جهانی متان تولید گازهای گلخانه ای افزایش با توجه به نفت و گاز و کشاورزی -مطالعات

توسط: عصر ایران | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 15 سال 2020 2:38:41 pm

در ایالات متحده در حال حاضر برتر جهان, نفت و گاز, تولید کننده, افزایش حفاری توسط این صنعت کمک بسیاری به افزایش است.(عکاس: Krisztian Bocsi/بلومبرگ)

ایالات متحده حفاری نفت و گاز همراه با تولید محصولات کشاورزی در سراسر جهان در حال رانندگی تا جهانی تولید گازهای گلخانه ای متان یک گاز گلخانه ای قوی دو مطالعات جدید نشان می دهد.

که نشانه یک تغییر از 2000s هنگامی که متان خروجی از فعالیت های انسانی در آمد بیشتر از معادن زغال سنگ. اما از سال 2007 از طریق 2017, انتشار گاز متان را در صعود نشت از سوخت های فسیلی عملیات و تولید مواد غذایی به مردم در سراسر جهان بیشتر خوردن گوشت.

در ایالات متحده در حال حاضر برتر جهان, نفت و گاز, تولید کننده, افزایش حفاری توسط این صنعت کمک بسیاری به افزایش است.

در جنوب آسیا و آمریکای جنوبی و آفریقا رشد فعالیت های کشاورزی از جمله دام عملیات و مزرعه ضایعات ناشی از گاز متان در سطح این مناطق به سنبله هر دو مطالعه نشان دادند. افزایش بیش از چین نسبت داده شد به هر دو بخش کشاورزی و سوخت های فسیلی است.

“این قوی تر شواهدی وجود دارد که سوخت های فسیلی و کشاورزی هستند و هر دو به یک اندازه کمک به افزایش متان سهم در جو گفت:” همکاری نویسنده بن Paulter و محیط زیست دانشمند در NASA Goddard.

دو مطالعات منتشر شده در مجلات سیستم زمین, علم اطلاعات و تحقیقات محیط زیست نامه – به روز رسانی جهانی دانش در هر دو طبیعی و انسان محور متان منابع و یا آنچه که به عنوان شناخته شده جهانی متان بودجه. آخرین به روز رسانی در سال 2016 و برای محاسبه انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2012.

متان نامرئی گاز کارآمد در به دام انداختن گرما از دی اکسید کربن. اما همچنان برای زمان کمتر در جو, پس از کاهش انتشار گاز متان می تواند کمک به جلوگیری از بدترین اثرات از تغییر آب و هوا.

تنها منطقه نشان داده شده است به کاهش تولید گازهای گلخانه ای بین 2000 و 2017 شد اروپا.

این بود که به احتمال زیاد با توجه به کاهش مصرف گوشت و مقررات سختگیرانه تر در محل های دفن زباله که در آن تجزیه زباله انتشار متان گفت: Euan Nisbet یک زمین دانشمند در رویال هالووی دانشگاه لندن که منجر به گزارش.

“وجود دارد بزرگ, آبدار, اهداف برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای” Nisbet گفت.

مطالعات با استفاده از چندین روش برای اندازه گیری گازهای گلخانه ای از جمله هر دو زمین و ماهواره ای و همچنین مصرف و تولید روند که خوب هستند در گرفتن نقطه بزرگ منابع. سخت تر برای ارزیابی در حال تولید گازهای گلخانه ای از هزاران نفر از کوچک و مزارع و شالیزارهای برنج و بیش از 1 میلیارد سر گاو.

شناسایی منابع متان اولین گام مهم در figuring چگونه به تولید گازهای گلخانه ای پایین.

برای مثال پوشش محل های دفن زباله و مدیریت بهتر متان-آروغ زدن گاو می تواند یک اثر Nesbit گفت. حتی فقط پخش کود در اطراف بیش از یک فیلد به جای داشتن آن انباشت اشیاء بدست آمده می تواند کمک به مبارزه با شکل گیری متان.

“در بسیاری سیاستگذاران و شرکت ها می توانید انجام دهید برای کاهش انتشار گاز متان. اما در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان ما انجام نمی دهد و به آنها” گفت: محیط زیست دانشمند راب جکسون در دانشگاه استنفورد یک نویسنده در یکی از مطالعات جدید و صندلی جهانی کربن پروژه.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته پیشنهاد نورد متان مقررات برای کمک به شرکت حفاری در کاهش هزینه ها.

در حالی که به عنوان مثال در اروپا برش انتشار می دهد برخی از دانشمندان امیدوارم که این منطقه می تواند به عنوان یک طرح برای دیگران این گزارش همچنین در خدمت به عنوان یک هشدار است.

“توجه به این که این گزارش نشان می دهد که انتشار گاز متان در حال حاضر افزایش سطح جهان آن را تشویق نمی کند که ما قادر خواهد بود برای معکوس کردن این روند و رسیدن به لزوم کاهش در دهه آینده” گفت: یک مطالعه همکاری نویسنده توماس وبر در دانشگاه روچستر در نیویورک است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de