چنگال بزرگ خانواده هشدار باتری خطرات آتش سوزی از بین می برد گاراژ

“نسبتا نادر است اما این اتفاق نمی افتد گفت: چنگال بزرگ آتش مارشال مت Hageman.

صبح روز سه شنبه, ژوئن 9, گاراژ خود را سوخته بود توسط آتش پس از یک باتری شارژی و شارژر آتش گرفت که پس از آن به نزدیکی مواد قابل احتراق.

دو اتومبیل گلف سبد خرید و ATV تمام رفت تا در شعله های آتش. این خانه در امان ماند در بیشتر قسمت ها. آن را برای استفاده در خانه مراقبت روزانه. پنج فرزند است که وجود دارد در زمان آتش قادر به اجرا به ایمنی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“این یک بی سیم باتری است که می تواند در چندین تنظیمات مختلف; دریل, علف های هرز, کرم پس از آن یک چند منظوره باتری” توضیح Hageman که بررسی آتش.

در حالی که مفید در اطراف خانه آنها نیز یک خطر اگر آنها بیش از حد.

“مقدار زیادی از انرژی در کسانی که کمی باتری بنابراین اگر آنها موفق آنها می تواند به ایجاد یک انفجار و یا شروع یک آتش” Hageman گفت.

به طور متوسط در گرند فرک یکی آتش از یک سال است که سرزنش در باتری های لیتیوم یون و شارژر.

“من می خواهم به آنها چند فوت هر جهت. لازم نیست که هر چیزی ذخیره شده در کنار آنها در حالی که شما در حال شارژ باتری” Hageman گفت.

لازم به ذکر است این باتری ها معمولا در موارد روزمره مانند تلفن های همراه و لپ تاپ و حتی vaping دستگاه.

“عمل به طور کلی است هنگامی که آن را به طور کامل شارژ جدا و آن را به خاطر نمی توان آن را شارژ دیگر شما در واقع می تواند به کاهش عمر آن را” توضیح Hageman.

همچنین توصیه می شود که شما چک کردن باتری و شارژر به صورت دوره ای.

“اگر باتری تغییر شکل و یا نشت اسید و یا آن را گرفتن داغ” Hageman توصیه می شود شما به جای آن بلافاصله.

آتش نشانان همچنین توصیه دانستن طول عمر باتری و شارژر تعیین شده توسط تولید به عنوان آنها باید بازیافت با یک باتری فروشنده بلافاصله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de