اخبار GF جلو: خواهر کل گراز Juneteenth جشن می شود بازار کشاورزان راه اندازی فصل

منطقه ای خبرنگار ان بیلی مذاکرات به الکسیس و الیزابت خوب که رفته اند و کل گراز با کار در تابستان. در طول چند سال گذشته خواهران باید تقریبا سه برابر تعدادی از آبی به لب خوکی آنها جمع آوری و فروش در پاییز به مشتریان که می خواهند به خرید مزرعه تازه گوشت خوک. الکسیس, 19, و الیزابت, 16, این, تابستان, تغذیه 70 gilts و کاشت در مزرعه چند مایلی شرق Ardoch جایی که آنها زندگی می کنند با پدر و مادر و دو خواهر کوچکتر از خود.

نگاه برای پوشش توسط گزارشگر جو بون در روز شنبه از یک Juneteenth جشن در گرند فرک.

جشن در گرند فرک است که برای برنامه ریزی 10 صبح شنبه, ژوئن 20, در Greenway ورودی خیابان دوم شمالی در مرکز شهر ساری. خواهد شد که سه روز پس از رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم اعلام ژوئن 19 از این سال — سالگرد خود را — Juneteenth روز جشن در سطح ایالت.

شهر و دولت رسمیت شناختن گسترده ای در هر دو مورد آمده سه هفته پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس چه کسی کشته شد, یک افسر پلیس در اواخر ماه گذشته جرقه تظاهرات گسترده و تقویت تلاش برای اصلاحات امریکا نیروهای پلیس و تجدید نظر در درمان آن از شهروندان است.

“ما فکر می کنیم در حال حاضر لحظه ای به آن را انجام دهد” گفت: Hamzat چمن یکی دیگر از چنگال بزرگ جشن این سازمان که نیز صحبت کرد و عاشقانه در مرکز شهر تظاهرات فلوید پس از مرگ است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در نهایت چک کردن پوشش از چنگال بزرگ’ بازار کشاورزان که راه اندازی می شود در روز شنبه. خبرنگار پاملا Knudson وجود دارد خواهد بود به تماشای چگونه اجتماعی فاصله می توان در این رویداد سالانه است.

خواندن این داستان ها و بیشتر آنلاین و چاپ در روز جمعه و از طریق آخر هفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>