Grand Forks امکانات برای معلولین رشدی بازگشایی به عنوان همه گیر خستگی می پوشد در

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس شتاب در اواسط ماه مارس سازمان ها یا ایجاد یا اجرا COVID-19 برنامه ای که تعطیل رها شده و بعد خدمات مورد نیاز مشتریان زندگی می کنند که در گروه خانه به ماندن در قرنطینه. برنامه ها و ملاقات ها به آرامی شروع مجدد از یک زمان است که در زمان عوارض عاطفی در مشتریان والدین و مراقبان و کارکنان به طور یکسان.

“این یک چالش دشوار برای همه وجود دارد هیچ تردیدی در مورد آن گفت:” جان Vastag مدیر عامل شرکت توسعه Homes Inc.

دوره قرنطینه که کشیده برای نزدیک به سه ماه شاهد افزایش رفتاری حوادث چیزی Vastag تشبیه به وضعیتی که بوجود می آیند اگر هر خانواده بودند قرنطینه هم برای همان دوره از زمان است. تنش ها می تواند افزایش Vastag گفت: هنگامی که چهار پسران نوجوان به عنوان مثال در حال قرنطینه هم برای هفته در یک زمان در یک گروه خانه.

“در هر حال حاضر و پس از آن همه چیز اتفاق می افتد اما هیچ چیز بیش از حد جدی گفت:” Vastag اضافه کرد که افزایش رفتاری حوادث نیست به گسترش خشونت است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در یک فرایند تدریجی مشتریان و اعضای خانواده قادر به بازدید از یک دیگر. آن زمان. در ابتدا مردم ملاقات در حیاط یک خانه گروهی, اما در حال حاضر مشتریان قادر به بیرون رفتن دنبال اقدامات احتیاطی اجتماعی فاصله و دیگر دولت دستورالعمل. برخی از مشتریان Vastag گفت: در حال گذراندن ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته با خانواده خود را.

قبل از همه گیر در حدود 25 تا 30 مشتریان خواهد شرکت در خدمات پشتیبانی در ذی محل در جنوب کلمبیا جاده ها است. این روزها این تعداد کاهش یافته و به پنج نفر صبح با همان شماره آینده در بعد از ظهر. تسهیلات خدمت 180 مشتریان. حدود 10 درصد از ذی کارکنان به تسهیلات باقی مانده در حال کار از خانه. کاهش شده است بدون دلیل خوب است.

قبلا در این بیماری همه گیر پنج کارکنان و مشتری یک آزمایش مثبت برای COVID-19. آن دسته از افراد باید همه بهبود و کارکنان باید بازگشت به کار.

Vastag گفت سازمان او شده است قادر به حفظ کارکنان خود را در طول بیماری همه گیر به غیر از furloughing بزور و با تهدید نمایندگی های ذی استخدام در خیریه بازی عملیات در این منطقه است. غیر انتفاعی ساخته شده با استفاده از چک حفاظت از برنامه وام برای حفظ کارکنان شاغل و همچنین به عنوان یک $25,000 جامعه توسعه بلوک گرانت از شهرستان.

از ان کارلسون مرکز نیز شده است قادر به حفظ کارکنان خود را در طول بیماری همه گیر. این گروه دارای یک محل در گرند فرک با دیگران در سراسر کشور و در خدمت 4,000 افراد است. آن را زندگی می کنند-در مرکز واقع شده است و در جمستون. مانند ذی که مرکز در قرنطینه در طول همه گیر برای محافظت از آن اعضای آسیب پذیر با پزشکی مسائل پیچیده است. این جیمز تاون تسهیلات نیز به آرامی آغاز به بازگشایی برای ملاقات.

کارکنان در ان کارلسون مرکز به سرعت قادر به انتقال به ارائه خدمات از طریق پزشکی از راه دور. محل در چنگال بزرگ ارائه می دهد و بعد خدمات برای افراد معلول و حرفه ای و خدمات اشتغال و کمک به خانواده ها با کودکان در طیف اوتیسم.

“است که یک کمک بزرگ و سود زیادی برای ما قادر به ادامه به ماندن متصل شده و ارائه پشتیبانی و خدمات, اما نگه داشتن همه امن در همان زمان گفت:” استفانی نلسون COO از ان کارلسون مرکز. نلسون افزود او امیدوار به ادامه استفاده از پزشکی از راه دور سیستم عامل است.

کار را از طریق همه گیر و تطبیق با تمام تغییرات, سلامت, ایمنی و تکنولوژی سخت شده است در مراقبان نلسون گفت. در مورهد یک تیم از درمانگران در ان کارلسون استفاده از رسانه های اجتماعی برای برجسته کردن موضوعات برای کمک به کارکنان خود را حفظ می کند. تلاش تقویت شده توسط در آوردن سخنرانان و ساخت آموزش های اضافی در دسترس است.

برای نلسون, آن را یک عمل تعادل — مدیریت روز به روز تلاش و در طول همه گیر در حالی که به دنبال به آینده است. ان کارلسون مرکز قصد دارد به بازسازی آن جیمز تاون پردیس. نلسون گفت: او با تمرکز بر ماموریت سازمان: به جهان فراگیر تر محل.

“استقلال ما یک هدیه است,” او گفت:. “این که ما اصل راهنما از طریق همه از این است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de