل برگ صدها نفر از هزاران نفر از دانشجویان بین المللی با هیچ آموزشی از گزینه های در داخل ایالات متحده است. تنها چند هفته از شروع ترم پاییز این دانش آموزان تا حد زیادی قادر به انتقال به دانشگاه ارائه در دانشگاه, راهنما وجود یخ پیشنهاد که آنها ممکن است انجام این کار برای جلوگیری از حذف از کشور است. علاوه بر این برای بسیاری از دانش آموزان از بازگشت به کشورهای خود را برای شرکت در آموزش آنلاین غیر ممکن است غیر عملی, گران, و/یا خطرناک است.”

آن را به عنوان مثال از دانش آموزان از سوریه تجربه است که در جریان جنگ داخلی و اتیوپی که در آن دسترسی به اینترنت متوقف شده است برای مدت طولانی.

“این دانش آموزان خواهد شد بنابراین به احتمال زیاد مجبور به ترک کشور شده است. عواقب ناشی از این جابه جایی ناگهانی هر دو مالی و شخصی است. علاوه بر تحمیل هزینه های قابل توجهی را بین المللی ترتیبات سفر در میان یک بیماری همه گیر است که به طور قابل توجهی کاهش می یابد و در دسترس بودن مسافرت هوایی و همچنین از دست دادن خانه های خود را—در بسیاری از موارد در هزینه های بزرگ در ارتباط با شکسته اجاره—برخی از دانش آموزان مجبور خواهد شد به upend فرزندان جوان خود را به زندگی با بازگشت به کشورهای خود در حالی که دیگران’ خانواده خواهد شد و از هم جدا جدا به منظور تطابق با جولای 6 بخشنامه.”

در این شکایت همچنین اشاره کرد که یخ قبلی معافیت به مقررات — که اجازه داده بود که این دانش آموزان به تکمیل خود را در بهار و تابستان ترم آنلاین — اعلام کرده بود این امر می تواند “در اثر طول مدت اضطراری” که این شکایت گفت: “همچنان به انجام این کار بعد”.

در روز سه شنبه, ما به رسانه های خبری گزارش دادند که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود: “من می بینم که در دانشگاه هاروارد اعلام کرد که آنها در حال بسته شدن برای فصل یا سال. من فکر می کنم این مسخره. من فکر می کنم این یک راه آسان است. و من فکر می کنم آنها باید شرمنده از خود, شما می خواهید به حقیقت را می دانم. اما من متوجه شده است که امروز و احتمالا دیگران انجام می دهند که … که به نام راه آسان. من نمی دانم اگر مردم در حال کمک به آنها را. من حدس می زنم خود را وقف این است که مقدار زیادی بزرگ; آنها نمی باید یک مشکل با آن است. اما این چیزی است که ما می خواهیم انجام دهیم.”

کمی بیش از 46,000 F-ویزا (که شامل دانش آموزان و اعضای خانواده) صادر شد به سرخپوستان در سال 2019 حدود 11 درصد از کل 3.9 لاخ چنین ویزا صادر شده که در سال سوابق وزارت امور خارجه آمریکا نشان می دهد. در میان مجموع 9,500 M-ویزا در سال گذشته 714 یا 7.5 درصد رفت و به سرخپوستان. سرخپوستان در F-ویزا و M-ویزا به مبلغ تقریبا 5 ٪ از همه سرخپوستان در ویزای غیر مهاجر در ایالات متحده در سال 2019.

این حرکت در می آید بر روی پاشنه از ما مسدود کردن ورود از کسانی که در ویزای H-1B. به زودی پس از این یخ, منظور رییس جمهور رسانه های اجتماعی پست های خوانده شده: “دموکرات ها نمی خواهید برای باز کردن مدارس در پاییز به دلایل سیاسی و نه به دلایل بهداشتی!” و “مدارس باید باز در پاییز!!!”

وجود دارد حدود دو لاخ دانش آموزان هندی در آمریکا در 2019, پیشی تنها با چین با توجه به گزارش های ما مبتنی بر Institute of International Education (IIE). دانشجویان بین المللی که اغلب نه در وام های مالی, کمک حدود 45 میلیارد دلار در آن گفت: با استناد به وزارت بازرگانی ایالات متحده. این مبلغ کمک می کند تا دولت آمریکا شروطي بسیاری از هزینه های خود دانش آموزان است.

یخ حرکت بوده و مخالف توسط مقامات سطح بالا با ما سناتور الیزابت وارن خواستار آن را “بی معنی و بی رحمانه و بیگانه” و سابق سازمان ملل متحد سفیر Samatha قدرت توصیف آن به عنوان “بی بی رحمانه است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© هند اکسپرس (P) Ltd

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de