چنگال بزرگ مردی که به اتهام تهدید به تیراندازی و کشتار مجموعه به باقی می ماند در بازداشت

یک فارگو قاضی دستور داد یک چنگال بزرگ مرد متهم به تهدید به ارتکاب یک جرم تیراندازی به باقی می ماند در بازداشت قبل از محاکمه او بعد از این تابستان.

آلیس senechal می, یک قاضی فدرال قاضی تصمیم گرفت در روز جمعه که استیون Lindblad, 59, نباید مجاز به اقامت در خانه خود را قبل از او می ایستد دادگاه به اتهام گفتن یک تلفن همراه حامل نماینده خدمات مشتری در سال گذشته که او مواد منفجره و قرار بود به ارتکاب یک جرم تیراندازی.

یک هیئت منصفه مجرم شناخته Lindblad در ژوئن 17 برای “ایالتی ارتباطی از یک تهدید به آسیب افراد” و “اطلاعات نادرست و جعل” و او دستگیر شد ژوئن 24. در دسترس عموم پرونده های دادگاه برای این پرونده فاش کمی فراتر از آن.

یعقوب Rodenbiker دستیار ایالات متحده وکیل لرزاند کردن یک سری از تهدیدات Lindblad گفته شده به دیگران بیش از گذشته 20 به علاوه. Lindblad را سابقه کیفری در داکوتای شمالی گسترش به سال 1999 و عمدتا متشکل از جنحه. او محکوم به مجازات تعلیقی و یک سال از الکترونیکی نظارت بر خانه پس از یک سال 2006 محکومیت وحشت.

که الگوی Rodenbiker استدلال “راهنمایی مقیاس” در حمایت از بازداشت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من نمی تواند کمک کند اما متوجه اتهامات کیفرخواست نیست اشاره شده” بخش جانسون Lindblad وکیل گفت: ruefully. “من فکر می کنم اگر استیو بود اسلحه و مواد منفجره ما می دانیم در مورد آن است.”

جانسون, که گفت که او را شناخته Lindblad برای سال و به نمایندگی او قبل گفت: مشتری خود را نمی توانست برنده یک “مرد سال” جایزه اما که او در شرایط مشابه قبل و نه نقض شرایط قبلی پیش از محاکمه منتشر شده است.

“او رفت و هرگز در هر نقطه” جانسون گفت و اشاره کرد که Lindblad یک سگ است که هر دو به تصویب رسید دور و یا قرار دادن به خواب اگر Lindblad باقی می ماند در زندان است.

بدون ضبط ظاهرا وجود دارد از Lindblad ساخت این اتهام تهدید کردم که او تحت تعقیب است اما Rodenbiker گفت Lindblad اذعان کرده است او آنها را ساخته است.

Lindblad آزمایشی برنامه ریزی شده است برای شروع Aug. 11. پس از senechal می حکومت Lindblad باید اقامت در بازداشت حداقل تا آن زمان جانسون گفت: شخص ثالث که می خواهم پرداخت برای خدمات خود را در Lindblad مورد متوقف شده بود انجام دهد این است که او می خواهم دیگر نشان دهنده ،