خوشحالم که شما پرسید: چرا برخی از چنگال بزرگ ساکنان دریافت هشدار پلیس اما دیگران نه ؟

س: زمانی که چنگال بزرگ اداره پلیس شد در تعقیب یک مظنون در اوایل این هفته این ارسال هشدار به ساکنان. اما نه همه آن را دریافت کرد. چرا که نه ؟

به طور خاص آنچه فرستاده شد به ساکنان محلی شد یک پناهگاه در محل, اطلاع رسانی از طریق هشدار سیستم هشدار دهنده. به عنوان پلیس در تعقیب یک مظنون در پا از طریق جنوب ساری و بعد درگیر در یک ساعت-بست طولانی با او برخی از ساکنان دریافت هشدار اما دیگران نه.

این GFPD خطاب این است که در پست های رسانه های اجتماعی در اوایل این هفته.

“لطفا می دانم که وجود دارد نه قطعی در این سیستم و آن را انجام به عنوان انتظار می رود,” پست بخوانید. “دلایل بسیاری وجود دارد که این ممکن است اتفاق می افتد.”

با توجه به GFPD برخی از ساکنان ممکن است با دریافت این هشدار به دلیل ناکافی تلفن همراه دریافت. همچنین برخی از ساکنان ممکن است تلفن خود را تنظیم به حالت “هواپیما” که می تواند بر توانایی دریافت هشدار.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در میان دلایل دیگر با توجه به GFPD:

  • تلفن همراه شما متصل نیست به همراه سایت است که پخش این ویژه هشدار.
  • تلفن همراه خود را متصل به یک سلول سایت است که تحت تعمیر و نگهداری و یا خارج از سرویس است.
  • شما باید تصمیم گرفتند از دریافت هشدار بر روی تلفن همراه خود را. (این است که معمولا در “تنظیمات” منو)
  • برخی از گوشی های تلفن همراه نمی خواهد در حال حاضر یک هشدار اگر تلفن در حال استفاده برای یک تماس و یا در یک “داده فعال نمایید.”

این GFPD نشان می دهد مردم با سوالات بیشتر در مورد بی سیم اورژانس سیستم هشدار بازدید http://ow.ly/1qcQ30r04tv.

خوشحالم که از شما خواسته است که یک بخش در چنگال بزرگ هرالد. آیا شما یک محلی و سوال جالب شما می خواهم جواب میده ؟ ارسال آن را به [email protected] و ما آن را در نظر بگیرید. مطمئن شوید که برای قرار دادن “خوشحالم که از شما خواسته” در خط موضوع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de