اخبار GF جلو: مدرسه جوامع در شار کالج های فنی مقابله با بیماری همه گیر خیریه قمار عملیات از دست دادن پول

به عنوان جوامع محلی ضربه اواسط ماه جولای پدر و مادر و معلمان به دنبال راهنمایی در آماده سازی خود را برای بازگشت دانش آموزان به مدرسه است.

روزنامه نگار پاملا Knudson را توضیح دهد ساکنان واکنش به چنگال بزرگ مدرسه منطقه را در نزدیک شدن به بازگشایی مدارس در این پاییز. خبرنگار هانا شرلی را عدم اطمینان از اینکه آیا East Grand Forks دانش آموزان را به کلاس های درس. و کسب و کار گزارشگر آدم کرتز خواهد شد نگاهی به آنچه که والدین انجام می دهند در مورد لوازم مدرسه. آنها در حال خرید همان مقدار از چیزهایی است ؟ کمتر ؟ بخشی از مدرسه لیست عرضه هستند خواستار مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب است که برخی از والدین می گویند که آنها نمی تواند پیدا کردن.

در سطح کالج جامعه ویرایشگر سیدنی Mook چک در با چند ویژگی های مدارس. Northland جامعه و دانشکده فنی آماده است تا به استقبال دانش آموزان در ماه اوت است. Mook گزارش خواهد داد که چگونه در فرد دست به فعالیت خواهد شد. او را چک کنید با دریاچه منطقه نیز هست.

کرتز نیز ارسال خواهد شد در مورد بازی خیریه انجمن داکوتای شمالی است که در گزارش نزدیک به 4 میلیون دلار ضرر در درآمد با توجه به COVID. برخی از موسسات خیریه باید به حال به مقیاس خدمات آنها استفاده کرده اند تا خود را از ذخایر نقدی.

به دنبال این داستان ها و بیشتر در چاپ و آنلاین در روز سه شنبه و چهارشنبه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de