اخبار GF جلو: شش بهترین burgs سری لگد کردن با اسلو Devils Lake آماده سازی مدرسه حرکت رو به جلو چنگال بزرگ جنگ پشه

اسلو ساکنان نیست آماتور وقتی که می آید به مواجهه با سختی. سالانه سیل اغلب قطع تمام شهر از بقیه جهان. بازگشت اعضای گارد ملی استقبال می شود — و نه با آغوش باز به دلیل وجود یک بیماری همه گیر — با یک لبخند و شاید حتی یک سلام.

این بسته از چهار داستان برای انتشار در چهارشنبه روزنامه نگار به ان بیلی لگد کردن شش هفته سری — 6 بهترین burgs — آن را در سه شهرستانها در هر طرف رودخانه سرخ. اسلو خواهد شد و پس از میشیگان روسو, Cavalier حاصلخیز و Mayville. مقالات نگاهی به در چگونه هر شهر دارای اب و هوای COVID-19 چه وضعیت مدارس خود را در پیدا کردن یک مبین در همین منطقه است که ارزش بازدید و مذاکرات با یک شخصیت مرکزی که نمونه ای از شهر های کوچک زندگی می کنند.

بیلی نیز نگاهی به آنچه شیاطین دریاچه مدارس در حال برنامه ریزی زمانی که فصل مدرسه باز می گرداند.

بالاخره گزارشگر جو بون می داند که منطقه پشه تبدیل شده اند کاملا مزاحم. گزارش های موردی هستند که پشه ها در حال به دست آوردن اعداد. چند بار شهرستان اسپری? چه پشه دام اعداد نگاه مانند? چقدر این شهرستان صرف پشه سمپاشی در این تابستان و چگونه آن را در مقایسه? بون ارائه خواهد شد تا از پاسخ های این هفته است.

به دنبال این داستان ها و بیشتر در چاپ و آنلاین در روز سه شنبه و چهارشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>