لوله ورق از کارگران مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش دادن یخچال در شمال ایتالیا به سرعت ذوب ناشی از گرمایش جهانی

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 21 ژوئن 2020 7:18:03 pm

italy news, Northern Italy glacier covered, Giant sheets of tarpaulin used to cover glacier, world news, indian express روند از بین بردن محافظ برزنت آغاز خواهد شد در ماه سپتامبر و شش ماه دیگر Panizza گفت. لوله ورق از کارگران استفاده می شود برای پوشش یخچال(AP/بازنمودی)

یک تیم از اياد آغاز روند گذاری گسترده کارگران ورق برای پوشش بیش از 100 ، 000 متر مربع از Presena یخچال های طبیعی در شمال ایتالیا برای جلوگیری از ذوب با توجه به گرم شدن کره زمین. شش هفته روند تکرار شده است هر سال پس از فصل اسکی است و بیش از تابستان آغاز می شود در نیروی کامل AFP گزارش شده است.

حفاظت پروژه برای اولین بار انجام شده توسط شرکت ایتالیایی Carosello-Tonale در سال 2008 — در آن زمان تنها 30,000 متر مربع از یخچال های طبیعی پوشیده شده بود. “این منطقه به طور مداوم کاهش, بنابراین ما در پوشش آن تا آنجا که ممکن است” Carosello Tonale سر Davide Panizza به خبرگزاری فرانسه گفت. از سال 1993 به Presena یخچال دهکدهای از دست داده و بیش از یک سوم از حجم آن است.

بین لومباردی و Trentino Alto Adige مناطق در ارتفاع حدود 2,700-3,000 متر این تیم شروع به باز شدن طولانی محافظ نوار پارچه که اساسا “ژئوتکستایل برزنت است که منعکس کننده نور خورشید حفظ یک درجه حرارت پایین تر از خارجی و در نتیجه حفظ برف آنجا که ممکن است” Panizza به خبرگزاری فرانسه گفت.

“وجود دارد یخچال های طبیعی پوشش سیستم های شبیه به ما در چند اتریش یخچالهای اما سطح تحت پوشش برزنت بسیار کوچکتر” Panizza گفت. از €400 در (حدود Rs 34,091) تارپولین پوشاندن نوار استفاده می شود برای پوشش Presena یخچال اندازه گیری 70m با 5 متر و به هم دوخته هنگامی که آنها در حال کشیده برف به گرم نگه داشتن پیش نویس است. کیسه های شن و ماسه استفاده می شود به وزن آنها پایین است.

روند از بین بردن محافظ برزنت آغاز خواهد شد در ماه سپتامبر و شش ماه دیگر Panizza گفت. “هنگامی که ما آنها را حذف کنید در ماه های سپتامبر و ما می بینیم که آنها کار خود را انجام داد ما احساس افتخار” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de