غنا وزیر بهداشت قرارداد COVID-19

توسط: AP | آکرا | به روز شده: 15 ژوئن 2020 2:06:57 pm

Nana Akufo-Addo, Akufo-Addo , Ghana presidential elections, Ghana new president, Joy FM Ghana radio station, Mahama, world news, indian express news رئیس جمهور نانا Akufo-Addo گفت: وزیر بهداشت به حال “قرارداد این ویروس در حین انجام وظیفه. (ایسنا/لوک Gnago)

غنا را رئیس جمهور اعلام کرده است که وزیر بهداشت Kwaku Agyemang-مانو است قرارداد COVID-19 و تحت درمان در یک بیمارستان است.

در حالت پخش یکشنبه شب رئیس جمهور نانا Akufo-Addo گفت: وزیر بهداشت به حال “قرارداد این ویروس در حین انجام وظیفه” پیشرو کشور غرب آفریقا مبارزه با COVID-19.

در عکس| رهبران جهان که تست مثبت برای COVID-19

غنا دارای یکی از بالاترین تعداد موارد تایید شده در آفریقا به دلیل قوی تست با بیش از 11,400 موارد است. مقامات بهداشتی گزارش کرده اند 51 مرگ و میر.

اخبار وزیر بهداشت بیماری بیشتر سوخت نگرانی به عنوان غنا دانشگاه های آماده برای بازگشایی دوشنبه بنابراین دانش آموزان در سال آخر خود را از مطالعه می توانید امتحانات.

بخوانید| Coronavirus جهانی به روز رسانی: اروپا شروع به بازگشایی مرزهای; پاکسازی مدعی ‘پیروزی’

“اگر وزیر بهداشت این است که قرارداد این بیماری چه تضمینی هست که پسر من در امان خواهد بود ؟” پیتر Owusu که پسر مطالعات در دانشگاه کیپ کست.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de