چنگال بزرگ مرکزی گراد انتخاب به عنوان ریاست جمهوری محقق حرفه ای و ویژگی های آموزش و پرورش

انتخاب به عنوان ریاست جمهوری محقق در یکی از کشور بالاترین افتخارات یک فارغ التحصیل دبیرستان دانش آموز می تواند

توسط NEWSATROPAT در 3 تیر 1399

انتخاب به عنوان ریاست جمهوری محقق در یکی از کشور بالاترین افتخارات یک فارغ التحصیل دبیرستان دانش آموز می تواند دریافت.

کاخ سفید در کمیسیون پژوهشگران ریاست جمهوری انتخاب افتخار دانشمندان سالانه خود را بر اساس موفقیت تحصیلی, مقالات, مدرسه ارزیابی و رونوشت و همچنین شواهدی از جامعه خدمات, رهبری و تعهد به آرمان بالا.

افتخار است "به خوبی سزاوار برای Gary قابل توجهی در موفقیت گفت:" اریک ریپلی مدیر CTE برای Grand Forks مدارس دولتی.

به عنوان یک محلی و دولت دکا افسر و عضو آینده کسب و کار رهبران امریکا و ملی افتخار جامعه Wu شده است به طور فعال درگیر در CTE برنامه ریپلی گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"گری نشان دهنده بهترین از بهترین دانش آموزان و الهام بخش بزرگسالان جوان رهبر در جامعه ما" گفت: سرپرست تری برنر. "هنگامی که COVID-19 معلق ما چهره-به-چهره سال تحصیلی, Gary بسیج دانش آموزان و بزرگسالان به طور یکسان به گسترش Grand Forks مدارس عمومی مثبت در توییتر. او به عنوان مثال."

"گری سال در چنگال بزرگ مرکزی صرف شده است نه تنها مصرف متنوع و چالش برانگیز مجموعه ای از دوره های, اما او همچنین یک رهبر دانشجویی در بسیاری از جهات بسیاری قابل توجه در فعالیت های فوق برنامه" Jon Strandell اصلی در گرند فرک دبیرستان مرکزی گفت:. "خود را پر انرژی و مثبت شخصیت همراه با درایو خود را به بهتر از خود و کسانی که در اطراف او, او را به کمال محقق عضو جامعه و الگویی برای دانش آموزان جوان."

در دسته دیگر از پژوهشگران ریاست جمهوری برنامه نیز به رسمیت می شناسد ممتاز فارغ التحصیل از سالمندان در سراسر کشور که نمونه برتری علمی و نشان می دهد که استعداد استثنایی در ویژوال خلاق و هنرهای نمایشی.

وو و 160 دیگر 2020 از پژوهشگران ریاست جمهوری انتخاب شده در سراسر کشور به رسمیت شناخته خواهد شد برای موفقیت خود را در این تابستان به عنوان بهداشت عمومی شرایط مجوز.

تاسیس در سال 1964 در ایالات متحده از پژوهشگران ریاست جمهوری برنامه تمدید شد در سال 1979 به رسمیت شناختن دانش آموزان در هنر و تمدید شد و دوباره در سال 2015 به رسمیت شناختن دانش آموزانی که نشان می دهد توانایی و موفقیت در زندگی حرفه ای و ویژگی های آموزش و پرورش در زمینه های.

دو دیگر داکوتای شمالی, دانش آموزان, هانا Johnson, Richland, دبیرستان, در, Abercrombie, N. D. و یعقوب Shelver Fargo شمالی دبیرستان نیز انتخاب شدند که ایالات متحده از پژوهشگران ریاست جمهوری در CTE این سال است.

به عنوان یک دانشجو در چنگال بزرگ مرکزی دبیرستان اوان ویلز شد به نام جمهوری ایالات متحده محقق در CTE در سال 2017. او با حضور در دانشگاه کرنل.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب