چنگال بزرگ, دانشجو, برنده جایزه ملی هنر

دیانا رز, خانه درس دانشجو در گرند فرک است موفق به کسب یک مدال نقره در ملی 2020 مدرسی هنر و نوشتن برنامه جایزه برای او نقاشی “سیرک از روان.”

Red River Valley نوشتن پروژه در NDSU و دشت موزه هنر اعلام کرد: جایزه ملی گیرندگان در این منطقه در چهار شنبه, ژوئن 4.

جوایز ارائه شده توسط سازمان های غیر انتفاعی, اتحاد برای هنرمندان و نویسندگان هستند که اعلام کرد در این مراسم ملی در 5 p. m. روز شنبه, ژوئن 4. لحن در این مراسم در https://www.artandwriting.org/explore/national-ceremony/celebrate/ .

از 96 مدرسی هنر و نوشتن جوایز برنامه این کشور طولانی ترین در حال اجرا و بسیاری بورس تحصیلی معتبر و به رسمیت شناختن برنامه برای خلاقیت دانش آموزان در کلاس های 7 تا 12 کلی Sassi, NDSU دانشیار زبان انگلیسی و, آموزش و پرورش گفت: در انتشار اخبار.

پس از این برنامه تاسیس در سال 1923 جایزه را پرورش خلاقیت و استعداد از میلیون ها نفر از دانش آموزان Sassi گفت. گذشته دریافت کنندگان این جایزه عبارتند از اندی وارهول, ترومن کاپوتی, Stephen King, Richard Linklater و زک پوزن.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

معمولا جایزه ملی مراسم برگزار شده در سالن کارنگی اما به دلیل COVID-19 آن است که در حال جریان آنلاین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>