Grand Forks دادگستری شهرستان آماده به از سرگیری محاکمه با حضور هیئت منصفه در جولای 7

چنگال بزرگ شهرستان کمیسیون در این هفته تایید یک حرکت به شروع برگزاری محاکمه فرد در گرند فرک دادگستری شهرستان

توسط NEWSATROPAT در 30 خرداد 1399

چنگال بزرگ شهرستان کمیسیون در این هفته تایید یک حرکت به شروع برگزاری محاکمه فرد در گرند فرک دادگستری شهرستان در جولای 7.

دادگاه عمل خواهد شد و در 50 درصد ظرفیت مطابق با زمان هوشمند راه اندازی مجدد دستورالعمل.

این هفته Grand Forks مقامات بهداشت عمومی در بازدید از این دادگاه به تعیین حداکثر ظرفیت برای همه دادگاه و هیئت منصفه و به ایجاد فاصله امن در هر یک از این اتاق.

شمال مرکزی قضایی منطقه قاضی دونالد Hager گفت: بیشتر گرند فرک کانون چهار شنبه, ژوئن 19, که دادگاه کارکنان برنامه های نزدیک به نظارت بر ظرفیت ساختمان در تمام ساعات روز. وکلای خواهد بود مسئول برای آگاه ساختن منشی دادگاه چگونه بسیاری از مردم آنها نیاز دارد در دادگاه به شنیدن در مورد.

اعضای عمومی خواهد شد مجاز به مشاهده محاکمات به عنوان ظرفیت اجازه می دهد تا. نیاز احزاب و اعضای خانواده شاهد اجرای قانون, قربانی, طرفداران و رسانه ها خواهد بود نشسته اول Hager گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دادگاه ادامه خواهد داد به استفاده از ویدئو و تکنولوژی نهفته به طوری که محاکمه نیز می توان مشاهده از راه دور.

Hager گفت: دولت و دادگاه های محلی در ادامه به در نظر گرفتن سوال از داور ایمنی. داور پرسشنامه شامل سوال در مورد COVID-19 هنوز هم در حال توسعه Hager گفت: اما افرادی که به نام به وظیفه هیئت منصفه می توانید انتظار برای دریافت این پرسشنامه دو هفته قبل به داوران انتخاب شده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب