اخبار GF جلو: تحرک پروژه مدرسه نامزدهای هیئت مدیره تعامل در انجمن اپیدمیولوژی دانش آموز کمک می کند تا با توده تست

جامعه ویرایشگر سیدنی Mook گزارش یک صندلی تخصصی طراحی و توسعه توسط یک گروه از UND دانش آموزان است که خواهد شد کمک به بچه ها به چالش کشیده در آن کارلسن مرکز در گرند فرک.

صندلی برای کودکان و نوجوانان بین سنین 8 سال و 3 ماه تحویل داده شد به آن کارلسن مرکز, یک سازمان غیر انتفاعی ارائه به افراد با توسعه معلولیت و یا تاخیر با خدمات و پشتیبانی در چهار شنبه, مارس 18.

“این یک فرصت خوب برای عادی سازی انواع تحرک” آلیشیا Bullinger با آن کارلسن مرکز گفت. “این در مورد شما چگونه می توانید در اطراف اما که شما باید از این فرصت به انجام این کار است.”

نگاه خبرنگار پاملا Knudson پروفایل از هفت نامزد ریاست جمهوری در حال اجرا برای پنج دهانه در گرند فرک هیئت مدیره مدرسه — یکی دو سال موقعیت و چهار چهار سال و موقعیت. چهار نفر از نامزدهای امتیازهای.

روزنامه نگار هانا شرلی خواهد بود گزارش یک UND اپیدمیولوژی دانشجویی که در یکی از سه چهار نفر تیم انجام تست توده در داکوتای شمالی زندان.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

به دنبال این داستان در چاپ و آنلاین در روز سه شنبه و چهارشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>